Отслабване в Зоната - тема 2

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Lancer » Нед Юни 21, 2015 12:45 pm

Tatyana написа:... а останалото Зоната ще го свърши :bigsm18: Успех от мен :bigsm22:

Благодаря за пожеланията :)
Разбира се, че Зоната и Бари Спиърс си знаят работата, макар с различни претенции, всички ние сме последователи на Неговата идея и читатели на неговата книга. Няма как точното спазване на пропорциите да не даде ефект.
Успех и на теб в Зоната, а както виждам си постигнала много и в Умереността, което също не е маловажно :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Vellury » Вто Юли 14, 2015 6:26 am

Здравейте! От 40 дни съм в Зоната и за първия месец свалих страхотните 8кг., но вече не помръдвам грам. Всичко меря точно и ям само зелено, както и досега. Единственото ми прегрешение е с диня, когато реших да я ям за вечеря, ама на корем и така за 4 вечери. От седмица обаче съм си отново зонова. Възможно ли е толкова много да са се объркали нещата само от динята или е нормално да има такова задържане? За съжаление не си следя всеки ден талията, а само кантара, така че не мога да кажа дали задържам килограми, а свалям сантиметри.
Аватар
Vellury
 
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Юни 13, 2015 5:01 pm
София

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот gogo » Вто Юли 14, 2015 6:48 am

Vellury написа:Здравейте! От 40 дни съм в Зоната и за първия месец свалих страхотните 8кг., но вече не помръдвам грам. Всичко меря точно и ям само зелено, както и досега. Единственото ми прегрешение е с диня, когато реших да я ям за вечеря, ама на корем и така за 4 вечери. От седмица обаче съм си отново зонова. Възможно ли е толкова много да са се объркали нещата само от динята или е нормално да има такова задържане? За съжаление не си следя всеки ден талията, а само кантара, така че не мога да кажа дали задържам килограми, а свалям сантиметри.

Нормално е да има задържане. Първоначално си свалила най - вече вода. Добра идея е да следиш освен теглото, също и мерките. Идва момент, когато сваляш мазнини, а увеличаваш КТМ(крехка телесна маса, демек мускули).
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Vellury » Вто Юли 14, 2015 5:25 pm

Благодаря за отговора Гого!
От утре сутрин започвам кантар и сантиметър подред :lol:
Днес си мислех, че напоследък съм зачестила с кафето- почти всяка сутрин пия мляко 1% с нес, безкофеиново. Разбира се броя си млякото за 1БПВ, ама знам ли дали в него не е проблема?
Аватар
Vellury
 
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Юни 13, 2015 5:01 pm
София

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Vellury » Чет Юли 16, 2015 6:07 am

Нещата при мен се нормализираха, явно вече съм се изчистила от въглехидратната бомба и кантара отново започна да ме радва :)
Повече никакви експерименти няма да правя, стриктно по зоната и това е правилният път. Успех на всички новаци като мен!
Аватар
Vellury
 
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Юни 13, 2015 5:01 pm
София

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Italiano » Чет Юли 16, 2015 10:11 am

Всъщност това, което се получава при теб, е напълно нормално.
Никъде не е казано, че всеки ден подред ще сваляте тегло.
Не се шашкайте, ако 2, 3, 5 или 8 дни килограмите не мърдат. После изведнъж ще се окажете с килограм надолу (примерно).
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Katerinka » Пон Юли 27, 2015 12:16 pm

И при мен така се случва, няма, няма и оп, килце надолу :yess:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Lancer » Вто Юли 28, 2015 6:28 pm

Katerinka написа:И при мен така се случва, няма, няма и оп, килце надолу :yess:

Случва се, малко по-сложни времена настават... Гроздето узря! :)
Че и отвреме навреме на такива смокини случвааааа-ам! :)
Но дори и на едни и същи килограми, се вижда, че се видоизменям. Отдавна смъквам зимните си гащи без да им откопчавам копчето :)
То дини... кое по-напред?!
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Маня » Вто Юли 28, 2015 7:19 pm

Наблягайте на зеленчуцити, а плодовете тук там по 1 блок, колкото да не е без хич. :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Vellury » Нед Авг 02, 2015 9:36 am

Много ги обичам пустите им плодове! Сутрешната закуска и междинните са ми почти винаги плодови, т.е. 4 блока на ден. Допустимо ли е толкова или да намалям?
Аватар
Vellury
 
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Юни 13, 2015 5:01 pm
София

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Маня » Нед Авг 02, 2015 10:59 am

Ами сезонът е "плодов", има такова разнообразие, особено на горски плодове (а те са богати на полифеноли), че човек трудно се въздържа от по-големи количества. Важно е да не се прекалява все пак. Но мисля, че можеш да си ги хапваш тези 4 блока през деня.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Lancer » Нед Авг 02, 2015 11:59 am

Всеки го обича, пусто похапване, ама... това не променя старата истина, че не става хем едното в другото, хем душата в рая.
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Vellury » Пон Авг 03, 2015 6:03 am

Набързичко да се похваля след 2 месеца престой в Зоната за напредъка ми:
килограми: -11
талия: - 6 см
ханш: - 4 см

Лично за мен резултата е повече от добър, така че продължавам напред! Разбира се най-важното е, че се чувствам изпълнена с енергия и не усещам никакъв глад, особено за сладко, а аз съм си една голяма лакомия :lol:
Аватар
Vellury
 
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Юни 13, 2015 5:01 pm
София

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Lancer » Вто Авг 04, 2015 6:48 pm

Vellury написа:Набързичко да се похваля след 2 месеца престой в Зоната за напредъка ми:
килограми: -11
талия: - 6 см
ханш: - 4 см

Лично за мен резултата е повече от добър, така че продължавам напред! Разбира се най-важното е, че се чувствам изпълнена с енергия и не усещам никакъв глад, особено за сладко, а аз съм си една голяма лакомия :lol:

Чудесно постижение, браво :)
Карай така и няма да сгрешиш, твоето постижение е точно като моето, с широко отворени от удивление очи гледах как загубих 23 кг за 4 месеца :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Vellury » Сря Авг 05, 2015 8:38 pm

Дано и аз да се ококоря като теб Lancer, след още два месеца :wow: Целта ми е дългосрочна и мисля да не се отказвам, т.к. съм убедена, че Зоната е най-доброто нещо, което човек може да направи за себе си. Сега зарибявам и мои колежки да опитат колко е хубаво да зонуваш.
Аватар
Vellury
 
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Юни 13, 2015 5:01 pm
София

Re: Отслабване в Зоната - тема 2

Мнениеот Lancer » Чет Авг 06, 2015 9:05 pm

Ще свалиш, разбира се, стига да има откъде. След като свалих 23 кг, от поне месец насам нещо спрях да свалям, макар, че с много малки изключения, почти нищо не съм променил. Но щом лично Бог е решил да крася света на тия килограми, няма лошо, пружинка съм и на 95 кг, хем да се поприбере кожата, хем да се поглезя малко с летен плод, сега му е времето. После пак ще... тримирим :)
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта