Рибено масло в Зоната - Част 1

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Маня » Сря Ное 05, 2014 5:32 pm

Ако не пристигне още няколко дни, просто им пиши, че пратката не е получена. Някой май беше споменал, че реагират с нова пратка, но не съм много сигурна.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот petia » Сря Ное 05, 2014 5:40 pm

Manya написа:Ако не пристигне още няколко дни, просто им пиши, че пратката не е получена. Някой май беше споменал, че реагират с нова пратка, но не съм много сигурна.

Благодаря Маня, така ще направя.
Аватар
petia
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Юни 14, 2014 1:24 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Сря Ное 05, 2014 8:40 pm

Петя, аз имам няколко поръчки, които още не са ми пристигнали. Най-раншната е от 17.10. Още не съм ходил да проверявам в пощата, но сега в събота ще отида. Не се притеснявам още защото не е минал още месец от поръчката. Датата, която ти дават от iHerb е само ориентировъчна. Бих ти препоръчал да изчакаш поне до 10-12.11 и ако и тогава не ти е пристигнала пратката да им пишеш. Не е лоша идеята и евентуално да провериш на митницата.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот petia » Сря Ное 05, 2014 10:46 pm

gogo написа:Петя, аз имам няколко поръчки, които още не са ми пристигнали. Най-раншната е от 17.10. Още не съм ходил да проверявам в пощата, но сега в събота ще отида. Не се притеснявам още защото не е минал още месец от поръчката. Датата, която ти дават от iHerb е само ориентировъчна. Бих ти препоръчал да изчакаш поне до 10-12.11 и ако и тогава не ти е пристигнала пратката да им пишеш. Не е лоша идеята и евентуално да провериш на митницата.

Гого, благодаря ти. Ще изчакам.Другата седмица пак ще отида до пощата и дано вече е тук.
Аватар
petia
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Юни 14, 2014 1:24 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот petia » Пон Ное 10, 2014 5:55 pm

gogo написа:Петя, аз имам няколко поръчки, които още не са ми пристигнали. Най-раншната е от 17.10. Още не съм ходил да проверявам в пощата, но сега в събота ще отида. Не се притеснявам още защото не е минал още месец от поръчката. Датата, която ти дават от iHerb е само ориентировъчна. Бих ти препоръчал да изчакаш поне до 10-12.11 и ако и тогава не ти е пристигнала пратката да им пишеш. Не е лоша идеята и евентуално да провериш на митницата.

Гого, твоята пратка пристигна ли? Днес пак ходих в пощата и до митницата и я няма.Това ми е втората пратка от там с първата нямах никакъв проблем дойде точно на датата посочена от тях. Вече 1 месец не съм пила рибено масло.Исках да си увелича рибеното масло поне на 5 бр дневно и да поръчам два броя, но как да рискувам като не пристигат.
Аватар
petia
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Юни 14, 2014 1:24 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Пон Ное 10, 2014 10:39 pm

Петя, имам над 30 поръчки до сега и слава богу нито една не се е губила. От 17.10 поръчката пристигна. Пристигна ми и едната от 18.10, но втората още я няма. Не съм много притеснен, защото понякога става забавяне. Ти обаче ако се притеняваш пусни им един е-майл. Все ми се струва, че до края на седмицата ще дойде и твоята пратка и моята. :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот tanita68 » Пон Ное 10, 2014 10:40 pm

Петя, като им пишеш, че пратката не е пристигнала парите ще ти се възстановят, така че нищо не губиш. А със следващата пратка те ще са по-внимателни. За да не се получават такива проблеми, да оставаш без рибено масло просто поръчай две седмици след първата поръчка отново, може и след една седмица, за да ти се застъпват. При мен поръчките се получават даже по-рано от датата, която са написали като ориентировъчна. Досега не е имало проблем.
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот petia » Пон Ное 10, 2014 10:49 pm

[quote="gogo"]Петя, имам над 30 поръчки до сега и слава богу нито една не се е губила. От 17.10 поръчката пристигна. Пристигна ми и едната от 18.10, но втората още я няма. Не съм много притеснен, защото понякога става забавяне. Ти обаче ако се притеняваш пусни им един е-майл. Все ми се струва, че до края на седмицата ще дойде и твоята пратка и моята. :)
Гого, благодаря .Писах им вече и чакам.
Аватар
petia
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Юни 14, 2014 1:24 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот petia » Пон Ное 10, 2014 10:58 pm

tanita68 написа:Петя, като им пишеш, че пратката не е пристигнала парите ще ти се възстановят, така че нищо не губиш. А със следващата пратка те ще са по-внимателни. За да не се получават такива проблеми, да оставаш без рибено масло просто поръчай две седмици след първата поръчка отново, може и след една седмица, за да ти се застъпват. При мен поръчките се получават даже по-рано от датата, която са написали като ориентировъчна. Досега не е имало проблем.

Tanita68, благодаря .Дано възстановят парите, но веднага ще поръчам една и след седмица още една. Веднага след датата отидох и нямаше пратка.В края на месеца също пак нямаше.Сега и в митницата също няма пратки.Досега не бях чела на някой да му е липсвала пратка ама аз нали все нямам късмет в последно време каквото да си купя все не става имам кутия с протеин, овес,ечемик купени и не мога да ги ползвам, Рибеното масло поне нямах проблем с него то пък взе че не пристигна. Имам един въпрос относно него , понеже пия и асперин протект бях чела че рибеното масло разрежда кръвта ако взимам по 5 бр да нямам проблем.Зная , че и по 10 пият, но мен ме е страх нещо с по висока доза, а досега съм пила по 3 бр..Дано не съм досадна с въпросите си.
Аватар
petia
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Юни 14, 2014 1:24 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Пон Ное 10, 2014 11:41 pm

petia написа:Имам един въпрос относно него , понеже пия и асперин протект бях чела че рибеното масло разрежда кръвта ако взимам по 5 бр да нямам проблем.Зная , че и по 10 пият, но мен ме е страх нещо с по висока доза, а досега съм пила по 3 бр..Дано не съм досадна с въпросите си.

Да, има такова нещо. Но можеш да се безпокоиш ако ти предстои някаква хирургическа интервенция. Тогава е добре да кажеш на лекаря, че приемаш еди какво си количество рибено масло. Аз пия поне по 8 капсули на ден - сутрин и вечер, след храна, по 4 капсули.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот tanita68 » Пон Ное 10, 2014 11:45 pm

Аз пиех по 10, но после ги намалих по 5, че нещо ми се виждаше нанагорно да пия толкова капсули(имам си проблем с преглъщането), а пък не мога да пия течно рибено масло - гадно ми е. Мисля, че някъде беше обсъждан този въпрос за разреждането на кръвта и беше разяснено защо няма проблеми, но не мога да се сетя точно къде. Като го намеря ще пиша.
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот petia » Вто Ное 11, 2014 8:13 am

Tanita68,Гого , много ви благодаря.
Аватар
petia
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Юни 14, 2014 1:24 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот cecilia » Вто Ное 11, 2014 10:29 pm

admin написа:Рибеното масло е последното парченце от пъзела, което ще ви помогне да достигнете пълния потенциал на Зоната. Това вълшебно масло, в комбинация с правилното хранене, има силата да ви направи емоционално и здравословно по-стабилни, като позволява на мозъка да работи с максимална ефективност, и контролира хормоналните реакции, които в крайна сметка управляват тялото и ума. В тази темичка всеки може да споделя своите впечтления относно рибеното масло, да задава въпроси и да търси техните отговори.
http://vzonata.com/ribeno-maslo.php

здравейте, някой ползвал ли е това http://apteka.framar.bg/30033938/%D1%85 ... C%D0%B3-60 ....може ли да го ползвам?
cecilia
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Ное 11, 2014 3:04 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Сря Ное 12, 2014 6:50 am

cecilia написа: здравейте, някой ползвал ли е това http://apteka.framar.bg/30033938/%D1%85 ... C%D0%B3-60 ....може ли да го ползвам?


Не съм го ползвал, пък и не бих - има соеви съставки и много скъпо излиза приемът му. А и не виждам да пише, че е молекулярно пречистено. Освен това не е ясно дали минава и теста с фризера. Ако искаш да приемаш качествено рибено масло на добра цена пробвай това - Now Foods, Super EPA, Molecularly Distilled, 120 Softgels. Аз, а и много от хората тук го ползаме. Концентрирано е, молекулярно пречистено, минава теста с фризера и е на много добра цена. Има 120 капсули, два пъти повече от посоченото от теб, а цената с доставката е почти същата.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот _belladonna_ » Сря Ное 12, 2014 5:20 pm

Чудя се ако се наложи внезапна хирургическа намеса, не е ли опасно с приема на рибено масло? Сега ме обзеха едни колебания.... На мен в една аптека ми казаха за този ефект, даже бях писала тук, но тази версия се отхвърли. Сега отново чета за нея...
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Сря Ное 12, 2014 10:15 pm

_belladonna_ написа:Чудя се ако се наложи внезапна хирургическа намеса, не е ли опасно с приема на рибено масло? Сега ме обзеха едни колебания.... На мен в една аптека ми казаха за този ефект, даже бях писала тук, но тази версия се отхвърли. Сега отново чета за нея...

Има различни мнения по този въпрос. Доколкото ми е известно д-р Сиърс не споменава за подобен проблем. В крайна сметка нищо не пречи ако се наложи хирургическа намеса да предупредиш екипа - за всеки случай. :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта