Бременност и кърмене в Зоната

Дискусии свързани със здравето - съвети и начини за постигане на по-добро здраве.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Сеп 26, 2014 11:51 am

Йееее, браво на Марианка!!!
:bigsm16:
Да са живи и здрави всичките!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Зоната
 

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот roksi » Пет Сеп 26, 2014 12:27 pm

Честито да Ви е синчето!!!

:redflow: :potfl:Много здраве и късмет!!!
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот Tony » Пет Сеп 26, 2014 3:14 pm

Оле, честито, Марианка! Много щастие ви желая от сърце! :bouquet:

А дребчо си е зонов манекен като виждам мерки и теглилки! :) Да расте здрав, за радост на всички! :hug: :love:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот gogo » Пет Сеп 26, 2014 5:14 pm

Да е жив и здрав бебокът :beby1: , да радва много мама, тати и цялата фамилия. :angelic-little:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Сеп 26, 2014 7:31 pm

Здравейте приятели, благодаря за прекрасните пожелания за бебета и семейството ми. Правите ме още по щастлива,чакам с нетърпение да се завърна пред първите редици на прекрасната зона.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Сеп 27, 2014 5:55 pm

Йеее, Марианка, честит бебок! :birhtbird:
Да сте живи и здрави всички и само хубави неща да ви се случват. Бъдете много, много щастливи! :bouquet:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот Karrita » Нед Сеп 28, 2014 7:57 am

Честито и от мен Марианка!
Само хубави неща и много усмивки!
Герой си ти! :bigsm22: :rose-2: :rose-2: :rose-2:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот Tatyana » Пон Сеп 29, 2014 10:33 pm

Лелеее, изпуснала съм голямата новина :multicolor: , ама така е като пак скитам :)
Марианка, да е здрав бебчо :beby1: и много да ви радва. А ти скоро се завръщай в редиците, че ни липсваш :redflow: :rose-2: :hooo:

Ха сега да видим кое ще следващото зоново бебче, което щъркела ще донесе :birhtbird: и се надявам, че няма да закъснее много...
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот Italiano » Вто Сеп 30, 2014 4:27 pm

Татянка, да не ни готвиш новинка?
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот Tatyana » Съб Окт 04, 2014 12:46 am

Абе малко закъснях май и ми е в повече ЕГН-то за подобни хубави новинки, но знае ли човек... Божа работа. Иначе аз нямам нищо против и ще се радвам да ви донеса подобна новина :birhtbird:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот Tonkata » Съб Окт 04, 2014 5:00 pm

Tatyana написа:Абе малко закъснях май ............... :birhtbird:

E-e-e аз май съм закъсяла повече и от теб, да поздравя мама Марианка с тоз прекрасен юнак !
Марианка, да ви е жив и здрав бебока и късметът да е винаги с него more-smile40 !!!
А на мама и татко здрави нерви и дебел портфейл !!! :obscene-fart:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот marianapanova » Сря Окт 15, 2014 1:04 am

Благодаря мили мой за пожеланията!
Желая ви много да сте здравички и зонови!
Аз я карам малко на око,,защото нямам много време, но зоната не я оставям,макар и да не съмбв центъра и!
Оставям ви,че тъкмо малкия заспа да се възползвам и аз ит екстрата сън!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот Italiano » Сря Окт 15, 2014 9:49 am

Леле, Марианка, посред нощите пишеш, а?!
Познато, познато ...
:)
Айде, искаме снимки по някое време!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот gerci » Чет Окт 30, 2014 12:57 am

Здравейте,

днес за първи път попадам в зоната, казвам се Гергана, на 33г. от гр. Ловеч и съм горда майка на 3 годишна дъщеря - София. Бременна съм в 19г.с. с близнаци и силно се вълнувам от темата за здравословно хранене. Софи е здраво детенце, кърмено дълго време, без алергии, боледуващо рядко и с чудесен хранителен режим - храним се предимно със зеленчуци и плодове от градината и протеини от двора :) на баба и дядо, които си приготвяме заедно вкъщи. От 1 месец тя, посещава държавна детска градина - приспособи се изключително бързо, но не се храни добре там. Въпросът ми е доколко е възможно съчетаването на Зона в къщи и почти без храна в ДГ? Въпросът ми е основно към майки, успели да приложат някакви разумни схеми на балансирано хранене за децата си? От около месец приемаме продуктите на Аквасорс - КолАктив3 и Зелена Енергия по една капсула дневно. Какво е мнението ви за комбинирането им със зоната? Преди да забременея поддържах чудесна форма, бях жизнена, енергична, никога не съм имала излишни килограми. В момента преяждам, имам ужасни киселини и огромна тежест, най-вече продиктувана от факта, че не спирам да се храня - с каквото и да е, през цялото време. С 14 зонови блока ли да започна предвид двуплодната бременност и постоянния глад, който изпитвам?

Предварително благодаря за отговорите Ви.
Спокойна нощ.
gerci
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Окт 29, 2014 3:49 pm

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот gogo » Чет Окт 30, 2014 9:28 pm

Гери, храненето в Зоната е максимум на 5 часа, така че няма как детето да не се храни в детската градина. Относно теб може би трябва да отправиш запитване на сайта на д-р Сиърс. Все пак става дума за бременна жена и то с близнаци. При всички положения ще имаш нужда от повече блокове защото трябва да изхранваш не само себе си. Надявам се, че д-р Сиърс ще има конкретен отговор за теб. :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Бременност и кърмене в Зоната

Мнениеот tanita68 » Чет Окт 30, 2014 11:53 pm

14 блока е минимума препоръчан от д-р Сиърс. Така че може и с повече блокове. Важното е да се спазва балансирането на протеини, въглехидрати и мазнини в едно хранене и все пак някакви промеждутъци между храненията, не може постоянно да се дъвче нещо. Наистина, при теб може да са по-малки от 5 часа, освен това може да хапваш по-начесто например по един или два блока, за да не се претоварваш и да се чувстваш подута. А за детето е малко трудно да се спазва точно зоната, все пак не можеш насила да го накараш да изяде точно определено количество храна. Аз например обикновено като правя мусака давам на малкия един блок от нея, ако си я изяде и иска още - давам още. Горе-долу гледам да са спазени някакви пропорции, но той си хапва и друга храна, не само от зоната. Освен това все още се кърмим и така изобщо не е възможно да са точни нещата. А детето не би трябвало да гладува през деня, просто не е здравословно за него, все нещо хапва в тази детска градина. Ние все още сме си в къщи, но се надявам след 1-2 месеца да тръгне на градина. Тогава ще му мислим. Но тук предполагам, че ги хранят по-здравословно.
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Здраве

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron