Хрониките на GODzill@t@

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Хрониките на GODzill@t@

Мнениеот NikoLinia » Сря Авг 24, 2016 4:28 pm

Браво Годзи! Популяризирай тАз хубава снимка и на други места! Малко ти завиждам шЪ знаЙш! ;) :lol:
При мен бавно, но славно. Около -2 кг. на месец. Този може даже да са -3. Ще видим. Но пък постоянно. :)
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Хрониките на GODzill@t@

Зоната
 

Re: Хрониките на GODzill@t@

Мнениеот GODzillata » Нед Сеп 11, 2016 6:55 pm

Друга, по-хубава: ;)

Изображение
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Хрониките на GODzill@t@

Мнениеот The Jack » Чет Сеп 15, 2016 11:08 pm

Привет, Годзи !:Hello:
Тъкмо допопрочетох дневника ти. Сериозен човек си ти :yess: . Не и се даваш на тая Зона - пък след последната снимка направо ми се струва, че Зоната е в теб и ти си в Зоната. Не знам що ама GODzillata по ми ляга годЗИЛата или направо GODЗИЛ. Човек, ти си като тея велики машини - върви, върви, поразвали се, подобаващ ремонт и пак на път, и така перпето мобиле - Зоновата работилница е безотказна :laugh4: Докат върви малко повече гориво харчи, ама .... :laugh4: Като ти четох за скоците от колелото и последващите съпровождащи софри, направо в главата ми изплува един стар виц:
След няколкомесечно плаване, без почти никакви провизии, смел отряд мореплаватели претърпяли корабокрушение до неизвестен за света, обвит в мъгла, остров. Изтощени до крайност, едвам се добрали до брега. Още преди да са стъпали на сушата били хванати от местните туземци. За нещастие местните твърдо вярвали, че човешкото месо е най-качествения протеин и директно оковали клетите корабокрушенци в бамбукови окови и направо при вожда. Седи вожда, гледа ги и си мисли “ Леле тия как са омършавели, само рагу и зъби“. И в тоя момент погледа му се спрял на един по-пощаден от глада мореплавател.“Абе и тоя не е мечтания дебелак, ама става, тъкмо няма да е много мазно. А как ми се иска да ми беше паднал преди 2-3 месеца, ммммм“, си мислеше вожда, докато си чистеше заседнала кост от сутрешната закуска между шесте останали зъба. Строил трима от подчинените си:
- Аз отивам на лов, ще се върна когато слънцето покаже наполовина сянката на копието. Искам ей тоя да го врътнете на чеверме, ама изрично ви казвам да въртите шиша бавно, та да се изпече хубаво и равномерно. Аа, и да сложите и картофи в жарта, та да има гарнитура и да постигнем желания баланс, че един инсулин ме е замъчил.
Връща се вожда по указаното време и още отдалече кво да види - дежурния по шиш върти с такава скорост, че направо не му се виждат ръцете.
Вожда: Кво прайш, бе, идиот? Аз нали ви казах, че го искам добре и равномерно изпечен - аз съм канибал, не съм вампир.
Дежурния по шиш: Не мой бе, шефе. Като въртим бавно много краде от картофите.
:laugh4:

Айде, достатъчно ти поспамих в култовия дневник, ама ме грабна веднага, пък имаш и хубаво чувство за хумор.
И да видим вече 96 на тоя кантар, мое си го връткаш и оп, кеф ти 69.
Поздрави от мен, успех и :applaus:
Use it or Lose it!
Аватар
The Jack
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2016 2:01 pm
Пловдив
Мъж

Re: Хрониките на GODzill@t@

Мнениеот GODzillata » Сря Ное 23, 2016 8:07 pm

Хех.... Jack....ако си и Daniels - цена няма да имаш! :mrgreen:

Плодим се и се множим мъжете тук, а? :laugh:

Нещо пак съм се раззонил, всеки път, когато се опитвам да влезна с двата крака в Зоната и около седмица имам главоболие.....та това също е проблем - да излъже човек организма да се храни подобаващо. :hm:

Успех и на теб!

:goodluck:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Хрониките на GODzill@t@

Мнениеот GODzillata » Пет Дек 02, 2016 6:44 am

Днес - 124.5 :th:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron