Дневникът на Ива

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Дневникът на Ива

Мнениеот 1va » Нед Фев 11, 2018 10:59 pm

Здравейте ,

МАй трябва да го започна от някъде ....примерно от 145 кг на 42 години висока съм 170 см .Огромна съм и няма да ви занимавам как се стигна до тук .С инсулинова резистентност която допълнително усложнява нещата . Та така . Ще започвам и ми е доста объркано в момента с цялото това смятане но едно по едно ще се справя предполагам .
1va
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Фев 11, 2018 10:35 pm
Жена

Дневникът на Ива

Зоната
 

Re: Дневникът на Ива

Мнениеот Pipilota » Пон Фев 12, 2018 12:47 am

1va, добре дошла на борда :hug: Ще се радваме да споделиш повече за себе си, тук всички са като едно семейство, за да ти помогнем, споделяй, не се притеснявай. Попаднала си на единственото и най-правилно място, където с малко упоритост от твоя страна и малко помощ от нас ще успееш да постигнеш чудеса. Важното е да не се откажеш при първите спънки и неясноти в Зоната. Отново добре си дошла, и питай и споделяй без притеснения :hugs1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Ива

Мнениеот 1va » Вто Апр 03, 2018 12:46 am

ПАк съм тук за сега събирам информация .Това рибено масло дали е ок ? https://www.hollandandbarrett.com/shop/ ... uid=004992
1va
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Фев 11, 2018 10:35 pm
Жена

Re: Дневникът на Ива

Мнениеот Pipilota » Вто Апр 03, 2018 5:58 am

1va написа:ПАк съм тук за сега събирам информация .Това рибено масло дали е ок ? https://www.hollandandbarrett.com/shop/ ... uid=004992

Сега ще ти го обясня така, простичко- поглеждаш етикета, и събираш количествата EPA (540mg) и DHA (360mg) = 900. Това са двете мастни кислеини, заради които си купуваш рибеното масло..това са Омегите в маслото. Сбора им трябва да е повече от половината на общото дадено количество рибено масло, което в твоя случай е 3000. Самичка си направи извода колко е концентрирано това масло
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена



Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron