Дневникът на мотивираното Тоби.

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Дневникът на мотивираното Тоби.

Мнениеот Tobby » Сря Фев 19, 2020 10:54 am

Здравейте зонбита, преди повече от година майка ми ме нави да започна зоната, защото тя самата за няколко месеца беше свалила към 10кг. Резултатът беше: 4 месеца - 12кг. Не бях винаги стриктно зонби, но се чувствах страхотно. Стрсовото ежедневие ме принуди да изляза от зоната. Първо за ден, после стана седмица и така вече 1 година . Междувременно пробвах "професионално" изготвено меню - никакъв резултат. Опитах и кето - нищо. Като за капак кетото има неприятното последствие, че като я прекъснеш, въглехидрати започват да се трупат под форма на мазнини, да не вземем пак да ги ограничим до мининум. Стигнах до извода, че по-хубаво от Зоната НЯМА. Запчвам с 89.9 кг.
За новия ми старт имам въпрос:

- Вие таблицата ли използвате или смятате по етикет?
Аз се бях вманиачила и използвах информация в интернет за количествата въглехидрати в отделните зеленчуци и плодове и пресмятах така блоковете. Започнах да се обърквам понеже моите блокове не се приближават в повечето случаи до таблицата.
Tobby
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Фев 19, 2020 9:13 am
Жена

Дневникът на мотивираното Тоби.

Зоната
 

Re: Дневникът на мотивираното Тоби.

Мнениеот камъче » Сря Фев 19, 2020 1:39 pm

Привет, Tobby!
Използвам таблицата, но в нея така или иначе повечето неща са дадени и с грамажи за улеснение.
Каквото го няма описано - смятам по етикет.
Смятам, че за старт в Зоната таблицата е напълно достатъчна.
Не ти е за първи път, няма да ти е трудно.
Успех ти пожелавам!
Краят е съвършенството.
Аватар
камъче
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Сеп 10, 2019 3:20 pm
Жена



Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron