Дневникът на ПламЪчето

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Italiano » Пет Юли 25, 2014 12:07 pm

А баш. Те това е разковничето.
Сега остава стъпка №3 ...
:laugh2:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ПламЪчето

Зоната
 

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Italiano » Пон Окт 20, 2014 12:56 pm

Пламче, видях, че си минала през едно друго дневниче.
Къде се загуби, душа?
:hug:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот gogo » Пон Окт 20, 2014 10:01 pm

И аз те мернах. Не се крий. :hug:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Plam4e22 » Пон Окт 20, 2014 11:11 pm

Italiano написа:Пламче, видях, че си минала през едно друго дневниче.
Къде се загуби, душа?
:hug:

Виждам че веселбата тук е неуморима, а и някаква интрига я някакъв си там Дневник съвсем е започнала да "пуши и пари" more-smile39 Май трябва и друг "НЕ-резoнен" човек :bgargue: да вкараме в Prison :mrgreen:
А Ити, твоя непоправим нюх, нямаше как да не надушиш следата, че съм наоколо :msmile12: Честно казано...ти много ми липсваше :sad:
Таааа....не знам и аз какво стана....водовъртеж ли ме засмука, вятър ли беше или ураган, ама така се отнесох в мои дела, че свят ми се зави :shock:
1)Работата ми започна да става тройна и петорна и след като станах безкраен работохолик, изобщо нямам време даже до WC да отида :sad: само пия вода и кафе и спрях да ям редовно, само сутрин и вечер най много....Ужасен ужас е това :notagree:
2)Тая пуста му Е-банка -КТБ (няма да ви вкарвам в детайли, че емисията новини са достатъчно информативни :laugh: ) ми спря кранчето и аз останах по средата на нищото у нас ---> да поясня , че до скоро все още бях с разбити стени, подове и без дори и мивка, където да си измия доматчетата и краставичките :salad: направо се върнах в първи клас, първо отделение :bigsm36:
Tова съвсем не сломи духа ми за "Озонизъм " и започнах наскоро да се връщам към моето любимо занимание - да смятам блокове...само че не готвя, а само ям сурово , каквото дойде. Намерих едно малко капанче със страшноооо вкусна рибка, името й нещо подобно на : Бакхалакос :think2: ух, не помня, ама още не мога да я изчисля колко от нея да изям, затова изядох всичката - 190гр :msmile5:
И сега хич не ми пука, ще имам ли кухня или няма- нали си имам вас, кантарчето и капанчето за риба...така да си карам дъълги години :bigsm15:
Стигнах до извода, че ми трябват и по-спешни мерки: От днес се САМОзадължих да си пиша дневник- едно офърфано тефтерче....Съвсем заслужено си се САМО-прибирам на топло в Източното :prison1: Наборът ми от храна е по-беден и от на затворник:
за въглехидрат: зеле, морков, банан и ябълка. Минах на мотото: ако си ял поне една ябълка на ден, значи не си живял напразно :lol:
протеин: извара, риба, яйца (все още ги ям с жълтъците, ама след като прочетох дневникЪТ на ... съвсем ми се отщя да ги поглеждам..особено ако са 6 :laugh1: :laugh1: :laugh1: )
мазнини: фъстъчено масло, сурови ядки....умииирам за тази последна група :shock:

П.С. Ити, станал ли си по-строг, за да знам да очаквам дали ще ме наказвам много :text-lol:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Plam4e22 » Пон Окт 20, 2014 11:23 pm

gogo написа:И аз те мернах. Не се крий. :hug:

Гого, искам да те уверя, че разпространявам делото ти :gosip1: и разправям на всичките ми приятели колко е задължително да се пие Омега-3 :bigsm21: аз мога без бой да призная, че чийтвам на зоната, ама на рибеното масло-НЕ :but: Има ли някаква по-ГЪз-арска оферта из сайта на iherb.com :laugh4:
П.С. как беше срещата по средата на лятото?
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Italiano » Пон Окт 20, 2014 11:28 pm

Пламче, ти, като старо куче, си с преференции и "гратисен" период, докато пак навлезеш в ритъм.
:bouquet:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Tatyana » Вто Окт 21, 2014 12:28 am

Лелееее, как се радвам, че се отби (не беше в най-подходящия момент откъм страсти и емоции днес, както вече си видяла де :stupid: :oh:) и ми се иска да те нацелувам :kissing:, ама много да те нацелувам :hugs1:
Вие пък сега да не си помислите, че нещо сме завили в ляво :bigsm5: - просто си я обичам, откакто ме спаси от онзи ужасен гейнър :scare: и имах удоволствието да се видим и поговорим, макар и за малко :bigsm15:. Ще ме разберете, ако я видите реално и ще се убедите, че в Зоната е истината и Пламчето е едно от живите доказателства за това - усмихната, позитивна, разбираща, абе с една дума СТРАХОТНА :yess: . И не ми завиждайте много :bigsm30:

А ти Пламче дано да си оправиш по-скоро кухнята и да намираш време да ни посещаваш по-често, щото много ми липсваш, а както виждаш и не само на мен :hooo:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Plam4e22 » Вто Окт 21, 2014 10:33 pm

Tatyana написа:Лелееее, как се радвам, че се отби (не беше в най-подходящия момент откъм страсти и емоции днес, както вече си видяла де :stupid: :oh:) и ми се иска да те нацелувам :kissing:, ама много да те нацелувам :hugs1:
Вие пък сега да не си помислите, че нещо сме завили в ляво :bigsm5: - просто си я обичам, откакто ме спаси от онзи ужасен гейнър :scare: и имах удоволствието да се видим и поговорим, макар и за малко :bigsm15:.

Танче, така ми сгря сърчицето (то любоффф ли бе да го опишеш :rheart: ) и едни пърхащи топли чувства ми гъделичкат стомахчето :love: :love: :love: (освен и галоните вода, които бълбукат из вътре)
Та сега няма как да не си легна с една 24-каратова усмивка...човек чак да се замисли да не би да имам приятно розови сънища :mrgreen:
П.С. при всяка първа възможност с Удоволстие ще искам пак да те видя пак, че нашето последно виждане си беше едносекундно и изобщо не ми стигнааааа...искам още :laugh4:

П.С. малко ревнувам от Ити...ти се срещаш с него вече, така ли :laugh: много ли време бяхте заедно :noo:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Plam4e22 » Вто Окт 21, 2014 10:47 pm

Italiano написа:Пламче, ти, като старо куче, си с преференции и "гратисен" период, докато пак навлезеш в ритъм.
:bouquet:

Ити, искам да ти кажа, че аз много преди тебе имам всички рецепти :bigsm30: (специални адмирации на Татяна :Hello: ) и благодарение на това просто няма как да не навлезна по-бързо по-надълбокоТО :laugh4:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот gogo » Вто Окт 21, 2014 11:32 pm

Plam4e22 написа:Гого, искам да те уверя, че разпространявам делото ти :gosip1: и разправям на всичките ми приятели колко е задължително да се пие Омега-3 :bigsm21: аз мога без бой да призная, че чийтвам на зоната, ама на рибеното масло-НЕ :but: Има ли някаква по-ГЪз-арска оферта из сайта на iherb.com :laugh4:
П.С. как беше срещата по средата на лятото?

Пламче, ако питаш за рибено масло, то аз си продължавам на старото изпитано Now Foods, Super EPA, Molecularly Distilled, 120 Softgels. Не ми е попадало нещо, което да е по-изгодно и с подобни показатели. Ако пък питаш за изобщо ;) , то сега има една прИмоцийка на 50% за едни органични чайчета на Just a Leaf. Преди време бях си поръчал този зелен чай със жасмин. Просто е божествен. Сега има още дузина чайове в промоцията. Черни, зелени, бял, пуер,...
А срещата беше повече от супер!!! :smdance: :smdance: :smdance:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Tatyana » Чет Окт 23, 2014 12:18 pm

Plam4e22 написа: че нашето последно виждане си беше едносекундно и изобщо не ми стигнааааа...искам още :laugh4:

П.С. малко ревнувам от Ити...ти се срещаш с него вече, така ли :laugh: много ли време бяхте заедно :noo:


Ооо, това последното с теб изобщо не го броя за виждане :refuse:, ама другия път се надявам да компенсираме с една дъъълга среща на зонови вкусотии и сладки приказки :hug:
Сега и при мен е малка лудница, защото ми предстои дълго пътуване и се оказа, че трябва да свърша 1000 неща преди това и тичам нагоре-надолу :runfun:. Но после ще имам достатъчно време за форума, а като се върна ще се видим пак :love: :love: :love: .

А от Ити не ревнувай, че него даже за още по-кратко време го видях. Добре, че беше овеса, та да се наканя да отида до там, но се надявам и с него да има още такива срещи. Ама все пак не може да оставим модератора без любимия му овес, за който са писани такива саги във форума :laugh: :laugh3:

p.s. И една малка тайна.... Ити е много по-добричък отколкото изглежда с тази страшна палка тук ;), ама все пак да не се отпускаме много, че знае ли човек кога ще я развърти... и ще трябва ново източно да се строи :lol:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Italiano » Вто Май 12, 2015 1:19 pm

Пък аз да споделя една клюкина - Пламчето се е омъжила!
Ама нека тя сподели подробности, ако желае ...
Честито от мен! Бъде здрави и щастливи!
:blueflrs:

п.с. А черпене кога? :hm:
:mrgreen:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот NikoLinia » Вто Май 12, 2015 6:47 pm

Желая на Пламъчето много Любов!
А Пламъкът е важен за изпичането на готино семейство! Бъдете много грижовни и търпеливи един към друг и резултатът ще ви изненада приятно!
Преди два дни с моя съпруг отпразнувахме факта, че сме женени от 23 години, а пък живеем заедно от 24 - вече повече заедно, отколкото поотделно. Желая ви го от сърце!
:potflower:
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот gogo » Сря Юли 22, 2015 6:14 am

Пламче, ЧРД. :bouquet: Да си жива и здрава! И по-често се вясвай тук. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Маня » Сря Юли 22, 2015 7:15 am

ЧРД ПламЪче! Бъди здрава! :bigsm22:
Липсваш ни.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на ПламЪчето

Мнениеот Italiano » Сря Юли 22, 2015 4:11 pm

Пламчето с този семеен живот ... не и остава време за нас.
ЧРД и от мен!!!
more-smile40
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта