Рибено масло в Зоната - Част 3

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот Маня » Сря Окт 17, 2018 12:57 pm

Рисково е за такава сума - моите са били до 50-60 лв. Но много зависи и от митницата :) Може би съм имала късмет. Важното е, ако все пак се отиде на митница, да се носи разпечатка от мейла-потвърждение за поръчката, особено ако в него има отбелязани и отстъпки.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот чичо Чарли » Пет Окт 19, 2018 8:42 am

Здравейте! Да попитам случайно някой да е пускал поръчка за Омега 3 на Мадре Лабс - голямата опаковка от 90 капсули??? Излиза някъде около 35лв. Въпросът ми е дали отива на митницата или да чакам по пощата? Благодаря предварително!
You'll Never Walk Alone
Аватар
чичо Чарли
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Ное 14, 2013 10:28 am
Пловдив
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот svet_cvet » Пет Окт 19, 2018 9:20 am

чичо Чарли написа:Здравейте! Да попитам случайно някой да е пускал поръчка за Омега 3 на Мадре Лабс - голямата опаковка от 90 капсули??? Излиза някъде около 35лв. Въпросът ми е дали отива на митницата или да чакам по пощата? Благодаря предварително!


Предполагам, става дума за това:
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Omega-800-by-Madre-Labs-Pharmaceutical-Grade-Fish-Oil-80-EPA-DHA-Triglyceride-Form-1000-mg-90-Fish-Gelatin-Softgels/85180
Поръчах го преди месец и нещо, когато имаше 22 % намаление - тогава го получих в пощата. Сега не знам, може би ако имаш реуърди и лоялти ще успееш да го свалиш до 16 долара. В момента има още един код, който дава още 10%-iTESTED за продукти с таг https://www.iherb.com/c/itested?utm_source=Iterable&utm_medium=email&utm_campaign=424516%7CUS, но голямата опаковка не влиза в намалението.
Можеш да поръчаш две от малките, използваш кода iTESTED-10%, за количество (2бр)-5%, код на друг потребител (CLF386)-5% и се получават 20%- 15,30$. Поне е сигурно , че ще избегнеш митница.

Поздрави и хубав ден!
svet_cvet
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Мар 09, 2017 11:20 am
България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот vladoni » Пет Ное 02, 2018 11:20 am

Здравейте :)

Не знам, някой от Вас ,дали е усетил вече, но за съжаление последните капсули на Мадре омега 3, тоест новият им бранд California.... няколко минути след поемане,усещам неприятен вкус на риба в устата.
Мислех си ,че си втълпявам , но същото ми потвърди и приятел с който ги пием отдавна.
Вчера пробвах Омегата на Sport reserch и няма такова усещане.

Така че ,засега приключих с Мадре омега 3.

Дано съм бил полезен.

Поздрави. :smdance:
vladoni
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Май 27, 2016 10:16 am

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот чичо Чарли » Чет Ное 22, 2018 4:28 pm

Здравейте и от мен! Аз мога да кажа същото за последните пратки от маслото. Наистина се усеща дъх на риба, а и започва едно уригане...... Нещо качеството май бая са занижили. Освен това вече пратката не е и безплатна от сайта. Ама избор друг имаме ли? :think2:
You'll Never Walk Alone
Аватар
чичо Чарли
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Ное 14, 2013 10:28 am
Пловдив
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот jenia_ivanova07 » Вто Яну 15, 2019 4:20 pm

Здравейте , детското рибено масло na nordic не е налично,някой би ли препоръчал заместител ,видях че сте писали за Super Hero Omega. За дете на 6 години мисля капсули направо ,но за малкото което е на 3г. нямам идея :bouquet:
jenia_ivanova07
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 8:29 pm
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот gerry » Чет Яну 24, 2019 1:20 pm

jenia_ivanova07 написа:Здравейте , детското рибено масло na nordic не е налично,някой би ли препоръчал заместител ,видях че сте писали за Super Hero Omega. За дете на 6 години мисля капсули направо ,но за малкото което е на 3г. нямам идея :bouquet:

И на мен би ми било интересно какво биха препоръчали в този случай.
gerry
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Яну 24, 2019 1:17 pm
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот peterstamov » Чет Яну 24, 2019 10:14 pm

Аз вече два пъти вземам от Англия Super Hero по 6 бр., че по-евтинко. 52 лева излиза шишенцето. От 1 до 8 години по 1мл на ден си е три месеца! Все се намира с кой да делнем шишенцата. От 8 до 12 години - 2 милилитра. 12+ по 5 милилитра - това от сайта на производителя.

Намирам го за качествено!
peterstamov
 
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Юли 28, 2018 8:55 pm
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот gogo » Съб Яну 26, 2019 2:12 am

gerry написа:
jenia_ivanova07 написа:Здравейте , детското рибено масло na nordic не е налично,някой би ли препоръчал заместител ,видях че сте писали за Super Hero Omega. За дете на 6 години мисля капсули направо ,но за малкото което е на 3г. нямам идея :bouquet:

И на мен би ми било интересно какво биха препоръчали в този случай.


Вижте Nordic Naturals, DHA Junior, Great for Ages 3+, Strawberry, 4 fl oz (119 ml). Качествено течно рибено масло. Омега 3 са в триглицеридна форма, молекулярно пречистено, фармацевтичен клас. Ако се интересувате за покупка побързайте защото пише, че има само 6 бройки!
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот Ane » Пет Фев 08, 2019 3:13 pm

Здравейте. След като изчетох почти всичко от третата тема във форума за рибеното масло, реших да поръчам през сайта на iHerb - Sports Research, Triple Strength Omega-3, 1250 mg, 30 Softgels. С изненада открих, че вече опцията за безплатна доставка по пощата вече липсва.... И тъй като поръчах две бройки от този продукт, общата цена заедно с доставката е над 30 лв.... Някой друг сблъсквал ли се е със същия проблем?
Ane
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 08, 2019 2:57 pm
София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот gogo » Пет Фев 08, 2019 4:45 pm

Ane написа:Здравейте. След като изчетох почти всичко от третата тема във форума за рибеното масло, реших да поръчам през сайта на iHerb - Sports Research, Triple Strength Omega-3, 1250 mg, 30 Softgels. С изненада открих, че вече опцията за безплатна доставка по пощата вече липсва.... И тъй като поръчах две бройки от този продукт, общата цена заедно с доставката е над 30 лв.... Някой друг сблъсквал ли се е със същия проблем?


Много отдавна има само две опции за доставка до БГ - Delivery by Local Post и Delivery by Local Post Plus. Втората е по-скъпа от първата без да дава кой знае какво предимство. Не знам за каква опция за безплатна доставка говориш. И с тези 2 доставки може да се постигне цена на доставка 0, но трябва много игра с проба за разни продукти и най-вече тези, които пише "Shipping Saver".
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот Ane » Съб Фев 09, 2019 7:29 am

Благодаря на gogo за бързия отговор! :)
От изчетеното останах с впечатлението, че Delivery by Local Post е безплатно. А освен това мислех, че доставката е до две седмици, но моята ще е цял месец.... Явно има някакви промени или зависи от продукта, който поръчваме.
Ane
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 08, 2019 2:57 pm
София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот savina_savcheva » Вто Фев 12, 2019 8:57 am

Здравейте,

някой има ли опит с това рибено масло:

https://www.iherb.com/pr/Solgar-Omega-3 ... gels/26738.
С висока концентрация е - много добра цена и Shipping saver.
Явно след Нова година са вдигнали цената на доставката и за Мадре лабс 90 капсули ми начислява 13 лв. доставка.
Това на Solgar е добра алтернатива, като цена.
savina_savcheva
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Окт 18, 2018 7:34 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот SNOW » Вто Фев 12, 2019 12:41 pm

Според мен, не е добро. Не е триглицеридна форма, а етил естер. Не пише да е молекулярно дестилирано. Няма IFOS сертификат.
SNOW
 
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Мар 01, 2018 9:28 am
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот svet_cvet » Вто Фев 12, 2019 5:53 pm

savina_savcheva написа:Здравейте,

някой има ли опит с това рибено масло:

https://www.iherb.com/pr/Solgar-Omega-3 ... gels/26738.
С висока концентрация е - много добра цена и Shipping saver.
Явно след Нова година са вдигнали цената на доставката и за Мадре лабс 90 капсули ми начислява 13 лв. доставка.
Това на Solgar е добра алтернатива, като цена.


Да, много вдигнаха цената на доставката. Но нямаме избор.
Можеш да поръчаш две от малките опаковки на Спорт ресърч-доставката е 8-9 лева.
https://www.iherb.com/pr/Sports-Research-Triple-Strength-Omega-3-1250-mg-30-Softgels/84979
svet_cvet
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Мар 09, 2017 11:20 am
България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот Pupi » Пет Фев 15, 2019 11:23 am

Здравейте.Попрочетох доста от това което е писано във форума за рибеното масло и съм набелязал това за пазаруване ,но да попитам по опитните срува ли си https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Omega-3-Fish-Oil-Lemon-Flavored-16-9-fl-oz-500-ml/14627#details Благодаря.
Pupi
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 14, 2019 1:43 pm
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта