Заливът на Lancer

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пет Юли 24, 2015 12:59 pm

Tatyana написа:Браво :bigsm47:. Много ти се радвам на постиженията и упоритостта :bigsm18:

Въпреки, че в последно време нямам почти никакво време за писане те чета и следя какво става във форума като цяло :yess:. Още веднъж поздравления :bigsm20:


Благодаря ти от сърце за добрите думи :)
Това всичкото наистина е чудо, не съм и мечтал да постигна такъв резултат срещу, да бъдем честни, никакво усилие. Където седна и където стана разправям на хората за това истинско чудо, който е умен ще разбере какво му дарявам, за останалите... каквото, такова.
Вечна слава на Бари Сиърс!!!
Хем... гледам да не се изтънчвам много, че то... първо изтънчен и изящен, после-обратен! :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Зоната
 

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Italiano » Пет Юли 24, 2015 3:40 pm

Lancer написа: Където седна и където стана разправям на хората за това истинско чудо, който е умен ще разбере какво му дарявам, за останалите... каквото, такова.

Нищо, ще ти мине. :laugh4:
Първите месеци всеки зонковец обяснява и просветлява, ама от 100 дали 1 ще вдене ...
И в някакъв момент, неусетно дори, спираш да разправяш на хората.
Насила акъл не става.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пет Юли 24, 2015 5:21 pm

Melkat написа:С тези количества салата си набавяме и препоръчваните от д-р Сиърс количества полифеноли. Нямаме никаква нужда да си даваме парите за хранителната добавка. Обожавам шопската салата :)

Ах, само да бях във Франция, такава коприва щях да му извъртя по задника на Контадор! Цял тур го чакам да тръгне, ама се загуби кат 2лв в цигулка...
Да, салатите са си супер, но аз праскам домат и краставица само нарязани, без никакви подправки, няма време за гевезелък :)
Исках да отбележа, че съм абсолютен враг на вякакви добавки, е, освен ако не става реч за състезател, комуто предстои участие на голямо състезание. Много народ се тъпче с какво ли не без лекарски контрол и дал Господ увреден народ и което е по-неприятното и сред децата на доста от ползвателите на секва зоб. Нацепят се да вземат акъла на некоя наивница и после кат спатъхнат, и идва акъла в главата, но детето им си тегли от последиците от стимулантите /някои от които наречени хранителни добавки/.
Последна промяна Lancer на Пет Юли 24, 2015 5:25 pm, променена общо 1 път
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пет Юли 24, 2015 5:24 pm

Italiano написа:Нищо, ще ти мине. :laugh4:
Първите месеци всеки зонковец обяснява и просветлява, ама от 100 дали 1 ще вдене ...
И в някакъв момент, неусетно дори, спираш да разправяш на хората.
Насила акъл не става.

А, ще карам подборно, куп народ си заслужава шкембето и кръвното :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Katerinka » Нед Юли 26, 2015 10:35 am

И аз се пених един месец, ама вече се отказах, обаче имам една приятелка приобщена към зоната, така че съм си изпълнила графика :laugh1:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Нед Юли 26, 2015 1:11 pm

Katerinka написа:И аз се пених един месец, ама вече се отказах, обаче имам една приятелка приобщена към зоната, така че съм си изпълнила графика :laugh1:

'Сички зонковци-напреддд!!! :)
Бих си камшика днес с колелото от Варна, сега съм в Албена, ше ударя 3-4 блока отгоре днес, взел съм си и храната, на връщане Зоната ще е изпълнена, а раницата изпразнена :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот GODzillata » Нед Юли 26, 2015 1:21 pm

Lancer написа:Бих си камшика днес с колелото от Варна, сега съм в Албена, ...


Аз пък от 03.08 ще съм в Албена, ама дотам ще отида с колата де. :mrgreen:

Ако по това време пак ти дойде музата да правиш пляс-пляс с педалите :lol: - може да се видим на по един зонов блок :bigsm41: ....да речем 1БВ (200гр. бира) + 1БП (42гр. миди) + 1БМ (3бр. маслинки). :laugh1:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Нед Юли 26, 2015 5:53 pm

Ще се видим, разбира се, само дано Господ да ми даде сили да се кача скоро пак на колело, разпаднах се :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Tatyana » Нед Юли 26, 2015 10:34 pm

Italiano написа:
Lancer написа: Където седна и където стана разправям на хората за това истинско чудо, който е умен ще разбере какво му дарявам, за останалите... каквото, такова.

Нищо, ще ти мине. :laugh4:
Първите месеци всеки зонковец обяснява и просветлява, ама от 100 дали 1 ще вдене ...
И в някакъв момент, неусетно дори, спираш да разправяш на хората.
Насила акъл не става.


Абсолютно прав е Ити :bigsm1:. И аз през първите ми месеци в Зоната исках да просветлявам всички и да видят какви чудеса върши това, но после постепенно ентусиазма ми поугасна. В момента само ако видя, че някъде биха ме разбрали насочвам съм сайта и толкова. Който има желание и достатъчно природен интелект ще разбере, пък ако започне режима винаги съм готова да помогна, но само тогава. Предполагам всички знаете какво се случва и какъв е Закона за непоисканото Добро. Тази година още повече трябва да се спазва - не, че по принцип е добре да се прави де :bigsm4:
Пък и друго в Библията има - не хвърляйте бисери на свинете или нещо подобно беше. С което не искам да обидя никой естествено :pray:
А насила можеш само да вземеш нещо, но не и да дадеш - дори да е добро не трябва когато отсрещната страна не е готова и има нужда от своите уроци, болести и т.н. :msmile1:

Затова сме се събрали и оставаме само такива готини хора във форума. Баща ми в подобни случаи казва "Плявата си замина и остана само житото" :bigsm5:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Вто Авг 11, 2015 7:37 pm

Кила може и да не свалям вече, но вените над мускулите ми започнаха да се показват, както... пре-ди-и-и-и!!! :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Съб Авг 29, 2015 12:21 pm

Постресна се жената да не 'зема, че да се погрозня с това отслабване, та сега карам в Зоната + квот докопам. Е пак си кръжа около 95 кг, де, временна пауза да се поокопитя малко на тия килограми, че после може пак нова атака, за мааа-ааалко по-надолу, но не много. както и друг път съм кавал в тази идиотска държава не е здравословно да си под 90. Поне 70% те преценяват по килограми и обиколка на бицепса, а пък...нема излагам Зоната, я!
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пет Дек 11, 2015 6:39 am

Май пак е време да се завърна в моя залив тих. Върти ми се в главата пак да пипна леко Зоната, но тоя път мн по-внимателно, само мазнините, че първия път смъкнах и от мускули (сиг и от мозък, мамка му!) а не ми се обикаля кат самоходна закачалка.
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот NikoLinia » Пет Дек 11, 2015 10:49 am

Намерил от какво да се оплаква! :laugh1:
Ние хипопотамите, дали ще даживеем този момент?! Закачалковият момент! :hm:
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Katerinka » Пет Дек 11, 2015 12:57 pm

Моя е някъде в необозримото бъдеще :lol:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пет Дек 11, 2015 7:18 pm

NikoLinia написа:Намерил от какво да се оплаква! :laugh1:
Ние хипопотамите, дали ще даживеем този момент?! Закачалковият момент! :hm:

E че то спазваш ли дисциплина, няма къде да му избягаш на Великия Бари, просто или сваляш, или променяш мерки.
Порадвах се на цели щайги с грозде и изобщо, следствие на което пак чукнах 103, ама не ми пука, знам, че съм на месец-два от ония 94-95 до които бях стигнал. Но по-добре 99 без мазнините, отколкото 90, но и без мускулите. Тва бившите гребци требе радваме окото.
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пет Мар 25, 2016 4:25 pm

Пппп-еееейййй, аз си забравих и ника бре...
Блудния син се завръща. Чак не ми се тегли, ама до седмица ще набера смелост да видя докъде съм я закарал пак. Ама то кат знаеш как, не ти пука. Ден-два строга зона след десетина дни ту зона, ту омитане на квото добарам.
Требе се стегнем мъШката пак.
Нннапрееееееед!!!
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта