Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Дискусии свързани с правилното и здравословно хранене

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Маня » Пон Апр 27, 2015 12:19 pm

Italiano написа:А, бе, как за килограм?! :о
Да не би кофичка да имаш предвид?

На някои места продават и насипна, ама тя е от по-маслената.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Зоната
 

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Апр 27, 2015 12:33 pm

Насипна Олимпус ... за такава цена ... много ми е съмнително откъм качество.

п.с. А, бе, затова ли, миналия път, когато някой написа за промоция на Олимпус в Кауфланд, не можах да намеря такава?! А то сигурно е било на щанда с млечните продукти ...
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Маня » Пон Апр 27, 2015 12:58 pm

Виждала съм я в Билла (пакетирана в магазина), предлагаха я и в Пикадили (от щанда със салатите). Бях я пробвала и се отказах да я търся насипна. В кофичките има съвсем различен вкус и консистенция.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Апр 27, 2015 1:01 pm

По-хубав, нали?
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Маня » Пон Апр 27, 2015 1:23 pm

Italiano написа:По-хубав, нали?

Да.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Tonkata » Вто Апр 28, 2015 7:51 am

Маня написа:
Italiano написа:По-хубав, нали?

Да.

Напълно сте прави. Оказа се, че този продукт е бледо подобие на извара, или поне на тази която аз ям.
Вече съжалявам, че подведох толкова много хора.
:pray: Sorry !
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Tatyana » Сря Апр 29, 2015 12:58 am

venci68 написа:Днес минах през Лидъл, има промоция на нахут - 1,79, в буркан от 540 грама, отцеден остава 400 грама. Взех си и котидж за 1,69 :)


Венци, много благодаря за инфото :applaus:. Ако минеш през София или аз откъм вас имаш чаша :bigsm40: с протеин. За съжаление мислех, че ще продължи по-дълго тази промоция и взех само 2 буркана и след няколко дни като минах ги нямаше. Но и на това съм доволна :yess:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот venci68 » Сря Апр 29, 2015 9:24 am

:bigsm41: , Шуменски протеин :)
Аватар
venci68
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 244
Регистриран на: Пон Апр 28, 2014 12:44 pm

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Lancer » Съб Май 02, 2015 8:15 pm

Tonkata написа:Напълно сте прави. Оказа се, че този продукт е бледо подобие на извара, или поне на тази която аз ям.
Вече съжалявам, че подведох толкова много хора.
:pray: Sorry !

От коя ядеш и откъде? Аз доста време отделих на насипната и май е време да се замисля за нещо по-качествено.
като вкус не ме бърка я меля и цял живот, стига да не гладувам, мога да я ям вечно. Че светът е пълен с гладуващи дебелаци, а тук говорим за съвсем друго :)
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Tonkata » Пон Май 04, 2015 10:15 am

Lancer написа:
Tonkata написа:Напълно сте прави. Оказа се, че този продукт е бледо подобие на извара, или поне на тази която аз ям.
Вече съжалявам, че подведох толкова много хора.
:pray: Sorry !

От коя ядеш и откъде? Аз доста време отделих на насипната и май е време да се замисля за нещо по-качествено.
като вкус не ме бърка я меля и цял живот, стига да не гладувам, мога да я ям вечно. Че светът е пълен с гладуващи дебелаци, а тук говорим за съвсем друго :)

Lancer,
доста извари пробвах и насипни и пакетирани и от Лидъл купувах котидж, но за разлика от теб за мен е важен вкуса и в никакъв случай да няма сранична миризма. Докато нацеля коя ми най-допада, котките около блока бяха много доволни :laugh4: .Като резултат от голямото пробване, като "моята извара" припознах изварата от "Млекарницата на Добрев". На седимица купувам по около 700-800 гр., а ако реша да направя и мъфени килограм не ми стига.
За съжаление тази извара не може да са намери в големите вериги, а май извън София я има на много малко места. Ако решиш можеш да потърсиш в магазините "Сирене и вино за приятели" - мисля че и във Варна имат обекти. :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Tonkata » Вто Май 12, 2015 10:49 am

Моля за помощ, и най-вече тези които са го ползвали:
на предложението - https://promoclub.bg/offers/Nutribullet ... ender.html според вас липсва ли му някоя приставка, за да е тази цена ? :bored1:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Маня » Вто Май 12, 2015 10:54 am

Като картинка е същия като моя, но дали това е съдържанието. Да не е "втора ръка"? Защо гаранцията е само 12 месеца? Това ме усъмни. Моята е 2 години.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Tonkata » Вто Май 12, 2015 3:23 pm

Маня написа:Като картинка е същия като моя, но дали това е съдържанието. Да не е "втора ръка"? Защо гаранцията е само 12 месеца? Това ме усъмни. Моята е 2 години.

Благодаря ти, Маня !
Проверих и за моя радост предложението е за нов уред, но без книжката с рецепти и гаранцията е за една година. Ще обмисля предложението им и ако спя на "правилната страна" ще си поръчам утре. ;)
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Маня » Вто Май 12, 2015 3:29 pm

Машинката е страхотна. Спасява ме по време на течната диета по принуда. Определено си заслужава. Сравнена с обикновен блендер просто е нещо изключително. Задвижва се дори с малка кафяна чашка вода, което с блендера е невъзможно. А когато ползвам Верея 0,1% за "смеската" и вода не добавям, че в него си има достатъчно. :laugh1: Малтретирам го чуденцето, но комбинациите стават страхотни.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот Lancer » Нед Май 17, 2015 1:27 pm

Tonkata написа:...За съжаление тази извара не може да са намери в големите вериги, а май извън София я има на много малко места. Ако решиш можеш да потърсиш в магазините "Сирене и вино за приятели" - мисля че и във Варна имат обекти. :yess:


Не намерих нищо в нета за техен магазин във Варна, но мисълта ми беше, че тая на Олимпус ми върши чудесна работа засега. За нея имам предвид, че ми пасва като вкус, останалите, с които по една или друга причина отнесох плувката, мисля, че и котки не биха ги яли... :)
Като се има предвид, че изобщо не съм махнаджия и ям почти всичко, значи тия извари имаха вкус на нещо като тебеширен прах, киселеещ и понамирисващ. но бих насочил синът си към магазина в СФ, стига да не му е далече и да се окаже фен :) Защото и той няма против кауфландската, която май вече трябва да спра да рекламирам, че на няколко пъти я нямаше.
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Шерлок Зонс - детективът на Зоната

Мнениеот питко » Нед Май 31, 2015 7:08 am

Вижте какви плодови млекца открих в лидл. С парченца, 4-5 вида и за 150 гр, 1БП 2БВ...0,1 мазнини...че са и вкусни ;)
Изображение
Аватар
питко
 
Мнения: 23
Регистриран на: Чет Апр 30, 2015 2:55 pm
Бургас
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта