Дневникът на gstoicheva

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот gstoicheva » Чет Мар 20, 2014 10:22 am

Здравейте, мили хора! :bouquet:
Одавна не съм писала, не защото съм спряла Зоната, а защото около два месеца просто нямах резултат за хвалба, ноооооооо днес се претеглих /не бях го правила от доста време/ и какво да видя.......... 79 килограма :smdance: Направо ще литна от щастие. :happy-cheerleadersmileyguy:
"Борбата" ми с килцата започна от 103, сега 79, а до бленуваните 75 остават само 4! Супер, супер!
Започнах отслабването си м.юни 2013, сега е март - значи за 9 месеца 24 изгубени кила- това е фантастично,невероятно, но факт. Изобщо няма да споменавам как се чувствам, макар, че това е най-важно.
Изследвания, прегледи - всичко е ОК, а външния вид....... просто ..... Сега като се поразхвърляхме-всеки познат ме пита. Превърнах се в рекламно лице на Зоната :laugh4: :laugh1: , ама няма лошо.Дано всички я започнат!
На новодошлите пожелавам да надминат моите резултати, да не се отказват , защото в Зоната е истината! :hug:
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Зоната
 

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот HippoDel » Чет Мар 20, 2014 11:22 am

gstoicheva написа:Здравейте, мили хора! :bouquet:
Одавна не съм писала, не защото съм спряла Зоната, а защото около два месеца просто нямах резултат за хвалба, ноооооооо днес се претеглих /не бях го правила от доста време/ и какво да видя.......... 79 килограма :smdance: Направо ще литна от щастие. :happy-cheerleadersmileyguy:
"Борбата" ми с килцата започна от 103, сега 79, а до бленуваните 75 остават само 4! Супер, супер!
Започнах отслабването си м.юни 2013, сега е март - значи за 9 месеца 24 изгубени кила- това е фантастично,невероятно, но факт. Изобщо няма да споменавам как се чувствам, макар, че това е най-важно.
Изследвания, прегледи - всичко е ОК, а външния вид....... просто ..... Сега като се поразхвърляхме-всеки познат ме пита. Превърнах се в рекламно лице на Зоната :laugh4: :laugh1: , ама няма лошо.Дано всички я започнат!
На новодошлите пожелавам да надминат моите резултати, да не се отказват , защото в Зоната е истината! :hug:

Гери, браво! :bigsm20: Много се радвам за теб. :potflower:
:but: Ама недей така, пиши, дори и да нямаш разултати, че ни е мъчно за теб. Липсваш ни. :hugs1:
Малко се поуспокоих от своя пост, защото и при мен има застой, от един месец не съм свалила грам, а се движа повече от всякога. :doNotKnow: За съжаление и крехката телесна маса не ми се е увеличила. :( И преди съм имала периоди на застай, но не толкова дълги. Дано и при мен се раздвижат нещата, по-скоро кантара :laugh: .
Ако не те затруднявам, може ли да напишеш по-подробно за периода ти на застой, може и на лични. :love1:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Gazilot » Чет Мар 20, 2014 1:37 pm

gstoicheva написа: а външния вид....... просто ..... Сега като се поразхвърляхме-всеки познат ме пита. :


...Боже, колко тълкувания има това изречение :lol: ...

Гери поздравления.
Пукна първа пролет и по форума настана флуууууд от положителни емоции. Не случайно организмите ни се променят по това време, сега вече 3 в едно (Зона+Пролет+Слънце)
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Karrita » Чет Мар 20, 2014 1:50 pm

Гериииии........Браво на момичето! А аз си мислех, че си се отказала ( малииии каква съм тиква)...
Виж какво, пиши и се обаждай по-често тука, че както казва Хипо липсваш. :bouquet:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот gstoicheva » Пет Мар 21, 2014 11:20 am

Karrita написа:Виж какво, пиши и се обаждай по-често тука, че както казва Хипо липсваш.


Ще се постараяяяяяяяяя, но не обещавааааааам. Но от Зоната не се отказваааам! :love1: :love1: :love1:
Чаооооо !
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот HippoDel » Вто Май 06, 2014 3:17 pm

Гери, Честит Имен Ден! :potfl: Здраве и много поводи за усмивки ти пожелавам! :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот gstoicheva » Вто Май 06, 2014 3:29 pm

Благодаря много, Хипчо!
След близо 10 месечен престой в зоната и след 25 изгубени, надявам се завинаги килца открих, че цял живот съм искала животът ми да се промени, а той е очаквал аз да се променя. Сега със зоната най-после взаимно постигнахме очакванията си! Щастлива съм… :)
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Маня » Вто Май 06, 2014 3:30 pm

Честит имен ден! Здрава и зонова винаги! Свети Георги да бди над теб и любимите ти хора! :bigsm22:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот Tatyana » Вто Май 06, 2014 3:36 pm

Още една именичка имало тук, а аз за малко да пропусна :). Честит празник и от мен, Гери :rose-1: Много здраве, щастие и късмет! Наздраве :bigsm40:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на gstoicheva

Мнениеот gstoicheva » Вто Май 06, 2014 3:58 pm

Благодаря вииииии! Много сте мили! Целувки и весел празник на всички ви от мееен! :bouquet:
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта