Дневникът на Лилит

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот Djidji » Нед Окт 06, 2013 10:08 pm

Лилит, здравей. Аз си хапвам рикота,не знаех, че е с такава масленост,/на моята няма % съдържание/обаче я има в табличката като приемлив вариант 56гр-1бп. Все пак това е италианска извара,а за ядките мисля ,че можеш да си хапваш. :lol:
Аватар
Djidji
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Пет Авг 23, 2013 9:49 pm
Варна

Re: Дневникът на Лилит

Зоната
 

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Вто Окт 08, 2013 1:54 pm

Djidji написа:Все пак това е италианска извара :lol:

Абе извара, извара, ама пише, че съдържа сметана. Отиде и тя в червената графа :lol: .
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот marianapanova » Пет Окт 25, 2013 5:18 pm

Лилит от кой кв си на Пловдив,пиши ми на лични ако искаш
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Пет Окт 25, 2013 8:53 pm

marianapanova написа:Лилит от кой кв си на Пловдив,пиши ми на лични ако искаш

Кючука, ама отскоро, 'щото се преместих при любимия, ако ме изгони си ставам пак тракийка :laugh: .
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Чет Окт 31, 2013 2:45 pm

От другата седмица ще ходя на народни танци 4 пъти седмично по 1 час (досега бях 2 пъти седмично). Голямо подскачане и потене пада.
Ама не знам как да си смятам физическата активност при положение, че това ми е всичкият спорт в момента, а работата ми е на компютър и не мърдам много-много.
Довечера ще взема да си напиша тт данните да ме проверите :think2: . 168 съм висока и 73-74 кг, ама не си знам обиколките наизуст :lol: . Нещо имам съмнения, че тези 9 блока ще са ми малко :roll:
Досега карам 2-3-1-2-1, обаче докато се прибера след танците и вече съм зверски гладна, тоя един блок преди тренировката хич не ме задържа в зоната. И много лесно посягам към яденето на мъжете вкъщи. И съответно свалянето хич не ми се получава.
Чудя се дали в дните в които ходя да подскачам да не мина на 3-3-2-2-1 демек 11 блока :think2: .
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот milve » Чет Окт 31, 2013 8:59 pm

Здравей Лилит,
Без обиколки трудни ще са всякакви коментари.
Аз обаче знам едно:
Ако храната ти изглежда недостатъчна единствения начин да увеличиш приема си и да останеш в Зоната е като се движиш и спортуваш повече :) Това е то мистериозния фактор физическа активност.
Според мен щом вечер огладняваш зверски е по -добре да прехвърлиш там повече блокове.
Но да чуем какво ще кажат момчетата от форума (дано се сетят да почерпят за комплиментото) и момичетата разбира се !!!
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот HippoDel » Чет Окт 31, 2013 10:31 pm

Мини на 11 блока, всеки ден. Това е доста физическа активност, не подценявай танците! :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот marianapanova » Пет Ное 01, 2013 8:22 am

Аз също ти препоръчвам да минеш на
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот marianapanova » Пет Ное 01, 2013 8:24 am

Аз също ти препоръчвам да минеш на 11Б,но то самата ти ще си го усетиш. Аз когато тренирам вкъщи увеличавам блоковете с един.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот nympheacea » Пет Ное 01, 2013 2:27 pm

Лилит, марш в дневника на Марианка да се разберем за среща тази събота или неделя :bouquet:
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Съб Ное 02, 2013 2:26 pm

nympheacea написа:Лилит, марш в дневника на Марианка да се разберем за среща тази събота или неделя :bouquet:

:think2: явявам се със закъснение, ама за неделята още не е късно като гледам :lol: .

milve написа:Здравей Лилит,
Без обиколки трудни ще са всякакви коментари.

Минах на 11 блока от вчера - харесва ми :laugh: .
Обиколките хич не са за споделяне, ама :shy: - ханш 102, корем (т'ва на линията на пъпа, дето ми е проблемната зона и не подлежи на контрол :lol: ) - 90см, на 168см височина. Ако се пиша с умерена активност излизат 11 блока, ама дали само едните танци ме вкарват в тая графа - ни'нам :think2: .
Трагичната новина е че някъде съм си загубила 5 см от гръдната обиколка :oh: , от другите обиколки не ми спори толкова свалянето.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот milve » Пет Ное 15, 2013 10:10 am

При теб нещата сигурно са се променили откакто си на 11 блока. Танците са много яко натоварване , ако ги танцуваш (защото имам една дружка дето ходи на танци , ама ни килограми , ни танци -тя се учела като гледала)
Че от гледане -файда няма....
Аз бих те посъветвала и да си изчисляваш блоковете по традиционния начин, защото при мен този ефект беше много силен.Имам свалени малко килца но много сантиметри и увеличена мускулна маса, заради обема на тренировките. Мини да кажеш как си де....къде си ....
3-3-1-3-1- е мойта схема , а твоята как е ?
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Съб Ное 16, 2013 4:17 pm

А, не гледам аз, подскачам яко, толкова пот тече, че косата ми след баня е по-суха :lol: .
Ама последния месец нещо май не бях много сериозна ли що ли, та и кантара голямо танцуване му дръпна. Свалих набързо до 73 + полсе цял месец ту нагоре ту надолу. Чак днес видях числото 72, е вярно - 72,900, но все пак :laugh4: .
Моята схема след продължителни експерименти е 3:2:2:3:1. Ако намаля закуската после цял ден съм гладна, а следобедната ако ми е само 1 блок нямам достатъчно енергия на танците и докато се прибера озверявам от глад.
Но най-хубавото при мен е, че любимият се присъедини твърдо и към зонуването и към танците, сега ми е много по-лесно като няма какво да ме изкушава вечер на масата. И ми е много забавен с ентусиазма на току-що открил ефекта от зоната, подскача ми наоколо от сутринта :laugh4: .
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот Karrita » Съб Ное 16, 2013 4:29 pm

лилит написа:Но най-хубавото при мен е, че любимият се присъедини твърдо и към зонуването и към танците, сега ми е много по-лесно като няма какво да ме изкушава вечер на масата. И ми е много забавен с ентусиазма на току-що открил ефекта от зоната, подскача ми наоколо от сутринта :laugh4: .

Еее, ама това си е голям успех :bigsm20: , направо завиждамммм....
Поклон пред зоНбираните мъже, за мен мъжете винаги са били по-нехайни и скептични към разни режими ( освен ако не помпят) и на такива мъжки зоНаци много им се кефя. :lol:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот лилит » Съб Ное 16, 2013 8:15 pm

Аз съм много изненадана, той по принцип е малко дървена глава и в началото отнасях много подигравки от него :lol: .
Само дето и дума не е прочел и вместо таблица, за обяда ползва телефон - "мило, колко извара да премеря?" :laugh4:
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Дневникът на Лилит

Мнениеот Karrita » Нед Ное 17, 2013 9:24 am

лилит написа:Само дето и дума не е прочел и вместо таблица, за обяда ползва телефон - "мило, колко извара да премеря?" :laugh4:

Абе по-добре телефона, отколкото да бърка в хладилника и да опустошава де какво види... :bigsm39:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 госта