Innil и Времето на ЗОНАТА

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Вто Май 23, 2017 9:28 pm

Сегааа.....се приготви да излетиш, защото когато към зоновия режим се добави и рибено масло, усещането е много, много леко, приятно и вдъхновяващо...! :hooo:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Зоната
 

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Сря Май 24, 2017 7:28 am

shtur4e, два важни ефекта усетих след първия прием.
Първият е - намалява болката! Вторият - заспах много лесно снощи. Невероятно е!
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Съб Май 27, 2017 3:41 pm

Баничката с тиквички се пече ... стана ми любима, правя я всяка седмица с леки промени заради наличните продукти.
От няколко седмици си карам на по 10 блока, рядко имам 9 или 11.
Свалям по-бавно, но кг не са толкова важни вече.
Те си намаляват периодично. Вярвам в Зоната!

Рибеното масло е истинско чудо! Много бързо ми минаха болките в крака, само за няколко дни!
Сънят ми се нормализира долу-горе.
Карам основно на извара, плодове, ядки, салати и кисело мляко. Обезмаслена извара от Lidl, любимата ми. Един или два пъти седмично хапвам месо или риба. Обядът ми е много често омлет от белтъци със салата. Термично обработените храни са само баницата и омлетчето.
Обожавам малките закуски с изварата, плодовете и ядките! На пазара има вече череши, кайсии и ягоди.
Не съм се теглила скоро, но заради лекарствата, които пиех предполагам, че на килограми не съм мръднала. Ще се претегля утре сутрин.

Имах панталонче което бях си взела преди 5 години, стоеше си с етикета в гардероба, размер 38, всеки път с тъга поглеждах към него и си казвах - дали ще ми стане някога .... Е, стана ми! Отново временно реших проблема с дрехите.
Скоро ще събера всички големи ризки, блузки, панталончета, роклички и ще ги нося на шивач.
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Съб Май 27, 2017 8:54 pm

Innil, много се радвам за това, което пишеш, най-вече за болките и съня. Другото е ясно - с дрехите, шивача и Зоната... :hug: Дали да не сме повече премерени в подкрепата си за Vichkov, да не вземе човека да помисли, че тук се напушваме с нещо... :laugh3:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Нед Май 28, 2017 7:00 am

Shtur4e, добро утро. Vichkov е добре информиран и ще се справи. Мисля, че след няколко дни той сам ще усети как влияе Зоната :) Ще е интересно да сподели :)
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Нед Май 28, 2017 8:22 am

Да, Зоната прави чудеса. Радва ме, когато виждам нови лица тук, но още повече ме радва, ако останат и продължат в Зоната. :multicolor:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Пет Юни 09, 2017 7:28 am

Добро утро. Записвам си рецептата за една вкусна, бърза и лесна закуска /палачинка/:

2 белтъка 1БП
19 гр ов. трици 1 БВ
1 с. л. тахан - 2 БМ
малко пр. мляко - не се брои
1 праскова / или др, плод - 1 БВ
56 гр обезмаслена извара - 1 БП

Правя палачинка от 2 белтъка, овесените трици и пр. мляко.
Изпичам в тиганчето. Намазвам с тахан и извара, балансирам с прасковата.

Малко да разнообразя, че от няколко седмици я карах само на к. мляко и цедено мляко с плод сутрин.
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Сря Юни 14, 2017 9:29 am

Добър ден от мен. Дойде време за отчетчето. И така:

Results:
Body Fat %:29.53
Body Fat Weight (lbs):42.82
Lean Body Mass (lbs):102.18

14.01 14.02 14.03 14.04 14.05 14.06
Тегло 82.2 76.6 73.9 70.2 67 65
Талия 98 90 89 84 80 78
Ханш 118 114 112 109 106 103
Body fat 47 40.16 38.7 35.86 31.03 29.53


Резултатите от изминалия месец са скромни, но са положителни разбира се!
Не бързам, следвам правилата и търпеливо, с радост и огромно удоволствие живея в Зоната.

И всеки ден си мисля с обич, и благодарност за прекрасния сайт, за хората, които са го създали и работят години наред, за да бъдат полезни и да помагат на всички онези, които желаят да бъдат здрави, енергични, щастливи.

Без вас нямаше да се справя, благодаря на Маня, shtur4e и всички останали, които споделят, публикуват, напътстват, отделят от времето си, за да бъдат полезни със съветите и опита си!

ЗА РИБЕНОТО МАСЛО: определено съм ЗА приема му! болките в крака ми изчезнаха няколко дни след като започнах да приемам Омега 800. Подобри се сънят ми, месеци не можех да спя нормално. Събуждах се почти всяка нощ към 3, 4 или 5. От този месец спя до към 6, понякога дори 7 :)

:rose4: БЛАГОДАРЯ ВИ! ОБИЧАМ ВИ!
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Нед Юли 09, 2017 9:50 am

Привет от мен. Не съм в България от седмици и съм в нарушение, от известно време не мога да съм в Зоната, постоянно съм в движение, тук с пазаруването и приготвянето на храната е трудно, когато си ограничен с времето. Нямам търпение да се върна и да коригирам ситуацията. Не съм качила кг, всеки ден изминавам поне 10 - 12 км, но не съм и изгубила кг. В началото отделих време за да разбера какво мога да намеря готово, открих сирене котидж, цедено мляко, кисело мляко, плодове. Сега хапвам повече плодове, но ми липсва балансираното хранене. Не съм щастлива от сегашния начин на хранене определено.
Ще се завърна съвсем скоро и отново ще си спазвам правилата.
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Нед Юли 09, 2017 8:14 pm

На всички ни се налага по време на отсъствие от дома да правим компромиси с режима на хранене. Забелязах, че когато приемам рибено масло, "компромисите" са с минимални вреди върху теглото/мазнините. Гледам резултатите ти по отчета, страхотни са. За 6 месеца - минус 17 кг и минус 17 % телесни мазнини. Радвай се на почивката ти, завръщането към стриктния режим е въпрос на време. :hug: :msmile8:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот mimeta » Чет Юли 13, 2017 10:49 am

Innil написа:Добър ден от мен. Дойде време за отчетчето. И така:

Results:
Body Fat %:29.53
Body Fat Weight (lbs):42.82
Lean Body Mass (lbs):102.18

14.01 14.02 14.03 14.04 14.05 14.06
Тегло 82.2 76.6 73.9 70.2 67 65
Талия 98 90 89 84 80 78
Ханш 118 114 112 109 106 103
Body fat 47 40.16 38.7 35.86 31.03 29.53


Резултатите от изминалия месец са скромни, но са положителни разбира се!
Не бързам, следвам правилата и търпеливо, с радост и огромно удоволствие живея в Зоната.

И всеки ден си мисля с обич, и благодарност за прекрасния сайт, за хората, които са го създали и работят години наред, за да бъдат полезни и да помагат на всички онези, които желаят да бъдат здрави, енергични, щастливи.

Без вас нямаше да се справя, благодаря на Маня, shtur4e и всички останали, които споделят, публикуват, напътстват, отделят от времето си, за да бъдат полезни със съветите и опита си!

ЗА РИБЕНОТО МАСЛО: определено съм ЗА приема му! болките в крака ми изчезнаха няколко дни след като започнах да приемам Омега 800. Подобри се сънят ми, месеци не можех да спя нормално. Събуждах се почти всяка нощ към 3, 4 или 5. От този месец спя до към 6, понякога дори 7 :)

:rose4: БЛАГОДАРЯ ВИ! ОБИЧАМ ВИ!

Инил, това са поразителни резултати! :о Браво на теб!
Аватар
mimeta
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Мар 03, 2017 12:57 pm
Чехия
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Пон Юли 24, 2017 1:45 pm

shtur4e, mimeta,

Благодаря ви, че сте с мен! Завърнах се преди няколко дни. Бях качила само кг, но откакто съм в България, успях да се справя с него и дори с още един кг, в момента съм 64 кг и съм плътно в Зоната, без нарушения на правилата.
Краткото излизане от Зоната ми причини дискомфот, но може би приемът на рибено масло ми помогна да не тръгнат кг рязко нагоре. Продължавам с вас!

:bluefl:
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Нед Авг 27, 2017 8:56 pm

Не съм писала от седмици.
Аз съм леко извън Зоната от м. юли, опитвам да съм стриктна, но без дневничето няма да се получи, тъй че ще съм по-често тук. През тези месеци трябва да отбележа, че си позволявах да похапвам повече плодове, сладолед, понякога ментови бонбони, хляб, картофки. Приемам рибено масло и може би то ме спаси от покачване на кг. Всъщност в момента съм 65 кг. Имам само 1 кг нагоре :skyle5:, мисля, че е защото намалих водата.
От утре ще си записвам блокчетата.

Лека нощ :msmile9:
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Пон Авг 28, 2017 6:35 am

Innil, всички хапваме от тези неща понякога...Особено сладолед, няма как през лятото :) Сладоледьт, шоколадьт, картофите и др."червени' храни не са толкова опасни за инсулина, ако се балансират сьс сьответния блок протеин и за качеството на калориите /времето, за което засищат/, ако не са повече от 1/4 oт общата порция. Проблемьт при тях са трансмазнините и ГМО продуктите, които сьдьржат. Аз лично почти не ям хляб заради ГМО пшеницата, иначе какво по-вкусно от хляб, намазан сьс зехтин, извара и шарена сол. Но вече има и био продукти всякакви, така че човек може да си хапва понякога и от "забранения плод". Хубави летни дни ти желая и нека Зоната бьде с теб! :slance: :potfl:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Пон Авг 28, 2017 7:10 pm

shtur4e, Благодаря ти за пожеланията!
Надявам се при теб всичко е наред и си следваш Зоната.
Вчера и днес пия повече вода, сутринта бях - 300 гр :)
Какво си похапнах днес:

З: 1 чаша к. мляко Елби, 1 БПВМ
О: 84 гр печени пилешки гърди - 2 БП; 240 гр домати /салатка/ - 1 БВ; 6 маслинки - 2 БМ; 1/2 нектарина - 1 БВ
СЗ: 1 чаша к. мляко Елби, 1 БПВМ
В: 84 гр печени пилешки гърди - 2 БП; 140 гр печени чушки, 1/2 нектарина - 2 БВ; 2/3 чл зехтин - 2 БМ

Преди малко ме изкуши парче пъпеш :skyle5: :skyle5: :skyle5: - Червена точка за днес.

Преди сън ще имам чаша к. мляко Елби, заедно с рибеното масло. Вода пих достатъчно.
Това е - прегрешение отново. Ех, тези плодчета, така си ги обичам ... :skyle5:
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Пон Авг 28, 2017 9:02 pm

A защо не прибави малко извара или протеин на прах кьм пьпеша? Може по тоя начин да увеличиш с 1 блок дневното количество храна, но ще запазиш нивата на инсулина...:yess:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта