Извън-Зонов клюкарник - Част 2

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот NikoLinia » Пет Май 06, 2016 9:05 am

Присъединявам се и аз към поздрава на Маня!
Но искам да поздравя и всички останали, които се борят с триглавата Ламя в себе си!
Свети Георги да помага и да донесе победа и в нашата борба!
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Italiano » Нед Май 08, 2016 11:37 pm

Змеешкото колко грама е за блок? :laugh1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Katerinka » Вто Май 10, 2016 3:54 pm

Italiano написа:Змеешкото колко грама е за блок? :laugh1:


42, защото е земноводно :lol:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Italiano » Пон Юли 25, 2016 10:20 am

Вече сме на лятна тема. Време беше! :smdance:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Маня » Пет Авг 05, 2016 1:52 pm

Изображение


Честит рожден ден на скъпата ни mahona!
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот newwoman777 » Нед Сеп 11, 2016 11:27 pm

Здравейте!Май тук е мястото да питам-
от известно време чета за домашно приготвения ябълков оцет и съм възхитена от това,което лекувал от двервни времена....таман се навих да си направя,че в магазините явно е мал-шанс да намериш истински и днес гледам някаква докторка предупреждава,че изтънявали червата от него и да се внимава.....та въпроса ми е-някой интересувал ли се е от него,употребявал ли го е и какво е мнението ви? :th:
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот The Jack » Пон Сеп 12, 2016 7:22 pm

Здравей!
За здравословните качества на ябълковия оцет не съм се задълбавал, но понеже си имам /надявам се не за дълго/ проблем със стомаха, а обичам кисело, бая марки оцети съм пробвал. То не бяха италиански, испански, марсиански и т.н.. От известно време открих един ябълков, който ми допада - има си естествена утайка, по етикет пише 100% ябълка и ми понася добре. Български е, а марката е “ Лидия“. Дано някой не помисли, че съм рекламен оцетаджия, че само това ми остава да ми се пльосне на главата. :think2: :laugh4:
Use it or Lose it!
Аватар
The Jack
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2016 2:01 pm
Пловдив
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Katerinka » Съб Сеп 17, 2016 7:34 pm

The Jack написа:Здравей!
За здравословните качества на ябълковия оцет не съм се задълбавал, но понеже си имам /надявам се не за дълго/ проблем със стомаха, а обичам кисело, бая марки оцети съм пробвал. То не бяха италиански, испански, марсиански и т.н.. От известно време открих един ябълков, който ми допада - има си естествена утайка, по етикет пише 100% ябълка и ми понася добре. Български е, а марката е “ Лидия“. Дано някой не помисли, че съм рекламен оцетаджия, че само това ми остава да ми се пльосне на главата. :think2: :laugh4:



За мен здравословноста на оцета, бил той и ябълков е рекламен търговски трик, а и не познавам нито един човек здрав щото е ял оцет :laugh1: но да знаете, че оцета вдига инсулина :mrgreen:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот newwoman777 » Съб Сеп 17, 2016 7:44 pm

The Jack написа:Здравей!
За здравословните качества на ябълковия оцет не съм се задълбавал, но понеже си имам /надявам се не за дълго/ проблем със стомаха, а обичам кисело, бая марки оцети съм пробвал. То не бяха италиански, испански, марсиански и т.н.. От известно време открих един ябълков, който ми допада - има си естествена утайка, по етикет пише 100% ябълка и ми понася добре. Български е, а марката е “ Лидия“. Дано някой не помисли, че съм рекламен оцетаджия, че само това ми остава да ми се пльосне на главата. :think2: :laugh4:


Здравей!
Благодаря ти,аз също съм чела за този на "Лидия",но намерих един пчелар,който гарантира,че е качествен оцета му и смятам да си поръчам от него! :)
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот newwoman777 » Съб Сеп 17, 2016 8:07 pm

Katerinka написа:
The Jack написа:Здравей!
За здравословните качества на ябълковия оцет не съм се задълбавал, но понеже си имам /надявам се не за дълго/ проблем със стомаха, а обичам кисело, бая марки оцети съм пробвал. То не бяха италиански, испански, марсиански и т.н.. От известно време открих един ябълков, който ми допада - има си естествена утайка, по етикет пише 100% ябълка и ми понася добре. Български е, а марката е “ Лидия“. Дано някой не помисли, че съм рекламен оцетаджия, че само това ми остава да ми се пльосне на главата. :think2: :laugh4:



За мен здравословноста на оцета, бил той и ябълков е рекламен търговски трик, а и не познавам нито един човек здрав щото е ял оцет :laugh1: но да знаете, че оцета вдига инсулина :mrgreen:


аз пък мисля,че не си прочела достатъчно,защото се използва от древни времена за лечение,когато не са имали реклама с цел търговски трик ;)
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Katerinka » Съб Сеп 17, 2016 8:13 pm

То в древни времена и пиявиците са ползвали за лечение, за другите методи няма да споменавам :laugh4:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот newwoman777 » Съб Сеп 17, 2016 8:33 pm

Katerinka написа:То в древни времена и пиявиците са ползвали за лечение, за другите методи няма да споменавам :laugh4:

нали знаеш-всичко е въпрос на личен избор ;)
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот The Jack » Съб Сеп 17, 2016 8:36 pm

Katerinka написа:
За мен здравословноста на оцета, бил той и ябълков е рекламен търговски трик, а и не познавам нито един човек здрав щото е ял оцет :laugh1: но да знаете, че оцета вдига инсулина :mrgreen:

:Hello: Приятно ми е да се запознаем, тук се подвизавам като The Jack! :laugh4: А представяш ли си да смесим 5-6 капки хубав ябълков оцет с 500 гр. краставица - инсулинова бомба :wow:
Сериозно, да не отричаме нещо, без да сме сигурни, че го познаваме добре. Не казвам дали ябълковия оцет е полезен, вреден, лековит, разболяващ - идея си нямам, ама го кльопам.

newwoman777 написа:
Здравей!
Благодаря ти,аз също съм чела за този на "Лидия",но намерих един пчелар,който гарантира,че е качествен оцета му и смятам да си поръчам от него! :)

Пчелар - оцет - гений - ябълково меден оцет - заинтригувах се :laugh1: Пробвай, обърни внимание, че трябва да има доста утайка, ако е добър.
Use it or Lose it!
Аватар
The Jack
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 30
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2016 2:01 pm
Пловдив
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Italiano » Сря Сеп 28, 2016 9:42 am

Katerinka написа:То в древни времена и пиявиците са ползвали за лечение, за другите методи няма да споменавам :laugh4:

Като например "пускането на кръв".
Обаче пък мигрената много хубаво са я лекували. :mrgreen:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот Маня » Съб Ное 12, 2016 12:30 pm

Честит рожден ден на най-стриктното ни зоНби - gogo и на най-несериозното ни зоНби - GODzillata! Да са ни живи и здрави и още дълго да зонуват - всеки както е решил - за цял живот или читвайки за кеф! Времето ще покаже кой е бил на прав път! :birthd: :bday1: :torta:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник - Част 2

Мнениеот gogo » Пон Ное 14, 2016 9:21 am

Маня, благодаря от сърце за благопожеланията ти. :hooo:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта