Дневникът на nussi

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Дневникът на nussi

Мнениеот nussi » Пон Юни 19, 2017 10:27 am

Здравейте,ето ме и мен с дневник - до сега само воайорствах така да се каже - следя ви от няколко месеца,групата във ФБ също.но като че ли сайта ми допада повече - много навалица в групата.Въпреки че като гледам напоследък няма много голяма активност тук (в сравнение с преди време де :). Иначе да ви кажа - страхотни сте - много ви се радвам и чета с интерес дневниците.
От 01,06, съм във Зоната - или около нея :hm: , но се чувствам малко несигурна в сметките.Карам на 10 блока,разпределени :1-2-3-1-3,сладко не ми се яде,с изключение на някои от онези вълчи моменти........,но е поносимо де,вече има ефект по отношение на енергията - появява се полека-лека,но не трябва да имам и кой знае какви очаквания,като се има предвид че стартирам не от нулата,а от минус (или по-скоро плюс :) безкрайност - един необятен резултат от диети,после плюскане до припадък,и пак на диета и после пак яж,абе свинска работа - и ей ме на - от приятно закръглена,през леко пълна,после приличаща на буре и накрая на път да се превърна в Джаба от Междузвездни войни - лежаща и поглъщаща количества каквото ми попадне - срамна работа - иде ми да се застрелям направо.
А сега малко мерки: кг.са около 105 (кантара ми е малко измислен),но по негови данни започнах на около 110,така че напредък има;висока съм 165см;талия - 115; ханш 126 - Красота! :wow:
След тези около 5 кг надолу - застой,май съм ги изпишкала ..........и това е - та малко се обезсърчих де,та реших да се обърна към специалисти - явно ще трябва да се пише,няма начин.
Това за сега - утре ще пиша точно какво съм яла и пила днес,надявам се да не ви досаждам много и да ме вземете присърце,не ме изоставяйте и ме контролирайте ,че да не взема да се проваля - вие сте ми надеждата :bouquet: ,благодаря ви и се надявам с ваша помощ да вляза и аз в правия път
nussi
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Яну 21, 2017 3:59 pm

Дневникът на nussi

Зоната
 

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот nussi » Вто Юни 20, 2017 7:33 am

И ето вчерашния отчет:

Закуска 1 - рано сутринта - кафе с прясно мляко Олимпус 1,5 - около 200гр мляко
9.00h.- нещо като малки палачинки -
19гр. овесени трици, 1 яйце , 50гр извара,6 маслини и 3 кайсии - 2БВПМ

Обяд - 13.00h - 3БПВМ- пил.филе - 60гр , 2БП , извара - 50гр. - 1БП
домат - 300гр,тиквичка - 150гр. , краставица - 116гр. - 2БВ,кайсии - 2бр - 3БВ
маслини - 9бр. - 3БМ

Закуска 17.00h- кафе с прясно мляко

Вечеря - 21.00h. - 3БПВМ - тиквички-330гр,домат-200гр,краставица-70гр,кисело мляко-100гр - 3БВ
пил.филе - 60гр.,извара - 30гр,кисело мляко-100гр - 3БП
маслини - 9бр - 3БМ
Късната закуска я пропускам обикновено,но вчера - малко прясно мляко около 23h.
Вода - 2литра , движение - нула - надявам се и това да променя

Общо взето това ми е менюто,все още не съм много задобряла за да експериментирам,така че и днес горе-долу същото,така е от началото на месеца - малко еднообразно,ама по-сигурно - творчество по-нататък :) .Ако някой намине оттук и открие нещо нередно,да сигнализира - с радост ще приема съвети и напътствания. :)
nussi
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Яну 21, 2017 3:59 pm

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот moni stoimenova » Съб Юни 24, 2017 6:58 pm

здравейте,аз още прохождам в Зоната и се моля да се стегна и найвече да има ефект при мен...мисля че го правите правилно доколкото разбрах пожелавам успех






Изображение
moni stoimenova
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:49 pm
Жена

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот nussi » Вто Юни 27, 2017 8:54 am

Здравейте,благодаря че се отбихте :)
Продължавам бавно,но славно......отчет мисля в петък направя
В менюто промени кой знае какви няма,хубавото е че не чувствам глад,сладко не ми се яде,много по-енергична съм - само хубави неща. Наминавайте от време на време - да се подкрепяме и да обменяме информация - аз лично смятам да се позаседя тук.
Значи - до петък и успех :yess:
nussi
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Яну 21, 2017 3:59 pm

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот Innil » Вто Юни 27, 2017 6:44 pm

nussi, чета те и съм сигурна, че ще справиш. В първите дни често си задаваме въпроси, има обърквания и е нормално, но след време като посвикнеш да си пресмяташ блокчетата и след като прочетеш книжките на Бари, всичко си идва на мястото. Споделяй и ще се радваме на твоите успехи! Вярвай в себе си и бъди упорита!

:bigsm22:
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот moni stoimenova » Чет Юни 29, 2017 10:22 am

здравейте...
от понеделник съм в зоната и днес от 102.5 бях 101.1киола и 2 см от талия...много съм доволна засега
пожелавам успех на всички :) :) :)
moni stoimenova
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:49 pm
Жена

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот nussi » Пет Юни 30, 2017 1:27 pm

Ехе,тук голяма навалица станало! Тамън се притесних и хоп - гости :smdance:
А пък мен ме няма никаква :stupid: , но съм много болна - вирус някакъв - пълна отврат,имам чувството че главата ми ще експлодира..........та набързо съм
Благодаря ти innil за окуражаването,много мило :bouquet: .пиши когато можеш - мотивиращо е.
Мони, поздравления!!! :applaus: браво,браво - много добре вървиш,давай смело и не се отказвай - само така!
Аз утре ще дам отчет.че трябва да бягам сега - хем ми е зле,хем задачи имам,но надявам се да оцелея :)
До утре и благодаря че писахте,момичета :bouquet:
nussi
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Яну 21, 2017 3:59 pm

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот Tonkata » Пет Юни 30, 2017 4:44 pm

Здравей, Новозонуваща !!! :bigsm22:
Попаднала си на място където дори и да не искаш ще ти помогнат, ама не е лошо и да имаш предвид поговорката - Помогни си сам, за да ти помогне и Господ - е в нашиян случай Зоната
И аз съм болна и кашлям като магаре, ама в истинския смисъл на думата. Бронхитче, ама качествено. :msmile10: Не минах и без антибиотик - цели 9 дни :bigsm36: . След толкова химия, която вкарах съм убедена, че в стомаха ми няма нищо живо и сега ударно наблягам на киселото мляко, белким заселя повечко живи гадинки - от добрите де и се опитвам да ям зоново, ама нещо не ми се получава съвсем.
На теб пожелавам постоянство и инат !!!
Сега е моментът да докажеш на себе си, че каквото си пожелаеш можеш да го имаш :bigsm18:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот moni stoimenova » Вто Юли 04, 2017 12:06 pm

здравейте момичета
вече 2 кила доле, но днес май се умазах с месото....докато сметна че трябва да изям 100 на грама пуешко филе за обяд аз бях излапала 150 а може и повече,и сега не съм в зона ли?
красив ден и скорошно оздравяване
moni stoimenova
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:49 pm
Жена

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот nussi » Вто Юли 04, 2017 6:10 pm

Привет от мен,най - после!
При нас като гръмне само и айдеееее - ток нЕмааа :gunshot: , после и с интернета пак така :gunshot: - ама на - оправиха се нещата - в рамките на седмицата успяха :laugh1:
Първо да ви се зарадвам на всички не само надничащи,но и пишещи - помагате ми така и не ми е толкова самотно :)
Още повече се радвам,че се е отбила и Тонката - стара пушка,така да се каже,благодаря ти Тонката за посрещането и от мен :bouquet: ,надявам се че с вируса вече си окончателно приключила - много неприятно е наистина.
Като виждам тук се очертава едно сборище новобранско,та ще имаме нужда от мъдри съвети и напътствия,тъй че не ни изоставяй.
Мони,ама ти какви ги вършиш?Две кила,пет кила,направо черна завист ме обзе :angryred: ,шегувам се естествено ;) ,браво,браво давай така и за Коледа глей кво става!
А за филето - не се коси - на всеки му се случва да поомаже работата,ама не е фатално,в никакъв случай,продължавай си и това е.Аз за този месец и нещо имам около четири отклонения,в смисъл нарушения де,ама съвсем волни :( ,да си призная де,ама НЕ СЪМ СИ КУПИЛА ШОКОЛАД,ДАЖЕ НЕ СЪМ И ПОЖЕЛАЛА ДА СИ КУПЯ,нито пък да ям :smdance:
Малко отчет и стига локуми:
За един месец в Зоната минус 6-7кг,за десет дни:талия - 112 (-3см),ханш - 124 (-2см)
Най-първите обиколки не знам къде ги записах и не ги помня,върти ми се нещо като талия 120см,ама не съм сигурна.Затова - дневник - да се знае.
Меню - все така еднообразно,да живеят тиквичките!!!
Движение - миналата седмица поработих доста из двора
Енергия и настроение - на приливи и отливи
Това е за сега от мен,пишете момичета и няма да се даваме,ей.следващ отчет мисля към 10ти юли.
nussi
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Яну 21, 2017 3:59 pm

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот moni stoimenova » Сря Юли 05, 2017 3:46 pm

ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА
аз няма да съм тук до понеделник щото заминавам за словакия да си видя сестричка и майчица,че само те са ми останали..
моля се само да не се умажа много...позравления НУСИ,много добри резултати..
moni stoimenova
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:49 pm
Жена

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот moni stoimenova » Чет Юли 06, 2017 1:56 pm

Урааа вече съм на девета пейка.кантара беше тплкова мил днес с мен че ми показа 99.8 кг.. Много съм щастлива ;)
moni stoimenova
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:49 pm
Жена

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот moni stoimenova » Пон Юли 17, 2017 9:43 am

Добър ден.гледам тук много не се пише,но аз да се похваля.Твърдо 5 кила минус за три седмици.много съм доволна и продължавам...
moni stoimenova
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:49 pm
Жена

Re: Дневникът на nussi

Мнениеот mimeta » Пет Авг 25, 2017 11:34 am

Nussi, Moni, браво на вас! Имате вече резултати, не се отказвайте!
Аватар
mimeta
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Мар 03, 2017 12:57 pm
Чехия
Жена



Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron