Зонов дневник на Midea

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонов дневник на Midea

Мнениеот Katerinka » Пет Апр 29, 2016 9:33 am

А ако не трябва да ядеш соя ....една приятелка пости, а има проблеми с щитовидната жлеза, но удържа, герой е :)
Като теб :applaus: аз ако бях щях да захвърля постенето :lol:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Зонов дневник на Midea

Зоната
 

Re: Зонов дневник на Midea

Мнениеот midea » Съб Апр 30, 2016 9:32 am

Последно включване по време на пости, чудесно ми се отрази седмицата. Много приятни рецептички изтествах, но оцелях главно на зелефоци, чушки, ядки и патладжан.
Нямаше да съм пуФкавела, ако не обичах да си хапвам, сладкото ми изкушение беше банан, супена лъжица тахан, какао. Ммм... както си говорихме, вкусът се възпитава. Колкото по-малко захар ям, толкова по-силно възприемам сладостта на плодовете.
С аргумента постя отказах да опитам десетки неща, които ме заобикалят, дадох си сметка колко много вредна и понякога излишна храна има в ежедневието ни. Да ни почерпят, да доядем две хапки на детето и така ...Хапка по хапка слон става.
Аз мисля да наградя постоянството си утре с парче козунак и в понеделник се зонирам на ново.Сдобих се с фина цедка и мисля да тествам производството на домашно цедено мляко. Пробвах нискомасленото на Олимпос, но нещо ми се струва леко неестествено.

Светли празници!
Аватар
midea
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Пет Мар 11, 2016 12:40 pm

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron