Продукт за отслабване Редуктан

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Darina » Пет Яну 03, 2014 8:40 pm

И понеже оспамих темата за редуктана: призовавам всеки, който е решил да отслабва с хапчета за отслабване, а отслабване има само от тези, които влияят на централната нервна с-ма да прочете в чичко гугъл какви вреди нанасят на всички органи в човешкия организъм, както и за отвратителните странични ефекти като световъртеж и сухота в устата, гладът на черния дроб и мозъка, който изпитват те докато ги приемате и гладувате без да усещате глад, защото докато се приемат в по-млада възраст и съответно по-младия организъм по-лесно се справя с тези ефекти, то после нещата вече са много, много по-трудно обратими.
Всяко отделно действие и животът като цяло (ако не се превърне в природна случка, а се води съзнателно) означава поредица от най-дълбоки решения, чрез които душата избира своята съдба, смисъла на своята дейност и съществуване. Макс Вебер
Аватар
Darina
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 9:54 pm
Варна

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Зоната
 

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Poppy » Пет Яну 03, 2014 9:22 pm

Дарина, аз също съм изпробвала доста продукти за отслабване. Понеже обичам да си хапвам и ми е много трудно да спазвам хранителни режими /единствено със Зоната съм малко по-постоянна/, та преди това все търсех някое вълшебно хапче. Цитирам тези, които са ми в шкафчето недоизпити, закупени последната година и които все се каня да изхвърля, явно е крайно време: зелен чай капсули, acai berry cleanse and fat burner, apetite control на boots, включително едни заместители на храна на прах, за които се изръсих една торба пари. Абе така като гледам, наредила съм на един рафт хапове за 200-250 евро. От едните треперех като надрусана, държат те превъзбуден, от другите ме хващаше разстройство, от тези за контрол на апетита щях да си навлека гастрит - стомахът ме болеше адски. Накрая, колкото и да не ми се искаше, проумях, че само аз мога да отслабна, хапчета няма да помогнат. АЗ! Не искамд а чета какво се е случвало в организма ми, че лошо ми става...
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Italiano » Пет Яну 03, 2014 10:06 pm

Радвам се, че това се превръща в тема на разума. :done:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Продукт за отслабване Редуктан

Мнениеот Italiano » Пон Фев 24, 2014 4:20 pm

Неуспешният опит за реклама се изчерпа.
Единствената причина темата да не е изтрита е, че служи за забавление.
Ключ.
:wave:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Предишна


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта