Заливът на Lancer

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Чет Юли 02, 2015 10:44 am

Да драсна някой ред и аз във вечна прослава на Светлия Бари Спиърс.Откритието му е невероятно. А точно колкото на Бари съм благодарен и на М-р Цанков, за това, че ми показа, че това откритие работи. Без да се вживявам в четене на етикети , просто посочените продукти в нужната пропорция ме доведоха до желаните от мен килограми.
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Заливът на Lancer

Зоната
 

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот _belladonna_ » Чет Юли 02, 2015 10:54 am

Здравей и добре дошъл! Интересно ми стана каква е историята с м-р Цанков?
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Чет Юли 02, 2015 5:19 pm

А, М-р Цанков е мой близък, да е жив и здрав, той всъщност откри и повярва в ефекта на Зоната, нещо повече, от него видях ефекта, който се постига чрез Зоната и за мен оставаше просто да се придържам към указанията на Бари, знаех, че ще сработят, което е много различно от това, да се чудиш, дали да е Дюкан, дали диета, или нещо друго, но неизпробвано, със съмнителен ефект и неизвестно развитие.
Щото аз... не видя ли, не вярвам :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Маня » Чет Юли 02, 2015 5:34 pm

Е, ако се поразровиш из форума, ще видиш и други примери, не само на М-р Цанков :) , които са не по-малко вдъхновяващи и категорични (mahona например).
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Чет Юли 02, 2015 6:16 pm

Маня написа:Е, ако се поразровиш из форума, ще видиш и други примери, не само на М-р Цанков :) , които са не по-малко вдъхновяващи и категорични (mahona например).

А, сигурен съм, че има :)
Но човек, който се стреми да свали някое и друго килце просто се мята от диета на диета и не знае по кой път да тръгне, много по-лесно е, ако видя, че пред очите ми някой успява да се справя, тогава вярвам най-лесно в ефекта.
Сега и да разправям на някой за Зоната, гледам как от едното влиза, от другото излиза, или им се струва невероятно, или сложно, макар че какво по просто от 3×... или 4х... на ел. везна :)
Не съм знаел за Зоната и невероятното откритие на Бари. Но със Зоната съм... много по-богат :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот NikoLinia » Чет Юли 02, 2015 6:25 pm

Lancer написа:Да драсна някой ред и аз във вечна прослава на Светлия Бари Спиърс.

Добре дошъл и Бог да възнагради усилията ти, чадо!
Но Бари, не е Спиърс, а Сиърс! :)
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пет Юли 03, 2015 4:44 am

Упс... :)
Ама Бари никъде ли не е писал, че е допустимо поне един от Зоната да добави нещо от себе си... :) Да, Светлият Бари Сиърс!
Не ми е никакво усилие да съм в Зоната, повечко организираност, да, но да ям по 5 пъти на ден е само за мен работа :) Ъъъъ... мога и още!
И да, Бог отново ме докосна, точно когато имах нужда.
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот _belladonna_ » Пет Юли 03, 2015 10:37 am

Пиеш ли рибено масло?
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пет Юли 03, 2015 1:02 pm

_belladonna_ написа:Пиеш ли рибено масло?

Да, макар да не се зачетох за какво точно беше. Не знам каква доза ми е нужна, но, разсъждавайки (естествено, погрешно ) че никога досега не съм пил, пия по едно на ден, все е нещо :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Маня » Пет Юли 03, 2015 1:07 pm

Не е лошо да прочетеш темата в сайта . А минималната препоръчана доза от Бари е 2,5 g на ден - това е поддържащата доза. А при редица заболявания се налагат и по-големи. И в последната му книга има интересни примери за въздействието на големи дози молекулярно пречистеното рибено масло богато на EPA и DHA. Твоето 1 на ден е почти равно на нищо.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пет Юли 03, 2015 2:05 pm

Благодаря за вниманието, Маня, преди да купя почетох набързо темата, но ми дойде много и непознато, та просто ползвах мненията на съфорумци, зада се насоча към най-доброто. Понеже в тия над 4 месеца ми вървеше, не се захванах да прецизирам своето присъствие в Зоната, но вече е време и за това и ще премина към фините настройки- да премахна последните 3-4 кг само от мазнини /и сега съм с физика на юноши старша възраст/ но малко се боя от още малко по-добре, вече съм толкова добре, че кръвното ми е в точни норми при пулс под 60... боя се, че ако подобря още малко, пулса ми да не иде към... нула?! :)
Иначе скоро едно приятелче, което е на доста близка до Зоната диета, при избутване на не много тежка щанга от 120 кг разкъса много тежко гръден мускул и измежду многото предположения от какво се получава, беше и това, да не би тоя тип диети да отслабват силата на сухожилията, защото досегашното ми мнение беше, че такова разкъсване може да се получи при щанга от над 140 кг, досега 2 случая знам на 150...
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Маня » Пет Юли 03, 2015 2:14 pm

Ами то това спорт ли е, щангите. Бабаитска работа. :lol: Човек трябва да спортува за здраве, което означава умерено и балансирано (като храненето). А "високите спортни постижения" и "културизма" нека останат в полето на лудите глави. Струва ли си човек за едни мускули да жертва здравето си. :)
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот gogo » Пет Юли 03, 2015 7:55 pm

Lancer написа:
_belladonna_ написа:Пиеш ли рибено масло?

Да, макар да не се зачетох за какво точно беше. Не знам каква доза ми е нужна, но, разсъждавайки (естествено, погрешно ) че никога досега не съм пил, пия по едно на ден, все е нещо :)

За рибеното масло можеш да прочетеш и тук в 4,5 и 6-ти пост, как аз се борих като прасе с тиква. :laugh1:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Съб Юли 04, 2015 9:33 am

Аз задействах нещата с покупката почти в първите дни, след като се почвих тук, които като цяло бяха и началото ми в Зоната. Дойдоха сравнително бързо от щатите, двете опаковки, по-голямото и по-малкото бутилчЕ. като истински джентълмен оставих на дамската част от моето семейство по-голямото шише което сиг беше и по-чисто, а аз вземах от тия, които бяха в по-малкото, което беше подарък към, да го наречем истинското. Но си карам с темпо едно хапче на ден, като мисля да мина на минималното допустимо, от днес по 2.
Като гледам след 4 + месеца зонуване и над 20 кг назад все още пазя равновесие , като вървя, че и ми остават свободни мозъчни клетки да послъжа тук-таме, ако се наложи, все ще бъда нещо като човек на крака и аз, с две перли /ли да ги назова/, всичко това при положение, че от времето ми в спорта не съм вземал рибено масло, а и тогава явно толкова е било рибено масло, от тия кръглите, българските.
Побягах малко днес, поразкърших се, като красив леопард, леко ми е и не се напъвах много, защото основното правило на състезател в добра спортна форма е да не се изтощава - за да я задържи по-дълго време.
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Съб Юли 04, 2015 9:44 am

Маня написа:Ами то това спорт ли е, щангите. Бабаитска работа. :lol: Човек трябва да спортува за здраве, което означава умерено и балансирано (като храненето). А "високите спортни постижения" и "културизма" нека останат в полето на лудите глави. Струва ли си човек за едни мускули да жертва здравето си. :)

Да, наистина си права, в днешно време силен те правят много повече неща, различни от това да си напомпан да скъсване, но ценя всеки труд и всякакви интереси, като си давам сметка, че много хора просто не могат да са пилоти на самолети или програмисти и освен да цепят тупалки, не се сещат за друг вид развитие. "Физически много умен " :)
Само дето днес в залите е нещо като среща на... количество погълнати стимуланти, кухи салами, без сила и качества в тях, огромната част много далеч от спортистите, на които просто се налага да са силни, за борбата им на високо ниво в с други, също много яки мъже.
Не съм влизал във фитнес зала от поне десетилетие, но гледката на прасета по 120 - 140 кила да грухят под щанга от 100 кг така, че да ги чуе цял свят е смехотворна и се помни за дълго време :) Още повече, ако познаваш хора, които с лично тегло под 80 кг бутат 160, просто защото е част от подготовката им за среща със също толкова яки мъже, най-често на олимпийски финал :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот GODzillata » Чет Юли 09, 2015 9:45 am

Lancer написа:Да драсна някой ред и аз във вечна прослава на Светлия Бари Спиърс.....


...пък и на брат'чедка му Бритни Спиърс..........упс! :mrgreen:

Ай добре дошъл! :bigsm41:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Следваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта