Дневникът на ZorrY

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот moni03 » Чет Юни 12, 2014 10:24 pm

Казваш,че се дразниш на производителите които не изписват таблицата със съдържанието... :laugh1: вчера им видях сметката на тези от бор-чвор. Купих си сирене-нискомаслено и хоп,таблица нямааа. Намерих им имела и такава тирада им дръпнах,чак ги подсетих за старата случка с млякото 0,1% дето ги хванаха. :but:
Аватар
moni03
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 11:04 pm

Re: Дневникът на ZorrY

Зоната
 

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот ZorrY » Нед Юни 15, 2014 8:52 am

Браво! Аз съм писала мейл само на един производител на мокри кърпички, които ползвах за детето. Но разбира се отговор нямаше!
Нали постоянно агитират да купуваме БГ продукти, е, как да стане като нямат пълна информация за състава си?!?! Предполагам, че след около 10 години и тук на всички опаковки ще има нужната информация, но дотогава..... май ще купуваме просто тези продукти, която я дават.
Хубав и усмихнат ден на всички! :hug:
Аватар
ZorrY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 11:01 am

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот ZorrY » Сря Юни 18, 2014 6:14 am

Добро утро!
От няколко дни ми се върти в главата, че ми предстои почивка на море и това как ще спазвам режима. За закуските и вечерите е лесно, но когато съм на плажа... :doNotKnow: . Дайте идеи, тези които са ходили на почивки и са се справяли с този въпрос да споделят опит. Мисля. и не мога да измисля какво ще си нося на плажа за обяд и междинното хапване след обяда....Благодаря на всички, които се включат!
Аватар
ZorrY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 11:01 am

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот Italiano » Чет Юни 19, 2014 8:59 am

Ако питаш мен, по-добре на морето разпусни и не го карай зоново.
Ако все пак държиш, сандвичите ми се струват най-лесният начин за балансиране на плажа. Е, неизбежно ще има червени храни, но все пак се търси и удобство в случая.
Друг балансиран продукт е млякото. Разклащаш, бучкаш една сламка и си готова.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот ginette » Чет Юни 19, 2014 9:39 am

ZorrY написа: За закуските и вечерите е лесно, но когато съм на плажа... :doNotKnow: .
Вярвам ,че няма да си на самотен остров :laugh1: :laugh1: :laugh1: На плажа има много кръчмички ,които предлагат пилешки шишчета и пържоли ,риба на скара ,айрян ,дори таратор в чаши :laugh4: А и Ити ти е писал вече ,отпусни малко :yess:
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Дневникът на ZorrY

Мнениеот ZorrY » Нед Юни 22, 2014 2:47 pm

Май идеята с млякото е най-добра :), на море ще съм 10 дена и ако му отпусна и 10-те дена края ще стане страшно :lol:
Аватар
ZorrY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 11:01 am

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron