Зонуването на АняТ

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Сря Сеп 10, 2014 4:32 pm

Десет месечен отчет:

Хора, благодаря ви! Всички ви обичам толкова много!
:grouphug: :4smile: :zone: :ufo:

Толкова много имам да ви разказвам , че трябва роман да напиша.
Започвам първо от снимките: намерих си снимки от миналото лято и имам от сега. Е, промяната е пълна! Говоря за физическата промяна. От застаряваща лелка,, се превърнах в зряла красавица :yess:
Бях ви казала за комплиментите....ами те не спират. Наложи се да си сложа нещо против уроки.
Не мога да кача снимки тук, защото доста хора ме познават и разглеждат сайта..... :hm:
Дрехите почти всички съм изхвърлила и сега съм с 40 номер дънки ( супер модерни )
Отново мога да ходя на високи токове.
Килограмите тази сутрин са 66.8
Талия:75 см
корем: 80 см
Ханш: 92 см
Височина 162 см ( без промяна за сега )
Тези резултати ( загуба на почти 33 кг за 10 месеца ) постигнах с хранене изключително и само със зелена зона!!!!!!!!!!!! Без изключение ....няма празник , няма Нова година....зелена зона + 4 капс дн рибено масло ( около 5 гр !
Относно пътеката : отначало само ходех по 2 - 3 пъти седмично.....по 3 км , през лятото тялото ми позволи да започна по малко да бягам и да правя т.н. високо интензивна интервална тренировка...60 - 70 мин. 2 - 3 пъти в седмицата, като постепенно увеличих и наклона до 6 - 7 %
Вчера и днес си позволих да хапна по 1 кебапче и по 1 кюфте , но ги балансирах с зеленчуци и праскова. Това е първия път , когато ям св. месо от 10 месеца! През останалото време протеините са от :

кис. мляко
извара Олимпус
риба ( лаврак или сьомга )
телешка пастърма
рядко коски или телешки суджук


Не се сещам за др. ви въпроси сега, но ако има такива с удоволствие ще отговоря!
А, щях да забравя :shy: .....бях и на среща с един изискан господин ( за първи път от 10 г ) който ми каза че съм специална жена :love1:
Последна промяна TanyaS на Сря Сеп 10, 2014 5:07 pm, променена общо 1 път
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Зоната
 

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Сря Сеп 10, 2014 4:46 pm

Your Results:

Body Fat %:25
Body Fat Weight (lbs):45
Lean Body Mass (lbs):135
Daily Protein Requirement (g):81
or # of Blocks of Protein:12
# of Blocks of Carbohydrate:12
# of Blocks of Fat:12

сложих си лека физическа активност ....

Имам 5о кг. крехка маса и 17 кг мазнини! това са 25 % мазнини :hm: а ми казват да спра да отслабвам......и мисля, че трябва да спра , за да видя дали ще успея да задържа кг....
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот Melkat » Сря Сеп 10, 2014 4:51 pm

Таня, ти си вдъхновение! :applaus:
Искрено се радвам на резултатите ти и най вече на постигнатия душевен комфорт :bouquet:
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Сря Сеп 10, 2014 5:10 pm

Melkat написа:Таня, ти си вдъхновение! :applaus:
Искрено се радвам на резултатите ти и най вече на постигнатия душевен комфорт :bouquet:

Второто идва от първото :)
Благодаря!
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот Tony » Сря Сеп 10, 2014 5:24 pm

Танче, нямаш си и на идея колко вдъхновяващо звучиш. С огромен кеф те изчетох и се надявам и аз след 10 м. на такива резултати. А, дано!

И всичко това без пилешко? Че аз основно пиле и риба ям..е да де и млечни, ама с изварите ми е трудно тук...
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TanyaS » Сря Сеп 10, 2014 5:57 pm

TanyaS написа:Няколко дни преди да станат 6 месеца откакто съм със Зоната ето какви показатели имам според калкулатора на д=р Сиърс:
3.5.2014 7.11.2013
Body Fat %: 29 Body Fat %: 43
Body Fat Weight (lbs):51 Body Fat Weight (lbs): 95
Lean Body Mass (lbs): 124 Lean Body Mass (lbs): 125



Това е преди 4 месеца.....да съм си увеличила крехката маса? :hm:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот HippoDel » Чет Сеп 11, 2014 3:16 pm

Tанче, браво на теб! Страхотни резултати, няма съмнение. :yess:

Възхищавам ти се на мотивацията! 10 месеца без никакви компромиси в Зоната и то в зелената, това е достойно за уважение. Аз имам волята, но не винаги имам мотивацията.
TanyaS написа:Не мога да кача снимки тук, защото доста хора ме познават и разглеждат сайта..... :hm:

Можеш да качиш снимки без главата или да замажеш лицето. Мисля, че снимките ти ще ни мотивират много, помисли си.
TanyaS написа: ...протеините са от :

кис. мляко
извара Олимпус
риба ( лаврак или сьомга )
телешка пастърма
рядко коски или телешки суджук


Наистина ли, не ядеш пилешко, пуешко? И ако е така, защо?
А въглехидратите ти, предполагам, са предимно зеленчуци и плодове, нали?

TanyaS написа:А, щях да забравя .....бях и на среща с един изискан господин ( за първи път от 10 г ) който ми каза че съм специална жена :love1:

ТИ СИ СПЕЦИАЛНА ЖЕНА! Ние това си го знаем, не ни требе жокер. :laugh1:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Чет Сеп 11, 2014 5:01 pm

Наистина ли, не ядеш пилешко, пуешко? И ако е така, защо?
А въглехидратите ти, предполагам, са предимно зеленчуци и плодове, нали?

Не ям , Хипо, защото не обичам бяло пилешко месо, както и пуешко и заешко!
Сега основните ми въглехидрати са от домати, печен патладжан, печени чушки, зелен боб и кайсии, праскови!
Ще опитам със снимките , но не знам дали ще успея ;)
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот Стеф » Пет Сеп 12, 2014 8:09 am

:4smile: Голям поклон пред волята ти и постигнатите резултати! Абе супер си !!! :yess: :yess: :yess:
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот Italiano » Пет Сеп 12, 2014 9:59 am

Таня, задължително трябва да пуснеш снимки "преди - след".
Просто тогава картинката ще е "напълно завършена" и ще има нагледно доказателство за целия процес по спазване на Зоната.
Замъгли лицето и готово.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Пет Сеп 12, 2014 4:25 pm

Хайде да видим сега :

Преди :

След:
Последна промяна TanyaS на Пет Сеп 12, 2014 5:29 pm, променена общо 1 път
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот Маня » Пет Сеп 12, 2014 4:37 pm

Евала, моме, машалах! :laugh4: Жестоко! Рекламно лице на Зоната! Ето какво може да постигне всеки (по-бързо или по-бавно - все пак всеки организъм е различен и предисторията на натрупаните килца също е различна), стига да повярва, следва и обикне Зоната! Танче, ти си момиче за пример на всички ни!
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот Italiano » Пет Сеп 12, 2014 4:42 pm

Е, не, то така никой (от тези, които не знаят) няма да повярва, че това е един и същ човек.
:bigsm20:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Пет Сеп 12, 2014 4:44 pm

Manya написа:Евала, моме, машалах! :laugh4: Жестоко! Рекламно лице на Зоната! Ето какво може да постигне всеки (по-бързо или по-бавно - все пак всеки организъм е различен и предисторията на натрупаните килца също е различна), стига да повярва, следва и обикне Зоната! Танче, ти си момиче за пример на всички ни!


Благодаря :love: :love: :love:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Пет Сеп 12, 2014 4:50 pm

Italiano написа:Е, не, то така никой (от тези, които не знаят) няма да повярва, че това е един и същ човек.
:bigsm20:

То аз като си гледам снимките не мога да повярвам, какво остава другите :pray: :laugh4:

Но пък има и още едно предимство на всичко това. Днес обух дънките на дъщеря ми, която е на 19 , фукам се вече с нейните тоалети!
Абе аз ви разправям, че ме заглеждат.....вие подминавате тази част от зоната! :laugh1: :laugh1: :laugh1:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот Tony » Пет Сеп 12, 2014 5:53 pm

Невероятна е разликата! Поздравления! Вярно си голямо вдъхновение, Таня! :applaus:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron