Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот TheCatCharli » Пон Юли 28, 2014 11:03 am

Ехаа, колко много млади фотомодели имало тук. А, за Пипи, отказвам да повярвам, че има син на 20+. Шапки долу, дет се вика. :Hello:
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tonkata » Пон Юли 28, 2014 12:20 pm

Tatyana написа:Тони, специално заради теб и останалите срамежливи, ще потърся снимка отпреди. Макар, че избягвах да се снимам или ги триех, като видя какво ме гледа отсреща - хич не ми се вярваше, че съм аз :о . Представи си 6-7 кг отгоре, корем започващ на гънки от под бюста, дупе, колкото две нормални – така изглеждах. Чак много излишни кг никога не съм имала, но и през ум не ми е минавало, че ще публикувам някога снимка във форум :think2:. Та аз дори нямам фейсфук (т.е. имам някакъв, но не си помня паролата и не влизам)…
Затова благодаря толкова много на Пипи и всички вас, че сте тук :bouquet: – иначе още щях да си изглеждам така. Да е жив и здрав Барито, но без форума едва ли някога щях да вляза в пътечката на Зоната. Историите на всички вас ме стимулираха, че никога не е късно човек да започне. Живот и здраве септември ще направя 43, а сега се чувствам почти на 23. Даже онзи ден си купих нова рокля :dress:, а нямам спомен откога не съм го правила. Така, че никакви депресии :but:. С тази компания и без това ще ти е трудно да се депресираш задълго :bigsm1:


Татянка,
накараме да се замисля дали съм от срамежливите или "комплексар" на тема килограми. :th: През моя не много кратък живот /все пак съм на 50/ съм имала различни периоди от "стройно гадже" през "дебела мама за едни и кака за други" до "добре гледана лелка" или както казва мъжът ми - "жена с положение и от сой".
А за компанията от форума си много права - Всички ви приемам, като че ли сме приятели от детството и усещането ми е че мога да разчитам на всеки от вас не само по Зонов въпрос.

Няма да спра да благодаря на Пипи - нашия "Отвъдокеански Зонов ангел хранител" и на всички вас за позитивизма и човешкото отношение ! :love1:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Kristal » Сря Юли 30, 2014 7:47 pm

Народе, от първи август съм в Черноморец, ако има някой в района може да се видим :)
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Сря Юли 30, 2014 9:21 pm

More photos!!! More photos!!! More photos!!! More photos!!! More photos!!! More photos!!! More photos!!!
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот GODzillata » Чет Юли 31, 2014 4:12 am

Gazilot написа:More photos!!!


...ъъъ....фотки от морето ли искаш? :th: :mrgreen: ;)
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот igito » Чет Юли 31, 2014 8:36 pm

леле, наистина има фотомодели, аз ще намеря мои снимки от преди и ще си направя сега. Друго искам да кажа.Вие хора, само по южното черноморие ли ходите, че какво лошо има във Варна, елате да ни видите, че и ние да се видим :laugh4: Другата година ще ви поканя официално във Варна на море. Имам апартамент, дето ще събере поне 10 човека, а ако се напънем до 14, че да си направим фестивал на Зоната :bow: :applaus: както трябва...миди, риба, облаци и т.н.
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tatyana » Чет Юли 31, 2014 9:11 pm

igito написа: че да си направим фестивал на Зоната :bow: :applaus: както трябва...миди, риба, облаци и т.н.

Еееее, ти сега ме изкуши да организирам още няколко зоНбита и да ти дойдем на гости, без да чакаме официалната покана другата година :laugh:
Поздравления за хубавата новина в дневника ти :bedlove:, с пожелание медената седмица да продължи докато станете баба и дядо, с куп внучета около вас :bigsm22:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tatyana » Чет Юли 31, 2014 9:44 pm

Gazilot написа:More photos!!! More photos!!! More photos!!! More photos!!! More photos!!! More photos!!! More photos!!!

Подкрепям с 2 ръце :bigsm18:. Както Кари казва - Зоната си знае работата и хич не се притеснявайте от кг, щото след няколко месеца няма да ги има :).
Аз търсих отпреди, но явно всички на които съм сама, са в коша. Сега чак ме е яд, че съм ги изтрила :bigsm51: , но тогава не вярвах, че някога пак ще искам да ги видя. Та не си трийте старите снимки, защото след време ще са ви забавни и ще се чудите дали сте вие :bigsm4:. При повече свободно време ще се науча да работя с фотошоп и ще замажа лицата на хората около мен в общите снимки отпреди, на които съм по-пищна - ако това ще помогне и на други да се престрашат/пресрамят. Не, че 6-7 кила досега са много стимулиращ резултат, но при още 4-5 надолу - тържествено обещавам снимка по бански (или поне впити дънки, ако много ме е срам :shy: )

Чарли, ти какво само раздаваш комплименти??? Поне 23 кг имаш - от началото на Зоната. Дай нещо "преди" и "след", за да стимулираш начинаещите зонковци, а като се покажат плочките - пак :bigsm1:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот HippoDel » Пет Авг 01, 2014 3:18 pm

:bel: Хайде, народе... Който зонира...-тук се спира... :laugh1:

Софийската зонова среща ще се проведе в понеделник (4 август), 18.30ч. в Bio Cafetto, на ул. Лавеле 19.

Поканени са всички. Който има желание и възможност да идва. За сега сигурни участници сме аз, Татяна, Маня, Елдас с дъщеричката си и Гого.
За съжаление Тоni заминава на море и няма да може да дойде.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот GODzillata » Пет Авг 01, 2014 7:31 pm

Хипо, ти докога си тук? :th:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот HippoDel » Пет Авг 01, 2014 7:51 pm

До 10-ти август. :)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот igito » Съб Авг 02, 2014 11:01 pm

Tatyana написа:
igito написа: че да си направим фестивал на Зоната :bow: :applaus: както трябва...миди, риба, облаци и т.н.

Еееее, ти сега ме изкуши да организирам още няколко зоНбита и да ти дойдем на гости, без да чакаме официалната покана другата година :laugh:
Поздравления за хубавата новина в дневника ти :bedlove:, с пожелание медената седмица да продължи докато станете баба и дядо, с куп внучета около вас :bigsm22:

Куче с кокал не се заплашва, :laugh1: чакам ви
може и сега, но ще си изчистите и да си носите чаршафи :think2: щото нямам :laugh4: ние, младоженците спим без чаршафи и прави :laugh3:
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tatyana » Нед Авг 03, 2014 1:52 pm

Това да е проблема - чистене и чаршафи :). Само малко свободно време и още 1-2 луди зоНбита като мен и сме там ;). Шегувам се, но при път към Варна непременно ще се обадя - нараствате прогресивно там :yess:
А като младоженци може и да не спите много :love2love: ... доста по-интересни неща могат да се правят през медената седмица :bigsm1: и да намирате време за повече такива медени седмици през годините :bigsm18:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот ginette » Нед Авг 03, 2014 5:24 pm

Tatyana написа: Шегувам се, но при път към Варна непременно ще се обадя - нараствате прогресивно там :yess:
:
Хайде де ,вече сме трима ,без Пипи.Таня може да е убедила още :doNotKnow: ,аз не успях ,много сложно им се вижда ,но всеки си решава.
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Маня » Пон Авг 04, 2014 9:14 pm

Страхотно е да видиш очите на хората, с които месеци си общувал виртуално. Благодаря ви, приятели, за хубавата вечер. И дано успяваме по-често да общуваме и на живо. :bigsm22:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пон Авг 04, 2014 9:45 pm

А, верно, бе. Я дай некоя клюка - нали все пак е клюкарник!
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта