Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот mahona » Чет Юни 19, 2014 1:32 pm

От 3 дни съм в зоната и мисля ,че още не съм в центъра,но ще се получи скоро.Забавно ми е да смятам,тегля и приготвям храната си .На 9 блока съм ,чета все още форума и дневниците и сайтове и линкове ,които сте пускали.Водя едни записки ,като на студентска лекция в един голяям розов дневник,който взех точно за целта. :lol: Не ,че разбирам все още всичко и напълно ,но пък добре се справям с меренето на познатите ми продукти и засега гледам да хапвам само в зеленко и само напълно сигурни като блокове продукти.Постепенно вероятно ще се сблъскам с доста въпроси и ще ги задам,но сега мисля да се огранича тук само с един,защото някак си не мога да намеря сигурно място на 2 мои любими продукта,а усещам че има добра дупчица за тях като 1 хранене от 1Б...моля да ми кажете 220 гр прясно мляко 2% може ли да ползвам заедно с малко безкофеиново кафе за следобедна закуска от 1 блок без да добавям нищо друго(ядки например) или да ползвам 220 гр 1% прясно мляко с добавени бадеми?
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Отслабване в Зоната

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Чет Юни 19, 2014 3:43 pm

Най-добре ползвай прясно мляко с 0,1% масленост и добавяй ядки.
Кафето по принцип не е препоръчително, но няма да ти е проблем веднъж дневно малко кафе в доста мляко.

Да те помоля такъв тип въпроси да задаваш в темата за храненето ... :)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот mahona » Чет Юни 19, 2014 4:03 pm

Благодаря и се извинявам за това,че поставих въпроса на неудачно място...просто още трудно се ориентирам във форума.
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот HippoDel » Чет Юни 19, 2014 4:39 pm

Не е проблем да пиеш безкофеиново кафе. :)
Мазнините в млякото не са от полезните, затова е по-добре да хапнеш полезни мазнини във вид на бадеми, а млякото ти да е обезмаслено. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Маня » Чет Юни 19, 2014 5:36 pm

Прясното мляко на Верея от 0,1% е сравнително добре балансирано за БПВ - около 200 ml от него ще са ти идеална комбинация с кафето. И спокойно можеш да си хапнеш и ядчици за полезни мазнини. То май е единственото обезмаслено мляко на пазара. Както и киселото също от 0,1%.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Tony » Чет Юни 19, 2014 6:03 pm

За безкофеиновото кафе и начинът, по който се отстранява кофеина не е гот да се пие, ама ако ти допада - дерзай. :peace1:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Tonkata » Съб Юни 21, 2014 1:27 pm

Здравейте ! :Hello:
Най-накрая събрах смелост и аз да се включа в това зоново местенце.
Започвам с БЛАГОДАРЯ към всички вас за позитивизма и готовността на всеки да е полезен ! Благодаря най-вече на Пипи за куража да създаде и поддържа това място даващо надежда и здраве на всеки от нас! :bouquet:
Малко инфо за мен:
аз съм в зоната /или по-скоро се надявам че е така/ от 16.03. т.г. Стартирах с
16.03. 18.05. 21.06.
тегло - 97 кг 91кг 90 кг
талия – 107 см 92 см 95 см
ханш – 130 см 117 см 117 см
висока съм 174 см
и във времето промените се движеха добре до преди месец. От 22.05. приемам рибено масло Now Foods, Super EPA, Double Strength, 240 Softgels по 6 на ден – 3 сутрин и 3 с късното хранене. Не знам случайно ли или нещо много съм объркала, но промените спряха от тогава.
Моля, студенти, доценти и професори на зоната помогнете със съвет как да настроя карборатора си и да ми се върне зоновото настроение !
Чакам с нетърпение вашите мнения
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Karrita » Съб Юни 21, 2014 1:46 pm

Тони здравей!
Добре, че най-после си се престрашила да се покажеш тука ;), не е толкова страшно нали? :)
Искаш мнения, но не даваш никаква информация - блокове, храна, интервали, вода, физическа активност.....
Ако мислиш да прекараш повечко време в Зоната си направи дневник и споделяй там тази информация, за да не се разводнява тази тема. Ние ще помагаме с каквото можем. :bouquet:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот gogo » Съб Юни 21, 2014 4:57 pm

Тони, подкрепям Кари с две ръце. Напиши, за да видим къде би могъл да бъде проблемът. :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Tonkata » Съб Юни 21, 2014 6:18 pm

Кари и Гого, благодаря за бързото включване! :yess:
Счетох за уместна препоръката на Кари и си направих дневник. Там ще пиша и обяснявам :hm:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот tancheto48 » Нед Юни 29, 2014 9:46 am

:) Здравейте на всички зонуващи,

регистрирам се едва сега ,но в Зоната съм от 01юли 2013 и Ви чета и се уча от всички вас ежедневно.
Започнах да се храня така при тегло 113 кг.плахо.бавно.упорито и благодаря на Бог . на Лора Крумова, че с нейното предаване тогава и с участието на Руслан Мъйнов прогледнах и .... успях.
Да , успях и сега тежа 79 кг !!!!
Искам да благодаря на всички Вас ,за надеждата ,която ми дадохте .за споделения опит.лутане.успехи...
Винаги има втори шанс , и аз го получих от д-р Сиърс,от книгите му,от телевизията,от форума .
На 66 години съм,цял един съзнателен живот съм била дебела,страдала съм,бях изгубила надежда след
многобройни опити ,диети и какво ли не ......
Повярвайте,всеки може да успее ! Аз продължавам да се храня по Зоната,не пия повече хапчета .кръвното е
нормализирано,кръвните показатели-също.
Благодаря на pipilota,gogo.italiano....и на всички останали активни участници във форума...поклон приятели..
tancheto48
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юни 29, 2014 8:52 am

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Karrita » Нед Юни 29, 2014 10:24 am

Танче, благодарим и теб, че все пак след една година се включи във форума за да споделиш прекрасните резултати, които си постигнала!
Хора, не се страхувайте от форума, пишете, споделяйте, питайте, разказвайте....нека всички да четат и да се уверят, че Зоната е пътят към здравето и доброто самочувствие! :bouquet:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Юни 30, 2014 12:04 am

Браво, Танче!!!
:yess:

И като казах "Танче", да отбележа, че станахте много "Танички и Татянички". Което е чудесно! :bouquet:
Както има "пазарджишко-пловдивска" група и "морска" група, така и вие може да си направите група на "таничките".
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот gogo » Вто Юли 01, 2014 9:13 pm

Браво и от мен Танче,
34 кг са си направо рекорд. :yess:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот tanita68 » Нед Юли 06, 2014 9:10 am

Italiano написа:Браво, Танче!!!
:yess:

И като казах "Танче", да отбележа, че станахте много "Танички и Татянички". Което е чудесно! :bouquet:
Както има "пазарджишко-пловдивска" група и "морска" група, така и вие може да си направите група на "таничките".
:laugh:

Аз съм "за" с двете ръце! :bigsm1: :bigsm5: :bigsm20:
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Tatyana » Пон Юли 07, 2014 2:45 pm

tancheto48 написа::) в Зоната съм от 01юли 2013
Започнах да се храня така при тегло 113 кг.
Да , успях и сега тежа 79 кг !!!!
Винаги има втори шанс , и аз го получих от д-р Сиърс,от книгите му,от телевизията,от форума .
На 66 години съм,цял един съзнателен живот съм била дебела,страдала съм,бях изгубила надежда след
многобройни опити ,диети и какво ли не ......
Повярвайте,всеки може да успее ! Аз продължавам да се храня по Зоната,не пия повече хапчета .кръвното е нормализирано,кръвните показатели-също.

Танче, поздравления от още една адашка :bouquet:. Браво за упоритостта и постиженията :bigsm20: Благодаря за споделянето - точно хора като теб и подобни резултати мотивират тези, които все още само плахо надничат :sneaky3: и се чудят дали да започнат.
Italiano написа:И като казах "Танче", да отбележа, че станахте много "Танички и Татянички". Което е чудесно! :bouquet:
Както има "пазарджишко-пловдивска" група и "морска" група, така и вие може да си направите група на "таничките".
:laugh:

И аз подкрепям с две ръце, страхотна идея :bigsm18:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron