Дневникът на mahona

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Пон Май 18, 2015 2:45 pm

mahona написа:Е не винаги съм в 10-ката...следобед като съм в къщи си правя цеден олимпус 0% с ягодки ,стевия и разни аромати,ядки мента..Или за блока преди лягане ...

Е пак де, щом закуската не съдържа плодове, пак влизаш в последните препоръки на Барито. И то се вижда, че има резултат.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Зоната
 

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Пон Май 18, 2015 2:49 pm

_belladonna_ написа:Аз сладко мога да ям по всяко време, но ягодите с извара са ми любими щото всичко е зелено. Уж апетита ми за сладко намаля, не уж, а осезателно намаля към сладки, торти, садолед, но мога ли да си угодя с нещо зоново сладко не пропускам.


Аз открик сиропа/сока от агаве като много добър подсладител. 12 г за БВ. С нисък гликемичен индекс. И намаляване на обема на пустите му въглехидрати (особено любимите ми зелени с цвят зелен). И препоръчан в сайта на Барито. И май петмеза от фурми ще отиде в миналото (че хич не е оранжев, а си е направо червен, заедно с фурмичките). А стевията не съм я отваряла от месеци. И ми стига сладостта от плодовете. А иначе умирам за сладка от плодове. Но вече не ме привличат.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот _belladonna_ » Пон Май 18, 2015 2:54 pm

Ох Маня, нямам идея къде във Варна го има този сироп. Може би в диетичните магазини. А и да ти кажа хич нямам проблем с обема на въглехидратите. :lol: Даже все не ми стигат. :laugh1: Хапвам плод почти на всяко хранене, а вечер ако добавя вино и не остава за плод. Но бих заменила подсладителя със сироп от агаве, стига да намеря.
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Пон Май 18, 2015 3:03 pm

В магазини за здравословни храни се намира. Купила съм си 1 буркан от 1 кг и ползвам по 1 с.л. без малко за 1 БВ.
Аз през трите месеца на течна диета се въздържах от "течен" въглехидрат. А със затопляне на времето мръвка не ми се поглежда. А той си върви с мръвка. Оставила съм го май за сезона на застудяването. Но умирам за салатки, марулки, спанак, лобуда, коприва и всякакви подобни зелефоци, но те са по 1200 г за БВ почти всичките - няма изяждане. Но съм им намерила цаката и на тях. Присъстват в менюто по 100-тина грама, колкото за цвят.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот _belladonna_ » Пон Май 18, 2015 3:15 pm

Стига да ти се пие вино, не е задължително с мръвка. Снощи например пих чаша вино с един блок запечени тиквички с домати и кисело мляко по твоя рецепта. Чак след това добавих протеина от извара и яйце. Като гледам по готварските канали и зелена салата с вино сервират, че и сладкиши с вино. Абе общо взето традициите на са това, което бяха май. Гледам да поразчупвам и аз. :)
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Пон Май 18, 2015 3:26 pm

Не съм любител на месо, не съм любител и на риба. Добре че са белтъците, изварата, киселото мляко, че не виждам от къде ще идват протеините. А за червено вино - обичам си, но много интересно, откакто съм в Зоната нещо не ме влече към него. А преди бутилка не ми мърдаше на сядане на масата. И със сиренце си е добро червеното винце. Особено като го поръсиш с червено пиперче, черно пиперче, някоя зеленинка и зехтинче. Ама нали и от сирене се въздържам (силно казано, все си добавям по 28 г тук и там, че пусто що е от мляко направено - мра за него). А сега с последните рецепти от новата книга на Бари мога да си добавям и по малко пармезанче тук там. Ама кой да готви?
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Перла » Чет Май 21, 2015 10:30 am

mahona, адмирации! :bigsm20: :bigsm20: :bigsm20: :bigsm18: Браво! Повече от чудесен резултат за почти
година в Зоната!Много си чаровна! От сърце ти желая да стигнеш килограмите които желаеш !
Твоето дневниче е под № 4 след Гого , Маня и Стеф. Не зная колко време ще мине докато изчета всичко и
дневници и статии и как да си сложа аватар и как да сложа снимка и т.н.
Освен водата която изпивам в доста големи количества от колкото ми показва
калкулатора за кожата вечер използвам кокосово масло студено пресовано.Кожата ми се чувства перфектно!
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Katerinka » Чет Юни 04, 2015 5:07 pm

Махони страхотна сии !!! Невероятен резултат. Направо ако не виждах снимките нямаше да повярвам.
Ти си моята надежда и вдъхновение :hugs1:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Чет Юни 04, 2015 6:39 pm

Благодаря Кате!То честно казано аз като си гледам снимките и се вдъхновявам :laugh1: :laugh1: :laugh1: и продължавам!
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Katerinka » Чет Юни 04, 2015 8:57 pm

Олимпуса цеденото е на промоция в метро 2.22 .Днес си купих .
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Чет Юни 18, 2015 10:54 am

Изображение
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Чет Юни 18, 2015 10:57 am

И така мили мои приятели...ето ме 1 год след началото на престоя ми в зоната- 31 кг назад!Това постигнах благодарение на 'Пипи и всички останали пишещи хора във форума!Благодаря ви безкрайно! :bouquet: Вие променихте живота ми!Продължавам! :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Чет Юни 18, 2015 11:05 am

Нов човек! Сигурно има хора, които няма да те познаят, като те срещнат! :) И какво променено излъчване само! Браво Майче! Нямам думи за онова, което постигна в Зоната!
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Katerinka » Чет Юни 18, 2015 11:13 am

Страхотно вдъхновение за нас новаците :yess:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Tonkata » Чет Юни 18, 2015 11:28 am

mahona написа:Изображение

Ти изби рибата в морето ! Поздравления ! :shock:
Май е време за моето обещание - къси панталони ! Само свирни и ги имаш !!! :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Italiano » Чет Юни 18, 2015 12:01 pm

Браво! Браво! Браво! :yess:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта