Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Сря Мар 15, 2017 3:24 pm

Здравейте! :hug:
Ето,че е време за отчет.Резултатът щеше да е по добър ,но... :wow: осми март,роожден ден и така ми пообъркаха малко Зоната.
01.03.17 -15.03.17
кг.- 61.100 - 60.100
корем - 89 - 87
ханш - 97 - 96
бедро - 55 - 54,5
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Сря Мар 15, 2017 3:40 pm

Здравейте , момичета , време е за отчет!
:dance:
Храненето ми е само в зелената зона - вкусно и простичко.

начало 01.02___________________финал 20.02____________________01.03______________15.03
височина 163 см_____________________163 см____________________163 см_____________ 163 см
килограми 78 кг______________________ 75 кг____________________ 74 кг_____________ 72 кг
ханш 100 см______________________95 см________________________93 см_____________ 92 см
корем 102 см______________________95 см_______________________93 см_____________ 90 см
бедро 55 см______________________53 см________________________52 см_____________ 51 см
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Пет Мар 17, 2017 11:14 am

Здравейте, пчелички :)

Съжалявам, че чак днес пиша, ама сега ми остана повече време.
Веднага си признавам, че не бях стриктна :stupid: Една седмица бях и болна, случваше ми се да се храня по един, два пъти на ден. Доволна съм, че не съм върнала всички килца, но в крайна сметка това не е най-важното. Когато бях на състезанието се чувствах в пъти по-добре, така че се надявам скоро да се взема в ръце :)
Гледам има и много нови рецепти, които нямам търпение да пробвам. Пипи, сайтът е страхотен, любимо място за мен :hug:
Ето и отчета (странното е, че съм качила 900 грама, както и 4 см в корема, но съм свалила 1 см в талията и 2 см в бедрата - не знам как става тази работа :doNotKnow:, може би заради тренировките).

____________________ 01.02.17 __________ 21.02.17 __________ 17.03.17

Килограми ___________ 101,7 ______________ 98,2 ______________ 99,1
Ханш _________________ 125 _______________ 120 _______________ 120
Талия ________________ 101 ________________ 96 ________________ 95
Корем ________________ 111 _______________ 103 _______________ 107
Гръдна обиколка ______ 119 _______________ 113 _______________ 113
Бедро ________________ 75 _________________ 73 ________________ 71
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Пет Мар 24, 2017 10:56 am

Здравейте момичета ЗоНбита и наша любима Пипи , наша вдъхновителко :bouquet:

Страхотни рецепти , страхотни коментари Пипи , все се чудя откъде ти идват тези всевъзможни думи и сравнения .... Всеки път ми създаваш невероятно настроение , не мога да спра да се смея :laugh1:

Така , да си дойдем на думата за моя отчет - отидохме и се върнахме , видяхме невероятната Шотландия и си хапнахме вкусни местни пайове , риби с картофки , торти и ябълкови пайове.... Изкарахме си много весело и си похапнах на корем от всичко . Е в началото се опитах да балансирам и да не прекалявам , но като ми се отвори ''хапката '' спиране няма. Вчера сутринта бях наистина доволна от кантара - само плюс 900 гр - 64,100 кг :yess:

От вчера съм пак обратно в зелената Зона и сега следващата ми цел е 61 кг , искам да ги стигна до Великден. Имам 20 дена и се надявам да успея . Ще докладвам пак .
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Нед Мар 26, 2017 2:23 pm

Здравейте момичета :hug:
Имам нужда да си споделя греховете и да ме накажете в ъгъла :prison1: На 24.03 станаха 2 месеца откакто съм в Зоната. Бях доволна защото кантара показа 59.600. Не съм била под 60 кг. не помня от кога. Но... нооо излязох ме с детето на разходка. Постояхме на вън дълго време. Прибрахме се .Приспах я и времето ми за обяд беше минало отдавна. Нямах нищо готово и започнах да си приготвям. И докато стане корема стърже ли стърже. Имаше половин баничка и хоп изядох я :stupid: Какво направих всичко обърках. Не мога да кажа и какво друго изядох. Вечерята беше зонова. На другия ден пътувахме и аз си бях приготвила питки от нахутено, овесено,ечемичено брашно със сирене. Хапнах ги разделени за целия ден ,но към 18 часа много огладях,а беше рано за вечеря и нападнах едни бисквити. Вечерята беше добре ,но спирам брашното,защото не ми действа добре. Забелязах, че като съм в зелената част не огладнявам така бързо,не ми се яде сладко, а като почна с червените и почвам да залитам. Ако сега бях на състезание щях да имам много червени търтеи .И днес кантара е пак с 500 гр. нагоре, но днес съм стриктна и засега излизането от зоната ще бъде на 28.03 ,когато моята дъщеря ще има рожден ден, но само с едно хранене. На 1.04 ще дам отчет и ще видим какви съм ги свършила. До тогава само зелено и винаги приготвено, че да не стават повече издънки. :)
Нямам търпение да видя резултатите и на всички други пчелички. Дано да има много минуси :)
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Чет Мар 30, 2017 8:22 pm

Здравей, Силвия! Всички сме хора и никой не е безгрешен.Ти самата си разбрала кое е най-важното,а именно-винаги да имаш под ръка нещо балансирано.С времето ще се организираш и ще намериш начина.Не е станало нищо страшно,приеми станалото като един урок и продължи напред.
До скоро и умната!;)
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Пет Мар 31, 2017 9:33 am

Здравейте :)

Давам мерки и теглилки днес, защото довечера ще се излиза от Зоната :) Днес помъдрявам ;) и имам намерение да приема повече течен въглехидрат :laugh:

____________________ 01.02.17 __________ 21.02.17 __________ 17.03.17__________ 31.03.17

Килограми ___________ 101,7 ______________ 98,2 ______________ 99,1______________ 97,5
Ханш _________________ 125 _______________ 120 _______________ 120_______________ 117
Талия ________________ 101 ________________ 96 ________________ 95________________ 94
Корем ________________ 111 _______________ 103 _______________ 107_______________ 102
Гръдна обиколка ______ 119 _______________ 113 _______________ 113_______________ 112
Бедро ________________ 75 _________________ 73 ________________ 73 ________________ 71

Прекрасен ден на всички! :hug:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Съб Апр 01, 2017 7:48 am

Здравейте :) Честит Първи Април :hug: Как сте в този слънчев пролетен ден :peace1:

Suzi - Честит Рожден Ден на патерица :bouquet: Пожелавам ти все така да вървиш надолу в мерките и теглилките и да постигнеш мечтаните размери :yess:

Ха да видим кой ще ни надлъже днес :th:

Сега моите мерки :smdance:

--------------------- 01.02.2017 --------- 21.02.2017--------15.03.2017---------- 01.04.2017

Кг ......................... 64,100 .................. 62 .............. 63,200 ............. 62,800
Ханш .........................102 ..................... 99 ................101.................. . 99
Талия ........................ 74 ...................... 72 ............. .. .72 ................... . 72
Корем ......................... 84 ................... 80 ............. . 83 ..................... 82
Бедро ......................... 57 ......................55 .............. .56 ...................... 55


Аз продължавам в зелената зона до Великден и на 15 ще се отчета отново.Целта ми е 61 кг :pray: Стискайте ми палци.
Успех на всички :yess:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Съб Апр 01, 2017 9:00 pm

Здравейте :)
Ето и моите резултати
кг. 59.700
корем 86 см.
ханш 94 см.
бедро 52.5 см.
Не ми остава много до крайната цел :) Само 5 кг. Толкова е хубаво да си в Зоната :)
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Съб Апр 01, 2017 9:44 pm

Ех, момичета, колко малко килограми имате да сваляте, благородно ви завиждам :) Успех към крайната цел! :yess:
ТониЕлис, благодаря сърдечно за пожеланията! :bouquet:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Съб Апр 15, 2017 8:53 am

Здравейте Зонбита пчелички :bouquet:

Дойде пак време за отчети , нещо много сте се умълчали всички ...не ви се пише а /

Аз да си кажа , че вече един месец се лутам между 62 и 63 кг , нагоре , надолу и пак нагоре ... Не ми се вярва , че съм в плато , просто обичам много солено и мисля , че това ме спира да сляза под 62 кг. Бях стигнала точно 62 и се надявах да сляза под 62 , но в момента съм 62,3 .Както и да е , опитвам се да стоя в зелената зона през повечето време с малки червени оттенъци от време на време. И сега по Великденските празници ще се старая да не съм много червена .
Ами това е :yess:
Весели празници на всички и нека Зоната да бъде с вас :hug:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Съб Апр 15, 2017 9:36 pm

Здравейте пчелички :)
Свалила съм само 300 гр. , а мерките са ми същите.
Това е от мен. Продължавам и се чувствам добре.
Весели празници :hug:
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Пон Май 01, 2017 9:25 am

Здравейте момичета Зонбита :bouquet:

Нещо много всички са се умълчали , не пишат . Май всички са на фейсбук страницата и там се отчитат със менюта и снимки. Аз пък по-обичам тук да пиша и да се отбелязвам поне на 2 седмици.
И така Великденските празници минаха и заминаха , време е да погледна пак къде съм. Ами мога да кажа , че съм доволна от себе си. Още не съм слязла под 62 кг , но съм на самата граница и този месец ще се случи. Малко прегреших по празниците , че и по делниците. Имахме гости този уикенд за 3 дена и май не бях стриктна в зелената - пийнах винце и си отчупих парченце от пресните пърленки на мъжа ми и свинска пържолка си хапнах.
Тази сутрин като се качих на кантара бях много щастлива и една такава тънка и слаба , даже ребрата успях да си напипам :lol: ...Вече имам един панталано дето ми е голям и ми пада :smdance:

Та така , ще пиша пак на 15 Май с надеждата да съм под 62 :pray:

Лек Зонов ден на всички :hug:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Вто Май 02, 2017 11:03 am

ТониЕлис, по празниците май се случва на всички да не са стриктни :laugh: В крайна сметка са празници, трябва да си отпускаме душичката понякога :) Ти се справяш чудесно, така че браво :yess:

Аз също предпочитам да пиша във форума и съм написала моите мерки в дневника си. Няма да ги пиша и тук, за да не се повтарям. При мен нещата се случват бавничко, но аз и така съм доволна. Чувствам се наистина добре и занам, че ще става все по-хубаво :)

Успешна седмица на всички :bouquet: и чакаме отчети :typing1: Не се скатавайте :mrgreen:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Вто Май 02, 2017 12:06 pm

Здравейте, Зонковци!
Не съм писала тук от края на състезанието, но то е защото бях затрупана с работа. Моля, простете ми! :-)
Та аз да се похваля - от 20.02 до сега не съм мръднАла, каквато беше и целта де - успешно си задържам килограмите и мерките.
Но имам дилема. Значи предимно си приготвям ядене от рецептите в сайта и наистина се чувствах много добре. Но в последно време много започна да ми пада кръвната захар. Веднъж даже щях да припадна върху един човечец, ей така както си вървях...
Моля посъветвайте ме как да процедирам за напред
Хубав ден на всички! :bouquet:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот shtur4e » Сря Май 03, 2017 7:01 am

Ако се храниш зоново от 20.02., както твърдиш, не е възможно да не сваляш килограми. Или "предимно" се храниш зоново, както пишеш.. Нещо не е съвсем зоново май. Сигурно ли е, че това прилошаване се дължи на падане на кръвната захар, измервано ли е нивото й в тези моменти. Ако се храниш зоново и всичко друго ти е наред с организма, не е възможно да се получи такъв спад на захарта. Другият вариант е да не си била в Зоната или въпреки Зоната, нещо да е извън баланс в тялото ти. Убеди се, дали това състояние е причинено от падане на захарта, ако не - потърси проблема, за да го решиш. Пожелавам здраве и хубави дни в Зоната! :yess:
"You can have results or excuses. Not both."
Аватар
shtur4e
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 185
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 12:06 pm
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron