Дневникът на Катеринка

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Пет Юли 17, 2015 11:52 am

Най накрая комшията от когото ползвам на аванта нет като съм на работа си оправи рутерчето и вече имам нет на таблета, и мога наместо да бърша прах да си се помотквам из форума :smdance: и да си пиша :bigsm52:
Продължавам да съм примерна зонка :laugh4:
В килограми вече не свалям драстично, но в санти бавно иславно се топя като сладолед на плажа
:laugh1:
И понеже съм на тема зона и затлъстяване , цял ден зяпам туристите и хора да ви кажа положението е трагично :(
Чужденци и българи масово сме дебели, слабите станаха рядкост, минава да кажем компания от десетина човека, слабите са малцинство. Много е трагично при децата :bigsm12: такива дебели дечица не бях виждала, момченца и момиченца на по десет години с гърди и висящи кореми.страшна гледка :bigsm50: преди пълните деца бяха рядкост, сега слабите са рядкост. И така е и при чехи, руснаци и др.
Лоша работа.
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Зоната
 

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Italiano » Пет Юли 17, 2015 4:02 pm

Мдааа, преди в класовете имаше по 1-2 дебели деца и отнасяха яко подигравки заради това.
Сега вече се подиграват на кльощавите.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Пет Юли 17, 2015 6:46 pm

Тази вечер ще си пийнем винце, със домашен тел. суджук :bigsm40: и едно блокче лещичка за десерт и после ще правя ей така :wow:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Маня » Пет Юли 17, 2015 7:08 pm

Ужаас, в тия жеги суджук и вино, пък били и домашни :о Не мога да си помисля за месо и вино. Само сурова храна под формата на зеленчуци и плодове балансирани с кисело мляко и извара и свежи подправки, и то по възможност в течно състояние и по 4-5 литра вода на ден :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Lancer » Пет Юли 17, 2015 7:26 pm

Маня написа:Ужаас, в тия жеги суджук и вино, пък били и домашни :о Не мога да си помисля за месо и вино. Само сурова храна под формата на зеленчуци и плодове балансирани с кисело мляко и извара и свежи подправки, и то по възможност в течно състояние и по 4-5 литра вода на ден :laugh1:

Великанска салата от домати и краставица с извара и пилешко, малко диня и маслини.
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Съб Юли 18, 2015 9:06 am

Хора при вас може да е жега , обаче ние сме умрели от студ. Спя на затворен прозорец и с олекотена завивка. Цял юни бях с жилетка. Не забравяйте че живея на море. И това ми е първата чаша вино от три месеца. Аз пия алкохол много рядко. А суджука ми е толкова вкусен.... Нямммм :lol: за разлока от теб Маня аз съм месоядец :laugh4: ако ми се наложи да ям често млечни продукти ще изпадна в депресия :laugh1: преди много карах диета само на кис мляко, защото не можех да изям и една кофичка на ден и дефакто седях гладна :notagree: надявайки се така да отслабна
:laugh1: еееех , да се бяхме открили със зоната по рано.
А основно ям шопска , два пъти на ден , сиренето на салата ми харесва , за следобед плодове с месо :laugh4: рядко извара , :laugh1: за закуска сутрешна леща с месо :laugh1: и айрян преди сън, или месо с череши :laugh4:
Сега минавам на скумрийка , дали ще върви с пъпеш :laugh1:
Решила съм този път да се водя от това какво ми се яде, ако ми се припие винце , да си пийна, ако ми се прияде сладолед да си хапна, защото няма да съм в зоната месец или два , смятам да остана цял живот. Най хубавото е че зоната променя вкуса и предпочитанията ти , и сега предимно ми се яде салата , а сладко въобще не ми се яде :angel:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Нед Юли 19, 2015 10:51 am

Обяда ми днес ще е салатка
Домати 240 1 в
Тиквички печени 55г 3/8 в
Печени чушки 55 г. 3/8
Лук стар 30 г. 2/8
Маслини 6 бр. 2 м
Пил. Филе 56 г. 2 п
:msmile5:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Нед Юли 19, 2015 10:56 am

Крема сирене

Извара 10 бп
Маслини 30 бр. 10 бм
Две скилидки чесън
Подправки по желание
Сол
1-2 с.л. кисело мляко
Пасира се и в хладилника
Претеглям сместа и деля на десет за да определя 1 бпм
:chef1:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот tanita68 » Нед Юли 19, 2015 2:42 pm

Кате, ние сме наблизо - в Китен, ама едва ли ще успея да навия мъжката половинка да се разходим до Приморско. Наистина си е хладничко тук - вечерно време си спим с одеяла и а затворен прозорец. Стаята ни гледа на изток и е засенчена с дървета, така че почти не виждаме слънце, освен на плажа. :)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Маня » Нед Юли 19, 2015 2:55 pm

Направо ви завиждам - софийската жега ще вземе да ми стопи повече телесни мазнини от Зоната :laugh1: През двата почивни дни съм се охлаждала под душа вече 10-тина пъти :)
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Нед Юли 19, 2015 6:22 pm

Вече захладня :yess:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Нед Юли 19, 2015 6:24 pm

Ако решите аз съм до бар Оргазъм магазина за сувенири :hug:
Последна промяна Katerinka на Нед Юли 19, 2015 6:27 pm, променена общо 1 път
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Нед Юли 19, 2015 6:25 pm

Маня написа:Направо ви завиждам - софийската жега ще вземе да ми стопи повече телесни мазнини от Зоната :laugh1: През двата почивни дни съм се охлаждала под душа вече 10-тина пъти :)

Отпуска нямаш ли?
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Маня » Нед Юли 19, 2015 6:42 pm

"Като си гледам бюджета, не съм уморена, ама никак!" :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Вто Юли 21, 2015 5:21 pm

Тоя месец пак се очертава да сваля 5-6 килца :lol:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Дневникът на Катеринка

Мнениеот Katerinka » Пон Юли 27, 2015 12:10 pm

И така, време е за малко отчет :lol:
Свалила съм 5 кг, сантиметри в корема около 5-6 ,
Отслабнала съм и в ханша видимо ама не знам колко см , щото метъра досега не ме хващаше :laugh1:
Вече ме хваща :lol:
:smdance: :smdance: :smdance:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron