Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопаджия

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот gogo » Сря Ное 06, 2013 11:30 pm

А,а,а... Балансирах го хормонално аз тоз аватар и ей го как вдигна гребена :laugh4:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоновото приключение на gogo

Зоната
 

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот milve » Чет Ное 07, 2013 12:01 am

Има някаква луда активност тея дни в поставянето на аватарчета:
Мариана си осинови маймуна с банан, аз се въртя светлинно- цветна , ти си навирил - гребена...........абе въобще в зоната е весело.Чувствам се като на детски лагер и другарката (имай пред вид летящата дама) ни е събрала край лагерния огън и ни разказва страшни истории за Дзверът- -А Р А Х И Д О Н .
Ние момичетата пищим :bigsm17: Газилот чупи орехи, Ити търси домати.......а ти Гогич най-вероятно дестилираш 100 % pure fish oil.
Пасторална картинка сме:)
Неупоменатите лично да не ми се сърдят, че не исках да спамя много в дневника на Гого.
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот Gazilot » Чет Ное 07, 2013 12:08 am

А аз имам чувството, че някой се е зоНбирал здраво! Нали? Супер е!
Давай да се махаме от дневника на Гогата, че ще ни се кара след като в три поста не срещне "рибено масло" :bigsm5:
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот Karrita » Чет Ное 07, 2013 1:39 pm

:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Спокойно, споменали сте го рибеното масло, няма да има санкции :laugh3:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот gogo » Чет Ное 07, 2013 4:09 pm

Споко зоНбички и зоНбита - къщата ми е широко отворена за Вас, а ключът е под изтривалката :applaus: :laugh4: :laugh1:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот gogo » Съб Ное 09, 2013 6:17 pm

Ей зоНбита,

Станахме вече 300 :jumpwow:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот marianapanova » Съб Ное 09, 2013 6:47 pm

Гого това е прекрасно,повече хора ще подобрят здравето си стига да пожелаят зоната да влезне в дома им.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот Italiano » Нед Ное 10, 2013 3:39 am

И това са само официално регистрираните.
А ако броим и тези, които само надничат и четат, но не се престрашават да се регистрират, сме поне още 300, че може и повече.
:done:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот gogo » Пет Ное 15, 2013 8:14 pm

Поръчах си от iHerb добавки за стави - 21st Century Health Care, Glucosamine 750 Chondroitin 600, Triple Strength, 300 Tablets. Поръчвам за втори път -цената е повече от добра за това количество Glucosamine и Chondroitin . Цената за месечен прием излиза около 12 лева. С първата поръчка нямаше проблем и затова отново поръчах 2 броя - така и така се ходи до митницата. Чакаше ме неприятна изненада на митницата - пратката беше презапечатвана и едното шише беше повредено с отворено съдържание :bigsm35: :bigsm36: :bigsm12: Реших да напиша на iHerb за неприятната случка и само за 3 дена получих отговор, че сумата за повредената стока ще ми бъде върната. След Хипо и аз оставам много приятно изненадан от бързата реакция и обслужването на iHerb :applaus:
Последна промяна gogo на Съб Сеп 20, 2014 9:54 pm, променена общо 1 път
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот milve » Пет Ное 15, 2013 8:26 pm

Гого , за ставите е добре освен глюкозамин и хондроитин да вземаш продукт с добавен хидролизиран колаген тип 2 в комбинация с витамин С. Ефекта е осезаем още в края на първия месец. Подобен тип продукти се вземат от 3 -6 месеца постоянно.Ти ли го пиеш ???
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот gogo » Пет Ное 15, 2013 9:31 pm

Милве,
Аз го пия - с двустранна коксартроза съм. Пия 3 месеца и после 3 месеца правя почивка и пак. Надявам се, че ще има ефект. :pray: Ще погледна и за колагена с витамин С-то. Благодаря за съвета :wave:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот KandY » Пет Ное 22, 2013 10:43 pm

Хей, Гого, здравей, идвам ти на гости, нали ме покани! Разгледах най-подробно и твоя дневник-впечатлена съм. Непременно ще се възползвам от съветите ти. Чудесно е да се контактува с добронамерени и забавни и хора, надявам се да мога да ви нарека и приятели, като се поопознаем, защото имам намерение да поостана в зоната дъ-ъ-ъ-ъ-лго. За утре, тъй като ще обикалям Милано цял ден ще се заредя със сухи храни и млека и така до вечерта.
При Хипо вече писах, че тук сами си квасим млякото, като прясното е с протеини 3,3, въглехидрати 4,7 и мазнини 3,5. Като че ли мазнините са повечко, но пък аз икономисвам при другите храни и само там, където следобяд е само 1 ЗБ от 200 гр кисело мляко съм в излишък на мазнини. Иначе се старая се да се справя с аритметиката на блоковете. Ще се радвам ако успея да сваля 5-6 кг първия месец. Стискай ми палци.
бивш вече кандидат за зоната
Аватар
KandY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 10, 2013 12:18 am

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот gogo » Нед Ное 24, 2013 2:16 am

KandY,
Добре дошла на гости :text-welcomewave:
Радвам се, че ти е харесал дневникът ми. Такава ми беше и целта-да подпомогна хората, които искат да се запознаят и най-вече да практикуват Зоната.
Млякото, което купуваш, като се изчисли излиза около 200 гр за 1БВ+1БП с уговорката, че не броим мазнините. Иначе това мляко си е 1БМ=43 гр. Бих те посъветвал поне в първите месеци да се опиташ да бъдеш максимално стриктна що се касае до целия режим - блокове, хранене, вода. Организмът се пренастройва по=лесно и убеден съм и по-качествено. В първите месеци си купувах само 0,1% кисело мляко. След това минах и на 2%, като продължих да го смятам 200гр за 1БВ+1БП.
Убеден съм, че ако спазваш Зоната ще успееш да намалиш от теглото си.Виж какво пише в ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ ВЪВ ВРЪЗКА СЪС ЗОНАТА:

3. След колко време да очаквам резултати от Зоната?

Още първите дни ще усетите приятните промени. Първия често проявяващ се признак е учестеното уриниране, при което тялото ви се опитва да изхвърли излишните натрий и вода, и всяко подуване или оток на краката видимо ще започне да намалява. В рамките на два три дена трябва да забележите значително намаляване на желанието за въглехидрати, и подобрена умствена концентрация. До пет дена апетитът ви видимо ще намалее, и това ще бъде съчетано с по-голяма физическа издръжливост. След две седмици няма да сте отслабнали кой знае колко, но ще забележите, че дрехите ви стават малко по-широки. Имайте предвид, че за една седмица можете да отслабнете най-много с 400-650 гр. Невъзможно е телесните мазнини да се стопяват с по голяма скорост. След близо 6 седмици, ще забележите значително подобрение в показателите на холестерола и триглицеридите.

Така че за месец можеш да очакваш реално 2-3 кг. При мен се получи по-бурно спадане на теглото, може би защото килограмите ми бяха доста повече отколкото трябва да бъдат.

Успех в усвояване на Зоната и винаги си добре дошла тук :wave:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот KandY » Нед Ное 24, 2013 10:08 am

:hug: Много е хубаво някой да те подкрепя, благодаря ти!

Аз влязох в зоната след метаболитна диета и притеснена от количеството храна тайничко надничам в кантара, и макар да не очаквам чудеса виждам как всеки ден съм малко по-надолу. Имам много голям (направо огромен) проблем с холестерола и ще съм щастлива ако зоната ми помогне да се справя с това, че иначе не ми се ще да преминавам на хапчета, макар да ми ги препоръчват вече 2 години. А млякото го смятам направо един зонов блок -1БР+1БМ+1БВ. А сега ще започна деня с една палачинка от овесени трици, яйце и гарнирана с обезмаслено меко сирене от типа Филаделфия, което намерих тук. Хубав ден!
бивш вече кандидат за зоната
Аватар
KandY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 10, 2013 12:18 am

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот gogo » Вто Ное 26, 2013 6:19 am

Канди,
На прав път си. Бъди стриктна и постоянна и съм сигурен, че ще успееш да подобриш за кратки срокове здравословното си състояние. Пиеш ли рибено масло и по колко :think2:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоновото приключение на gogo

Мнениеот KandY » Вто Ное 26, 2013 11:13 pm

Не пия , мисля тия дни да си поръчам, за да може след 14.12. като съм в Бг да го получа там, защото навярно няма да има време да пристигне дотогава в Италия. Макар че няма лошо и за тук да поръчам една пратка, та да имам като се върна. Видях написаното по темата и ще се възползвам от препоръките, за което благодаря. :applaus:
бивш вече кандидат за зоната
Аватар
KandY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 10, 2013 12:18 am

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта