Рибено масло в Зоната - Част 2

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Alia1 » Чет Мар 12, 2015 10:46 am

Здравейте, с кой куриер поръчвате рибеното масло от iHerb? Аз искам да поръчам от препоръчаното Гого с 240 таблетки. Излиза ми International Airmail с 3.56$ за доставка най-евтино. Това ли е? :think2: Може ли съвет?

А какъв е случаят с купоните за отстъпка? :)
Alia1
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Яну 26, 2015 10:43 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот tanita68 » Чет Мар 12, 2015 11:23 am

Алиа, ако това ти е първа поръчка от iherb можеш да ползваш моя код за отстъпка WMH952. И аз обикновено купувам това рибено масло. Като си направиш поръчката и ти излезе формата за плащане има място, където да въведеш този код и получаваш отстъпка при първа поръчка от сайта до 10$ в зависимост от сумата, за която пазаруваш.
Относно доставката - така е, това е най-евтиния вариант.
Последна промяна tanita68 на Чет Мар 12, 2015 12:05 pm, променена общо 1 път
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Alia1 » Чет Мар 12, 2015 12:04 pm

tanita68 написа:Алиа, ако това ти е първа поръчка от iherb можеш да ползваш моя код за отстъпка WMH952. Като си направиш поръчката и ти излезе формата за плащане има място, където да въведеш този код и получаваш отстъпка при първа поръчка от сайта до 10$ в зависимост от сумата, за която пазаруваш.
Относно доставката - така е, това е най-евтиния вариант.


Tanita, много благодаря!!! Сега ще се пробвам. :pray:
Alia1
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Яну 26, 2015 10:43 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Чет Мар 12, 2015 12:24 pm

Аля, както Танитка ти е написала Now Foods, Molecularly Distilled, Super Omega EPA , 240 Softgels и Now Foods, Super Omega EPA, Molecularly Distilled, 120 Softgels са предпочитаните рибени масла за поръчване защото отговарят на изискванията на д-р Сиърс, пък и ценово са приемливи. В дневника ми, в началото, можеш да прочетеш повече за рибеното масло и за поръчките от iHerb. Успех! :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Mishi » Пет Мар 13, 2015 9:09 am

Здравейте,

Бих искала да попитам как Ви се струва това рибено масло - http://marulka.com/products/view/orange ... beno-maslo
Mishi
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Мар 13, 2015 9:06 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Пет Мар 13, 2015 11:30 am

Mishi написа:Здравейте,

Бих искала да попитам как Ви се струва това рибено масло - http://marulka.com/products/view/orange ... beno-maslo


Миши, горното рибено масло излиза много скъпо. Освен това не е молекулярно пречистено. Ако си решила да си поръчваш рибено масло виж тези - Now Foods, Molecularly Distilled, Super Omega EPA , 240 Softgels и Now Foods, Super Omega EPA, Molecularly Distilled, 120 Softgels. Дори и с доставката от САЩ излизат много по-изгодно - в пъти. А и като се вземе в предвид, че рибеното масло се приема постоянно този факт въобще не е за пренебрегване от финансова гледна точка. Ако те интересува в дневника ми можеш да прочетеш повече за рибеното масло и за поръчките му от iHerb.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Alia1 » Сря Мар 18, 2015 9:58 am

Здравейте, поръчах си рибено масло от iHerb и и имам един код за отстъпка. Някой да го иска? Кодът е HWD874. :)
Alia1
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Яну 26, 2015 10:43 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот dimos75 » Вто Мар 24, 2015 4:54 am

Здравейте.Може ли да се плаща с visa elektron дебитна карта? Ако се поръчва през няколко дни малки разфасовки до 30 лв би трябвало да се избегне митница нали.
dimos75
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Мар 23, 2015 7:55 pm
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Вто Мар 24, 2015 2:13 pm

dimos75 написа:Здравейте.Може ли да се плаща с visa elektron дебитна карта? Ако се поръчва през няколко дни малки разфасовки до 30 лв би трябвало да се избегне митница нали.

Може. До сега не са ми обединявали пратки, дори и да са пускани в един и същи ден.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот tanita68 » Вто Мар 24, 2015 11:22 pm

А при мен имаше случай когато даже поръчката с по-късна дата пристигна преди тази с по-ранна дата. :)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот фреди » Пет Мар 27, 2015 2:45 pm

Интересува ме,трябва ли да се коригират/намалят/БМ ако се приема рибено масло?И ако "да"как точно?
фреди
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Мар 27, 2015 2:27 pm
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Маня » Пет Мар 27, 2015 2:55 pm

Не, рибеното масло не се добавя или изважда от БМ, които трябва да се приемат през деня.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот dimi » Чет Апр 02, 2015 8:37 pm

Здравейте, мина повече от месец, а не получавам поръчката си от iherb. Ходих в пощенския клон в квартала, казаха ми, че няма нищо на мое име. Възможно ли е да е на митницата? От там ще ме уведомят ли че имам пратка или да ходя да питам. Къде се намира митницата в София, на летището ли, защото знам, че има митница и под централната автогара. Вече се притеснявам. Поръчала съм две отделни поръчки в един ден - за 20 и 23 долара. :stupid:
dimi
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 12:59 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Съб Апр 04, 2015 2:13 am

dimi написа:Здравейте, мина повече от месец, а не получавам поръчката си от iherb. Ходих в пощенския клон в квартала, казаха ми, че няма нищо на мое име. Възможно ли е да е на митницата? От там ще ме уведомят ли че имам пратка или да ходя да питам. Къде се намира митницата в София, на летището ли, защото знам, че има митница и под централната автогара. Вече се притеснявам. Поръчала съм две отделни поръчки в един ден - за 20 и 23 долара. :stupid:

Митницата е до автогарата. По принцип трябва да получиш митническо известие в пощата. Нищо не пречи да провериш в митницата за всеки случай. Да не чуе дяволът, но досега нямам неполучена пратка, а имам доста поръчки от там. Успех и пиши какво е станало.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот dimi » Съб Апр 04, 2015 11:42 am

gogo, благодаря ти за отговора, но току що си взех и двете потъчки от пощата. Сега виждам, че са били получени още миналата седмица, когато ходих да питам, но тогава беше друга служителка и тя уж провери, но явно тактично ме е разкарала. Този път бях по-настоятелна и се оказа, че са получени,а не са ме известили. Много съм доволна !!! :yess:
dimi
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 12:59 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот kris » Сря Апр 08, 2015 3:59 pm

Здравейте и от мен, съвсем новак и малко късно стигнах до препоръчаните от вас продукти Рибно масло, след като вече съм поръчала :skyle5: от това http://www.iherb.com/Source-Naturals-Ar ... gels/14039 . Та въпросът ми е, :th: ако някой е запознат с качеството на този продукт да сподели, ако ли не аз след като направя описания тест с фризера ще споделя.
kris
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Апр 08, 2015 3:51 pm
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron