Рибено масло в Зоната - Част 3

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот jivas » Чет Юни 07, 2018 6:32 am

Здравейте,

Моля за информация за следните продукти:
Check out this product I found on iHerb.com. http://www.iherb.com/pr/Life-Extension- ... ode=CJK193
И
Check out this product I found on iHerb.com. http://www.iherb.com/pr/Madre-Labs-Omeg ... ode=CJK193


Поздрави
Аватар
jivas
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 108
Регистриран на: Съб Яну 10, 2015 1:06 am
Бургас
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот gogo » Чет Юни 07, 2018 11:05 am

Jivas, за мен Madre Labs, Omega 800, Pharmaceutical Grade Fish Oil е по-добър избор от Life Extension, Omega Foundations, Super Omega-3, 120 Softgels. По е концентрирано, триглицеридна форма за по-пълноценно усвояване. Вярно е, че грам EPA+DHA от него излиза с 0,04$ по-скъпо, но като се има предвид, че 2 броя от него ти дават безплатна доставка и е под 30 лв. и не ходи до митница, докато другото е за митница и ще трябва да се плаща и ДДС, в крайна сметка си е и фанансово по-изгодно.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот jivas » Чет Юни 07, 2018 11:28 am

Привет,

Скоро не съм пазарил и нямам отстъпка. 30 лева и 12 стотинки излиза :)

Поздрави
Аватар
jivas
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 108
Регистриран на: Съб Яну 10, 2015 1:06 am
Бургас
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот gogo » Чет Юни 07, 2018 2:14 pm

jivas написа:Привет,

Скоро не съм пазарил и нямам отстъпка. 30 лева и 12 стотинки излиза :)

Поздрави


Гледай курса на митницата тук. Излиза 29,90 лв. за 2 броя Madre Labs, Omega 800, Pharmaceutical Grade Fish Oil. Когато си правя поръчка гледам валутата да е долар за да нямам проблем.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот jivas » Пет Юни 08, 2018 6:27 am

Благодаря! Поръчах си. Дано не се наложи ходене до митница ☺️
Аватар
jivas
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 108
Регистриран на: Съб Яну 10, 2015 1:06 am
Бургас
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот gogo » Пет Юни 08, 2018 8:22 am

jivas написа:Благодаря! Поръчах си. Дано не се наложи ходене до митница ☺️


Е, това е божа работа. ;) Могат да задържат на митница и пратка за 1 лев, но ако стойността на пратката без транспорта е до 30 лв. ще платиш само 1.5 лв. за магазинаж. Аз имах няколко такива случая преди време, когато ми бяха задържали пратки с по 2 броя от Madre Labs, Omega 800, Pharmaceutical Grade Fish Oil и платих само магазинаж от 1.50 лв. Болшинството от поръчките ми обаче досега са идвали в пощата. Просто май имаше някаква акция за пълнене на бюджета, която да се надяваме, че вече е приключила. :pray:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот rakanya » Вто Юни 12, 2018 9:14 am

Здравейте и от мен,
къто "Новак" в Зоната бих искала да попитам дали това рибено масло е добро
https://www.tofarmakeiomou.gr/brands/no ... els_47072/
От многото информация се обърках вече. Благодаря много :)
rakanya
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 11, 2018 5:26 pm
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот gogo » Вто Юни 12, 2018 1:42 pm

rakanya написа:Здравейте и от мен,
къто "Новак" в Зоната бих искала да попитам дали това рибено масло е добро
https://www.tofarmakeiomou.gr/brands/no ... els_47072/
От многото информация се обърках вече. Благодаря много :)

Здравей, това рибено масло не е лошо - молекулярно пречистено е, концентрирано е, преди време някой си го беше поръчвал и правил успешен тест с фризера. Само, че не е триглицеридна форма, което е по добрия вариант. Сайта, който си дала обаче го продава много скъпо - 26,58 евро. На iHerb цените са в пъти по-ниски. Например аналогичното масло там - Now Foods, Ultra Omega-3, 500 EPA/250 DHA, 90 Softgels е само 14,38$, а двойно повече капсули - Now Foods, Ultra Omega-3, 500 EPA/250 DHA, 180 Softgels е 26,38$. Моят фаворит рибено масло обаче е Madre Labs, Omega 800, Pharmaceutical Grade Fish Oil - висококонцентрирано рибено масло, фармацевтичен клас, триглицеридна форма, минало теста с фризера.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот rakanya » Вто Юни 12, 2018 2:59 pm

gogo написа:
rakanya написа:Здравейте и от мен,
къто "Новак" в Зоната бих искала да попитам дали това рибено масло е добро
https://www.tofarmakeiomou.gr/brands/no ... els_47072/
От многото информация се обърках вече. Благодаря много :)

Здравей, това рибено масло не е лошо - молекулярно пречистено е, концентрирано е, преди време някой си го беше поръчвал и правил успешен тест с фризера. Само, че не е триглицеридна форма, което е по добрия вариант. Сайта, който си дала обаче го продава много скъпо - 26,58 евро. На iHerb цените са в пъти по-ниски. Например аналогичното масло там - Now Foods, Ultra Omega-3, 500 EPA/250 DHA, 90 Softgels е само 14,38$, а двойно повече капсули - Now Foods, Ultra Omega-3, 500 EPA/250 DHA, 180 Softgels е 26,38$. Моят фаворит рибено масло обаче е Madre Labs, Omega 800, Pharmaceutical Grade Fish Oil - висококонцентрирано рибено масло, фармацевтичен клас, триглицеридна форма, минало теста с фризера.

Здравейте gogo и благодаря за бързия и изчерпателен отговор. Тъй като живея в Гърция, това ми е най- бързия вариант за да започна веднага.
А бихте ли ми казали предпочитаното от Вас рибено масло за колко време пристига в България и дали се плаща мито.
Благодаря предварително!
rakanya
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 11, 2018 5:26 pm
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот gogo » Сря Юни 13, 2018 11:28 am

rakanya написа:Здравейте gogo и благодаря за бързия и изчерпателен отговор. Тъй като живея в Гърция, това ми е най- бързия вариант за да започна веднага.
А бихте ли ми казали предпочитаното от Вас рибено масло за колко време пристига в България и дали се плаща мито.
Благодаря предварително!


Madre Labs, Omega 800, Pharmaceutical Grade Fish Oil пристига за около 2 седмици. Поръчвам си по 2 броя на пратка - така се получава безплатна доставка и идва в пощата.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот tsvete.lina » Чет Юни 14, 2018 7:10 am

Здравейте съфорумници. Чета ви от известно време и намирам информацията за много полезна. За което едно огромно БЛАГОДАРЯ! :yess: Както се казва “на прага съм” да влезна и аз в Зоната и се вълнувам горещо от темата Омега 3. За съжаление iherb не доставят да Германия, към момента, а аз живея там, за това потърсих местни доставчици и открих това:
https://www.vitaminexpress.org/de/omega ... ha-kapseln

Бихте ли изказали мнение, струват ли си? Благодаря предварително.

ПС: План Б си остава мама в България, да поръчам от щатите до нея и тя да ми ги донесе като идва другия месец. :)
tsvete.lina
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Юни 13, 2018 10:21 pm
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот gogo » Пет Юни 15, 2018 12:52 pm

tsvete.lina написа:Здравейте съфорумници. Чета ви от известно време и намирам информацията за много полезна. За което едно огромно БЛАГОДАРЯ! :yess: Както се казва “на прага съм” да влезна и аз в Зоната и се вълнувам горещо от темата Омега 3. За съжаление iherb не доставят да Германия, към момента, а аз живея там, за това потърсих местни доставчици и открих това:
https://www.vitaminexpress.org/de/omega ... ha-kapseln

Бихте ли изказали мнение, струват ли си? Благодаря предварително.

ПС: План Б си остава мама в България, да поръчам от щатите до нея и тя да ми ги донесе като идва другия месец. :)


Здравей,
Цитираното рибено масло не е подходящо за целите на Зоната защото съдържа само DHA. Освен това е от водорасли, а според д-р Сиърс мастните киселини от водорасли не се преработват достатъчно добре от човешкото тяло и за целта е необходим "посрединк" и такъв се явява рибата. Виж тук.

Сигурна ли си, че iHerb не доставя до Германия. Нещо си се объркала. Доста доставки ми пристигат от Германия.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот чичо Чарли » Сря Юни 20, 2018 1:52 pm

Привет на всички!
Да попитам някой скоро поръчвал ли си е Омега 800? Днес влязох в сайта за да направя поредна поръчка и установих, че вече е няма безплатната доставка за 2 бр. от маслото. А и въпросните 2 броя са вече над 40 лв. Това директно ще ме прати на митницата по всяка вероятност. Там ще ме осурвакат и с ДДС предполагам. Та, ако някой си е заявявал в последно време , моля да ме светне по въпроса. Все до Гого опираме, та да ни е жив и здрав и да благодарим за търпението и отзивчивостта му. :)
You'll Never Walk Alone
Аватар
чичо Чарли
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Ное 14, 2013 10:28 am
Пловдив
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот gogo » Чет Юни 21, 2018 2:57 pm

чичо Чарли написа:Привет на всички!
Да попитам някой скоро поръчвал ли си е Омега 800? Днес влязох в сайта за да направя поредна поръчка и установих, че вече е няма безплатната доставка за 2 бр. от маслото. А и въпросните 2 броя са вече над 40 лв. Това директно ще ме прати на митницата по всяка вероятност. Там ще ме осурвакат и с ДДС предполагам. Та, ако някой си е заявявал в последно време , моля да ме светне по въпроса. Все до Гого опираме, та да ни е жив и здрав и да благодарим за търпението и отзивчивостта му. :)


Чичо Чарли, нещо сигурно си объркала. Сега сложих в кошницата 2 бр. Madre Labs, Omega 800. Дава ми за плащане 17$. Delivery by Local Post е Free, a Delivery by Local Post Plus e 8,06$. Доларът на сайта на митницата е 1.67051 лв., което прави за 2бр масло 28,40 лв. :smdance: , т.е по малко от 30 лв., да не говорим за 40 лв. Явно нещо не си довидяла. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот tsvete.lina » Пет Юни 22, 2018 9:32 pm

gogo написа:
tsvete.lina написа:Здравейте съфорумници. Чета ви от известно време и намирам информацията за много полезна. За което едно огромно БЛАГОДАРЯ! :yess: Както се казва “на прага съм” да влезна и аз в Зоната и се вълнувам горещо от темата Омега 3. За съжаление iherb не доставят да Германия, към момента, а аз живея там, за това потърсих местни доставчици и открих това:
https://www.vitaminexpress.org/de/omega ... ha-kapseln

Бихте ли изказали мнение, струват ли си? Благодаря предварително.

ПС: План Б си остава мама в България, да поръчам от щатите до нея и тя да ми ги донесе като идва другия месец. :)


Здравей,
Цитираното рибено масло не е подходящо за целите на Зоната защото съдържа само DHA. Освен това е от водорасли, а според д-р Сиърс мастните киселини от водорасли не се преработват достатъчно добре от човешкото тяло и за целта е необходим "посрединк" и такъв се явява рибата. Виж тук.

Сигурна ли си, че iHerb не доставя до Германия. Нещо си се объркала. Доста доставки ми пристигат от Германия.


Здравей и благодаря за отговора. За жалост не съм се объркала. Сайта ми изписва това съобщение, а именно, че не доставя към момента до Германия, заради някви митнически наредби...Информацията е от 17.05... Направих скрийншот, но незнам как да го прикача тук.
tsvete.lina
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Юни 13, 2018 10:21 pm
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 3

Мнениеот чичо Чарли » Вто Юни 26, 2018 10:47 am

gogo написа:
чичо Чарли написа:Привет на всички!
Да попитам някой скоро поръчвал ли си е Омега 800? Днес влязох в сайта за да направя поредна поръчка и установих, че вече е няма безплатната доставка за 2 бр. от маслото. А и въпросните 2 броя са вече над 40 лв. Това директно ще ме прати на митницата по всяка вероятност. Там ще ме осурвакат и с ДДС предполагам. Та, ако някой си е заявявал в последно време , моля да ме светне по въпроса. Все до Гого опираме, та да ни е жив и здрав и да благодарим за търпението и отзивчивостта му. :)


Чичо Чарли, нещо сигурно си объркала. Сега сложих в кошницата 2 бр. Madre Labs, Omega 800. Дава ми за плащане 17$. Delivery by Local Post е Free, a Delivery by Local Post Plus e 8,06$. Доларът на сайта на митницата е 1.67051 лв., което прави за 2бр масло 28,40 лв. :smdance: , т.е по малко от 30 лв., да не говорим за 40 лв. Явно нещо не си довидяла. ;)

Привет Гого! Благодаря много , че си ме отразил. Явно нещо не съм обяснила добре в предишното си питане. Значи цената за 2 бр. масло е ясна. Някъде 28,80 лв е. Но ми начислява доставка от 13,50 лв /която в предишните ми заявки я нямаше/ и така общата сума за плащане с тази доставка идва над 40 лв. Да се надявам, че сумата за доставка няма да се взема в предвид към заявката, та да отърва поне митницата. А явно вече няма да ползваме безплатна доставка. :) Няма безплатен обяд както се казва, я :lol:
You'll Never Walk Alone
Аватар
чичо Чарли
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Ное 14, 2013 10:28 am
Пловдив
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron