Дневникът на Стеф

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Вто Ное 10, 2015 7:06 pm

:skyle5: :skyle5: :skyle5: Не съм спряла цигарите..... Ама.... в моя защита ще кажа че..... нищо не мога да кажа.... Не мога да се настроя психически още, но ще го направя - няма някакви клечки да ме командват !!! ;)
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Зоната
 

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Suzi » Сря Ное 11, 2015 4:01 pm

Нова година наближава :) Може и ти като мен да ги спреш от 01.01 ;) Стискам палци и ще чакам отчети - 1 месец без цигари, 2 месеца ..., 3..., година и т.н :yess:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Маня » Нед Яну 24, 2016 10:41 am

Честит рожден ден, Стеф! Да си жива и здрава и все така отдадена на Зоната! :bigsm21: :bigsm22: :goodluck: :choco: :smbloom: :smbloom: :smbloom: :rosepinko: :rose_pink:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Katerinka » Нед Яну 24, 2016 2:08 pm

И от мен честит рожден ден!!!
:potfl: :potfl: :potfl: :flowerpot:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Сря Апр 27, 2016 2:31 pm

Здравейте - много отдавна не съм влизала тук, за което съжалявам и се извинявам официално ;) Благодаря за пожеланията и поздравленията на всички. :skyle5: Тъкмо навреме ги виждам :skyle5:
Иначе около мен нищо ново - и си прегрешавам, и си спазвам грамажите.... поддържам килограми 60-61. Но смених пак гардероба, за четвърти път за две години - вкарах се в преразход бе хора.... :lol: А старите, широки дрехи тип "чувал" - в чували и на тавана. Самочувствие на 6 :yess: , усмивки всеки ден, позитивно настроение - също. Пожелавам ви го мили хора, на всички - позитивизъм и много усмивки, здраве и винаги в Зоната! :hug:
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот NikoLinia » Пет Апр 29, 2016 10:48 am

Браво, Стефи!
А забеязваш ли промени във фигурата си? Ти задържаш това тегло повече от една година, доколкото си спомням, но променя ли се тялото ти? Продължават ли да намаляват обиколките ти или не?
Желая ти светли празници! :)
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Пон Май 02, 2016 5:06 pm

Да, обиколките намаляват, кокалите си стърчат.... :lol: и затова дрехите пак се смениха, ако обуя дънки дето съм ги носила януари - вече ми трябва колан - иначе ги събувам без да ги разкопчавам. :yess: Не знам обаче как става този номер, защото теглото ми не се променя.
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Petja » Пон Май 16, 2016 11:21 am

Здравей Стеф,
Първия дневник, който прочетох, беше твоя. Действа много мотивиращо. Зеления фасул взе да ми става любима храна, а пицата ми е като настолна. Стискам ти палци да откажеш цигарите. Аз тях успях да ги откажа, но не мога да спра шоколада. А де. Стискам палци и на себе си и аз да докарам подобни резултати. Поздрави за страхотните резултати.
Аватар
Petja
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 61
Регистриран на: Пон Дек 29, 2014 3:22 pm

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Пон Май 16, 2016 8:35 pm

Нямам мотивация нещо за цигарите. Пък и ако се откажем от всички пороци.... ще станем много праведни и ще ни израснат ангелски крила ;)
Последна промяна Стеф на Пон Май 16, 2016 8:41 pm, променена общо 1 път
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Пон Май 16, 2016 8:40 pm

Видях случайно снимка в интернет на овчарски пай и понеже имам вече професионално отклонение - веднага го преформих по зоновски за 4 хранения - демек 12 блока. Като го изпекох изглеждаше страхотно, но като количество... мъничко - особено като го сипах в чинията. Имах чувството че като изям това нещо и след час най-много ще съм гладна. Но за мое учудване дори до вечерната закуска дори не почувствах глад. Опитайте го - няма да съжалявате - е с червени продукти е но.... е зоново ;) :yess: Рецептата е в готварската темичка :chef1:

Изображение
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Стеф

Мнениеот Стеф » Чет Яну 05, 2017 9:53 pm

Здравейте! Не съм писала тук много отдавна но.... пусто да остане - все време не остава.. особено с този Фейсбук ;) Надявам се, че всички си спазвате зоновото хранене, не сте се поддали на празнични изкушения като мен... Просто исках да свършат празниците, имах чувството че щях да се пръсна. Но от седмица всичко пак си е нормално и в позволените граници :) А който иска - да заповяда във фейсгрупата "Зоната - начин на живот" - под строгия поглед и след щателна проверка от Маня ;) може и да бъде приет в групата :yess: /обичам те Маняяяяя :love: :love: :love: /
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта