Обяд в Happy

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Обяд в Happy

Мнениеот aa566 » Вто Сеп 28, 2021 3:40 am

Привет на всички Зоновци!
От скоро съм в Зоната-засега много стриктна и мотивирана.Но често се случва да излизаме на обяд с колеги в най- близкият ресторант до офиса "Хепи''! :lol:
Всеки път дълго разглеждам менюто и се чудя дали съм направила правилният избор!
Вие как се справяте в такива ситуации и имате ли избрани ястия в този ресторант, които без угризение си хапвате?
aa566
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2021 5:47 pm
Жена

Обяд в Happy

Зоната
 

Re: Обяд в Happy

Мнениеот Italiano » Чет Сеп 30, 2021 1:51 pm

aa566 написа:Привет на всички Зоновци!
От скоро съм в Зоната-засега много стриктна и мотивирана.Но често се случва да излизаме на обяд с колеги в най- близкият ресторант до офиса "Хепи''! :lol:

Ами, поръчвате си някакво чисто месце и пиете една бира. Чиста работа.
Иначе, ако не ви е проблем бюджетът, може вместо бира да си поръчате салата или още по-добре - гриловани зеленчуци. Сред тях би трябвало да има моркови, патладжани, лук и т.н., което ще ви запълни 3-те блока въглехидрати. Ако ще е салата, не трябва да е с много зеле, маруля, айсберг или краставици, защото са обемисти, но не са достатъчно въглехидратни.
Това важи за всякакви ресторанти.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград



Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта