Извън-Зонов клюкарник - Част 2

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Маня » Сря Ное 23, 2016 9:13 am

Ей, още един рожденик си имаме :laugh1: Бъди здрав Ити и да земеш да развъртиш палката, че нещо много се умълча това местенце :laugh1: И ха честито нещо като юбилейче. И да не забравиш да ни почерпиш с нещо много зоново! :hooo: :smbloom: :herobee: :birthd: :birthd: :birthd:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Italiano » Сря Ное 30, 2016 12:01 pm

Еха, Маня благодаря ти и тук за прекрасните пожелания (защото не пропусна да ме поздравиш във Фейсбук)! :hug: :bouquet:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот gogo » Нед Яну 01, 2017 1:07 am

Нека ни е Честита Новата 2017 Година. Да е мирна, да ни донесе много здраве, щастие, късмет и кадърно управление на България. :bgflag: :santa1: :bigsm40:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Italiano » Сря Мар 08, 2017 10:44 am

Честит празник на прекрасните ни дами!
Днес ви позволявам да му "отпуснете края".
:bouquet:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот rokli99 » Чет Мар 09, 2017 5:19 pm

Как сте днес дами и кавалери ?
rokli99
 
Мнения: 0
Регистриран на: Чет Мар 09, 2017 5:02 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот shtur4e » Пон Дек 25, 2017 9:31 am

Честита Коледа на всички! Здраве, късмет и много зонови усмивки! :chrbell: :snowfl: :chrbell:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Вто Яну 09, 2018 6:12 pm

:birthd: Скъпи ЗoНбита, Днес, на 9 Януари 2018, точно преди цели 5 години, на този ден се роди един полезен (както изглежда) сайт за Зоната- а именно http://www.vZonata.com :bday1:

Благодаря на всички случайни посетители, на всички регистрирани и сериозни потребители във форума за дейното им участие, и изобщо на всички, които ми помогнаха да се изкачим на първо място в Гугъл само 4 месеца след появата на този сайт.

Честит Пети Рожден Ден на хората, които все още безусловно и с любов продължават тази велика кауза-Това са Маня, Италиано, Катето, Мая и т.н...
Благодарение на тези хора със сигурност ще има все повече здрави и елегантни българи, с повдигат дух и самочувствие. :Hello:

Тук искам да върна и един спомен от първия рожден ден на сайта, когато все още нямаше фейсгрупи, и форума беше единственото пристанище за всички зоНбита- една кратка част от големите писания на великия Газилот, пред който се прекланям с цялото си съществуване. :hug: Преди 4 години това бяха неговите мили думи :

„Има много места в Интернет където е интересно да се отиде, разгледа и порови. Но след време или забравяме за мястото ( страницата), или го посещаваме на високосна година. Интересът се е променил и бля бля бля.
Докато тук, в създаденото от една ентусиастка, открила нещо прекрасно и искаща да го покаже на света, се спирам много често, да не кажа почти всеки ден. Намирам сходни съдби, души, виждания. Намирам приятели, които странно защо, чувствам по някакъв истински начин......Мястото, където преоткрихме себе си, как можем да сме горди от това, което моделираме, как можем да помагаме безкористно. Мястото, където моята любима фраза " Безплатен обяд няма" се разпада като пясъчен замък на брега на морето. Мястото, което ме научи да обичам себе си, не такъв какъвто съм, а такъв какъвто искам да бъда....“


Отново ти благодаря сър Газилот за тези топли и искрени думи :hugs1:

Ето и една кратка статистика как растем с годините:

Членове във форума: 2 064
Брой теми във форума: 150
Брой мнения/постове във форума: 28 232
2 проведени състезания със 100% успешни резултати при състезателите

Рецепти: 279 (благодаренние на повчето от вас )
Коментари в сайта: 545
Споделени истории в лично: 4 бр. (нашата гордост)
Над 25 статии
5 преведени книги (огромни благодарности на Маня Самоковлийска)

Нашите потребители за 5 години са прегледали страниците в сайта ни точно: 3 869 482 пъти
54.15% са мъже
45.85% са жени

33.50% са на възраст между 25-34 години
27.50% са между 18-24 години
15.50% са между 35-44 години

Сайта е посетен от 157 различни държави, като
най-много са потребителите от България - 87.80%
след това са от Великобритания - 2.21%
на трето са Германия - 1.95%
от САЩ са на 4то място с 1.69%

Най-посещавани страници са:
1. Началната страница - 16.75%
2. Рецептите - 10.97%
3. Влез в Зоната - 7.80%
4. Калкулатора - 4.06%

Членове в групата на фейсбук - 21 792

Благодарности и на структурния инжинер г-н Стоян Иванов, който отдели доста часове докато създаде най-правилния калкулатор за изчисляване на телесни мазнини и брой блокове. :bouquet:

И последно- което всъщност е на първо място - специални благодарности от дъното на душата си и с цялата ми любов за човека зад колисите - техническата напълно безплатна поддръжка на г-н Христо Ефтимов, без когото този сайт просто нямаше как да съществува.
Това е моят племенник, който има биволското търпение да търпи идиотските ми претенции за всяка буква, картинка, чертичка и каквото и да е визуално в сайта. „Мръдни ми текста на ляво, вдигни ми картинката нагоре, намали заглавието, освети ми зеленото, удебели тази линия...не намали я не ми харесва, нее, удебели я пак, сори, обърках рецепта, оправи ми мазалото, изчезна ми текста, и т.н.“.....това са неуморните разговори прелитащи през океана зад колисите на сайта :)

И отново- Благодаря на всички вас, мили Зонбита, защото благодарение на вас този сайт се разраства все повече и повече. Когато вашата воля, труд и инат доведат до изумителни резултати, това ни стимулира още повече да помагаме с каквото можем. :multicolor:

Чувството да отвориш сутрин очи, и да прочетеш някакъв искрен благодарствен имейл, да прочетеш как си променил живота на някого в позитивна насока, да осъзнаеш как си отклонил нечия съдба от грешния път, и още много, много благодарствени думи и истински истории - това чувство няма цена! Всичката умора, време, нерви и какво ли не просто се стопяват в това море от щастливи хора, открили силата на храната! Благодарим ти Бари Сиърс! :rheart: :rose-1: :rheart:

:paintbirth: Честит Рожден Ден на Българската Зона ! :zone:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Маня » Вто Яну 09, 2018 8:36 pm

:bday1: :birthd:

:thanku:
за сайта, за форума, за това, че направи "Зоната" достъпна и синтезирана за толкова хора.

Нека ЗОНАТА бъде винаги с теб, Пипи, с любимите ти хора и с всички нас, на които я подари и промени живота ни.
:shinflow-1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот roksi » Чет Яну 11, 2018 11:04 am

:bday1: :bday1: :blagodaria: :zone:
Хиляди специални благодарности за теб мила ПИПИ!!!
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Пон Яну 15, 2018 5:23 am

И аз ви благодаря, че ви има :rheart: :rose_pink: А ти мила Рокси, къде се затри ? Изненадах се приятно когато напомни за себе си :hugs1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот roksi » Вто Яну 16, 2018 3:27 pm

:bigsm22:Ейййй Пипи, докосна ми сърчицето,толкова години не ме забрави мила. :hug: Никога не съм изоставяла зоната. Така си ми промила мозъчето ,че пламъчето никога не угасва( :fire1: :......понякога тлее :torta: )...... но отново се възпламенява Само глупак може да избяга от зоната си на комфорт :salad: :butterfl:
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот roksi » Вто Яну 16, 2018 3:48 pm

Пипи мила, пишете по често тук , не обичам "фасебука" :laugh1:
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот roksi » Вто Яну 16, 2018 4:01 pm

:text-imsorry:
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Сря Яну 17, 2018 3:00 am

Рокси, това и смятам да направя- да си наглеждам моето гнезденце тук, където винаги е било толкова спокойно и позитивно. И аз не съм особено голяма фенка на фейса, но съвремието го налага и не можем да се борим срещу това. Но и така е по-добре, защото ще е трудно да поддържаме нормална обстановка без спорове и обиди при 20-30 хиляди човека, и всеки с различно мнение. Тук е местенцето, където ми е у дома, спокойно и мило, тихо и уютно :bouquet:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот чичо Чарли » Пет Апр 12, 2019 11:23 am

Здравейте! Избрах това местенце за да попитам някой дали е чувал или е ползвал "диатомична пръст"или "диатомит"? Това е нещо като хранителна добавка , източник на биологично усвоим силиций. Внос е от САЩ. В нета има доста писано, но друго е да каже човек, който лично го е приемал. Благодаря предварително! :)
You'll Never Walk Alone
Аватар
чичо Чарли
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Ное 14, 2013 10:28 am
Пловдив
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Pipilota » Вто Дек 29, 2020 6:26 pm

Чарли, дай някой линк да прочетем за какво става въпрос
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта