Innil и Времето на ЗОНАТА

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Пон Апр 24, 2017 2:57 pm

Пак ми се наложи да си сменям дрехите :) Вмъкнах се в панталон размер 38, направо не е истина. Няколко пъти гледам етикета :) Вярно, малко еластичен е, но все пак е 38 ... Кг не мърдат обаче ... засега.
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Зоната
 

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Пон Апр 24, 2017 5:48 pm

Споко, и при мен е така. В Зоната се топят излишните мазнини, а се увеличава мускулната маса. Така че, не е чудно кг да останат същите, при това положение, теглото вече не е проблем. Както викат у странство - enjoy... :laugh3:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Сря Апр 26, 2017 4:29 pm

Хей, shtur4e, всеки ден се радвам и съм благодарна, че съм тук. Мисля си, че никога няма да се върна към стария начин на хранене.
Днес си спретнах един чуден сладолед. Реших вечерята ми да е различна. Не знам дали беше добре да си хапна цели три блока, но си е зонова рецептата :)

Малинов сладолед 3 БПВМ

300 гр съвсем леко размразени малини 3БВ
150 гр нискомаслена извара от Lidle 3БП
6 ядки кашу, нарязани много ситно 3БМ
Малко овесени стърготини, не се броят.

Продуктите /без ядките и ов. стърготини/ се смесват в блендер, като се добавя около 1/5 ч.чаша вода. Миксира се, добавят се ядките кашу, сервира се в купа за сладолед и се поръсва с овесените стърготини :)
Сладоледчето е изключително вкусно :) Може да се направи и на два блока. Bon appétit!
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Сря Апр 26, 2017 9:57 pm

Ще се пробва значи... :chef1:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Чет Май 04, 2017 4:38 pm

Днес правих сладоледчето с малини на сина ми, беше доста приятно изненадан от вкуса, за заливка ползвах сироп от агаве.
При мен кг падат много бавно, стоя си на 68 кг дни наред. Но за щастие обиколките намаляват.
Стана ми панталонче отпреди 5 години :)
Чакам си рибеното масло, още не се вижда да е пристигнало в България.
През последната седмица най-често ползваните от мен протеини са обезмаслена извара /беше промоционална в Lidle/и белтъци, на омлет или палачинки с овесени трици. Въглехидратите ми са ябълки /не са изобщо истински по това време, но не харесвам доматите и краставиците/ и киви. Мазнини тахан, маслини и кашу.
Избягвам да готвя, приемам повече сурови храни.
Правих баницата с тиквички и си хапвах от нея почти седмица. Но промених рецептата според наличните ми продукти. Ползвах 4 белтъка 2БП, 6БП - извара 300 гр, 1 ч.чаша к. мляко 1 БПВМ, овесени трици 6БВ, 2БВ тиквички 480 гр, 3 с.л. зехтин, едната за намазване на формата за печене, останалите в сместа. Стана тънка и леко хрупкава баница.

Блоковете ми идват в повече, нямам апетит нещо. Започнах отново да пия по-голямо количество вода.
Мои познати отскоро са в Зоната след като им дадох информация. Обадиха ми се да споделят за своите първи резултати и впечатления. Чувствам се щастлива, че успях да допринеса за тяхната радост

:goodluck:
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Пет Май 05, 2017 10:21 am

Тази сутрин кантарчето показа 67.9 кг. Колебае се още дали да задържи или да се върне към 68, но аз вярвам в Зоната и в себе си.

:blagodaria:

Всеки ден благодаря на Бари и любимия ми сайт!
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Пет Май 05, 2017 5:29 pm

И на още някого, Innil....на себе си, защото някога, някъде, дълбоко в себе си си пожелала да намериш този начин на хранене. Тук мелниците на времето малко са се забързали... :hug:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Пон Май 15, 2017 7:50 am

Измина още един зонов месец.
Резултати:

14.01 14.02 14.03 14.04 14.05
Тегло 82.2 76.6 73.9 70.2 67
Талия 98 90 89 84 80
Ханш 118 114 112 109 106
Body fat 47 40.16 38.7 35.86 31.03


Body Fat %:31.03
Body Fat Weight (lbs):44.99
Lean Body Mass (lbs):100.01

Признавам си, че имам няколко прегрешения - капучино почти всеки ден, по-малко блокове един ден /5/, под 2 л вода няколко дни, половин бира с приятели.
През изминалия месец бях предимно на млечни протеини, много рядко месо.

Чакам си рибеното масло, никакво известие от пощи или куриери, ще стане почти месец след няколко дни, откакто съм го поръчала :th:

Чувствам се отлично. Кръвно налягане - нормално.
Щастлива съм. Продължавам с удоволствие да следвам пътя, който съм избрала.
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот eleaa » Пон Май 15, 2017 2:39 pm

Innil, поздравления! Много мотивиращо! :)) :smdance:
eleaa
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пет Апр 28, 2017 3:37 pm

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Вто Май 16, 2017 7:12 pm

Благодаря ти eleaa!
Поздравления и на теб, че си решила да отвориш твое дневниче, добре дошла сред нас! :bouquet: Тук хората са много мили и отзивчиви, помагат от сърце и съм сигурна, че ти като спазваш правилата и си постоянна, ще имаш желаните резултати!

Аз от два дни съм на болкоуспокояващи, имам проблем с единия ми крак след контузия и се налага да ги пия.
Не е много зонова ситуацията, но няма начин, трябва да работя. Очертава ми се поне седмица на лекарства.
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот eleaa » Сря Май 17, 2017 3:01 pm

Пожелава ско ошно оздравяване! Здравето преди вкичко! :bouquet:
Дано успея и аз да постигна резултати като вашите:)
eleaa
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пет Апр 28, 2017 3:37 pm

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Сря Май 17, 2017 9:03 pm

Innil, и от мен скорошно оздравяване! Ако ти е пристигнало рибеното масло, увеличи дозата, нали знаеш, че действа като мощно противовъзпалително и възстановяващо средство. :peace1:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Пет Май 19, 2017 6:36 am

eleaa, shtur4e, благодаря ви!

Рибеното масло все още го чакам. Обадих се на DHL, също и митниците. Няма вест.
Проследяването на пратката показва, че все още е в UK от 3 май.
Мина вече месец от поръчката.

Приемам обезболяващи цяла седмица. Усещам дискомфорт, но се надявам да има подобрение на състоянието ми скоро.
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот shtur4e » Пет Май 19, 2017 7:16 am

И аз си чакам рибеното масло от Англия от там някъде... ех, това интернетско пазаруване. ;) Кураж, Зоната е с нас! :yess:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Пет Май 19, 2017 9:16 am

:msmile8: ще чакаме търпеливо ...
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

Re: Innil и Времето на ЗОНАТА

Мнениеот Innil » Вто Май 23, 2017 7:34 pm

Пристигна ми пратката! Цяло щастие, че нямаше митници!
Omega 800, Madre Labs, 1000 mg общо 3 опаковки. Сега се чудя как да ги разпределя, ще смятам.
Спрях обезболяващите тази сутрин.
Май се падат по 3 капсули Omega 800. Ще трябва да направя новата поръчка за др. месец.
"Ако ти искаш, след сто години в света нещо да се промени, започни сега. Божите мелници мелят бавно." Борис Стругацки
Аватар
Innil
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Яну 15, 2017 8:39 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта