Дневникът на Янева

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот Radost » Пет Фев 21, 2014 12:31 pm

Янева чудно се стопяваш, браво и от мен :)

Да ,винаги за висок пролактин имат съмнения за аденом на хипофизата,в болницата всички жени в цялото отделение бяха оперирани от същото ,пожелавам ти да не се окаже верно :hug: За ядрено- магнитния резонанс мисля че може касата да ти го отпусне безплатно но отнема месец от направата за запитването ,аз пусках на баща ми преди повече от година ,но ни беше спешно и не изчаках ,платихме 240 лв мисля в Раковата болница в София + 40 лв пълна упойка понеже той има проблем с преглъщането и много се дави и кашля а за резонанса трябва покой .Иначе мога да те посъветвам ,не разбрах от кой град си ,но в София в клиниката на проф.Куманов можеш да постъпиш и да ти направят всички изследвания безплатно и евентуално лечение .Имаше хора от цяла България и бяха изключително доволни/за аденомите става въпрос/ .Ще кажеш как вървят изследванията мога да ти препоръчам при кого да отидеш и за кои доктори и хирурзи хората бяха категорични че са много добри специалисти.Успех :bouquet:
Аватар
Radost
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 7:26 pm
Някъде между Казабланка и Сандански :)

Re: Дневникът на Янева

Зоната
 

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот yaneva » Пет Фев 21, 2014 4:19 pm

Радост, благодаря ти :) Всичко е още голяма каша,но скоро ще се изяснят :)
На мен лекарите ми казаха,че ако има атером се пият някакви хапчета и няма операция. В момента живея в Пловдив.Може за резонанса да ида в София,но още не сме решили.Благодаря ти, определено ще ми бъде много полезна всяка информация. :)
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот yaneva » Пет Фев 28, 2014 11:12 pm

В неделя стават 2 месеца от както се храня по зоната и резултатът е -8 кг :) много съм щастлива :bigsm16:

Но уви тази вечер за първи път не устоях на изкушението :( Мексикански ресторант... толкова различна,лютива и уникално вкусна храна. Уж, щях да пия само вино,но не се получи и хапнах доста неща :( Сега се чувствам виновна,все едно целия труд е отишъл по дяволите. Кажете какви са последствията след такова ядене?
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот Маня » Пет Фев 28, 2014 11:19 pm

Приятен спомен от преживяването и вкусната храна... слизане за няколко часа от колелото... и при следващото балансирано меню отново на колелото... Всички прегрешават понякога... Хора сме, грешни сме... Нищо не е напразно щом си изпитала какво е да си в Зоната. Просто утре сутрин отново блокче по блокче... и всичко ще си е както преди Мексиканския ресторант... Ох, потекоха ми лигите... :laugh1: :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот Italiano » Съб Мар 01, 2014 12:24 am

Ооо, Янева, никакви притеснения да нямаш за една вечер разпускане!
Нищо страшно не се е случило.
В стила на Маня ще кажа "Грешки сме - хора правим"!
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот yaneva » Съб Мар 01, 2014 10:34 pm

Благодаря за успокоението :) Аз още се чувствам виновна :th: А на сутринта, няма да ви казвам с какъв глад се събудих.Естествено от закуската си влезнах в зоната :) Ах,колко е хубаво да си балансиран :laugh:

И ЧЕСТИТА БАБА МАРТА ! ЗДРАВИ , ЩАСТЛИВИ И БАЛАНСИРАНИ ;)
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот yaneva » Нед Мар 02, 2014 12:17 pm

Днес закуската беше много вкусна :)

3 пъдпъдъчи яйца ,5 белтъка,48г овес, 1чл ленено масло - 3БПВМ :cheff: :)
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот yaneva » Пон Мар 10, 2014 10:14 am

От доста време не мога да се добера до компютъра ,а имам много за разказване.
Много съм щастлива и горда от себе си ! За 2 месеца и 8 дни - 8,5 кг. :bigsm16:
Толкова са ми били излишни тези килограми и останалите,който предстои да падат. Със зоната лягам и със зоната ставам.Чувствам се по-жизнена!
Бях за няколко дни при родителите си и издържах геройски на всички изкушения-а те бяха многооо. :lol:
След седмица ми пристига и рибеното масло :yess: и ще усетя ефекта в пълна сила :yess:
Направих си ново изследване на хормона пролактин и резултатите са много по-добри от преди-почти на горната граница.
Малко ми е неприятно,защото съм настинала и се наложи да пия разни упсарини. Много ми е трудно с чая,защото трябва да го пия с мед,но за сега успявам да го балансирам към храненето :yess:

А това прегрешение преди 10 дни с мексиканския ресторант ми излезе през ушите :lol: :laugh3: хахха
Толкова люта храна..вкусна,но после 3 дни страдаш хаха :lol: Да не казвам,че от тогава съм в застой и 200 пъти съжалих,че ядох от нея . :lol:
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот HippoDel » Пон Мар 10, 2014 11:12 am

Браво, Янева! :bigsm20:
Чудесни разултати. Продължавай все така. Чудесно е да четем такива насърчителни постове!
Успех! :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот yaneva » Пон Мар 10, 2014 11:57 am

Даа,от както се храня по зоната,се чувствам толкова прекрасно.Непрекъснато около мен има най-различни вкусотии,но мен не ме изкушават.Не ми се ядат.Вчера приятелят ми донесе катми с шоколад и банани,яде ги пред мен,а аз въобще не го отразих.С огромно удоволствие си хапнах 3 блока скумрия,200г ябълка,чай с мед и 9 бадема.Толкова е хубаво,за останалите това може да е нещо дребно,но аз постигам собствените си малки върхове,горда съм и се чувствам прекрасно.Споделям ви всичко това,защото знам,че вие се чувствате по същия начин и ме разбирате.

Вчера си купих калмари и много се чудих как да ги сготвя,защото не исках да ги панирам и пържа.
Реших да кипнах вода,прибавих мащерка сол и пипер,прибавих нарязаните калмари и ги варих 3-4 мин.Учудващо за мен изглеждат страхотно.Мащерката се полепи по калмарите и станаха изключително крехки и вкусни :)
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот yaneva » Сря Мар 19, 2014 1:50 am

Днес моята везна ме изостави :laugh: Много й дойде напрежението :laugh3: Чувствам се много странно,нищо не мога да измеря.Все едно са ми вързали ръцете :laugh: :lol: Мъча се на око да докарам някакъв баланс,но малко куца работата :refuse: За щастие имам мляко за късната закуска ,а утре ще се купува нова везничкаа :angel:

Усещам голям напредък със килограмите :angel: Утре ще се меря и ще споделя резултатите :yess:
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Дневникът на Янева

Мнениеот eldass » Сря Мар 19, 2014 9:52 am

Да не се е изтощила само батерията, пробвай първо да я смениш. :yess:
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта