Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Новини, коментари и въпроси свързани с форума и сайта за Зоната- вашият принос и идеи ще бъдат оценени

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Владиславов » Съб Фев 10, 2018 5:43 pm

Има ли някъде издадени рецепти за диетично хранене в Зоната съобразени с българската действителност? Тук намирам примерни рецепти от д-р Сиърс,които са американски,намерих други -с морски дарове и храни неконсумирани от българския гражданин или консумирани от определени хора от големите градове и с по-високи финансови възможности. Ние, обикновените българи,и особено пенсионерите не можем да се храним по високите стандарти,за това сме стигнали да тук! Ще се радвам на отговор!
Владиславов
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 12:24 am
Мъж

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Зоната
 

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Фев 10, 2018 7:07 pm

Владиславов написа:Има ли някъде издадени рецепти за диетично хранене в Зоната съобразени с българската действителност? Тук намирам примерни рецепти от д-р Сиърс,които са американски,намерих други -с морски дарове и храни неконсумирани от българския гражданин или консумирани от определени хора от големите градове и с по-високи финансови възможности. Ние, обикновените българи,и особено пенсионерите не можем да се храним по високите стандарти,за това сме стигнали да тук! Ще се радвам на отговор!


Владиславов, в нашия сайт в момента имаме 299 български рецепти с български продукти. Всеки момент ще кача рецепта #300 ;) Не знам как си попаднал в този форум, без да разгледаш сайта ;) Най-горе на тази страница с ляво има надпис с една малка картинка на книжка, който гласи върни се към сайта Целия сайт е направен изцяло за Българските потребители. :yess:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот SILAILINDA » Чет Мар 04, 2021 2:55 am

Искам да попитам , може ли режима да се ползва от деца и как? Детето е на 12 години . Точната височина и мерки утре ще имам , но е над 160 сантиметра. Има апетит. Килограмите са около 58-60 , то са сълзи и на мен сърцето ми се свива. Моля , дайте ми насоки и малко кураж.

п.п. Ако мнението ми не е за тази тема , моля модераторите да го преместят .
SILAILINDA
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Мар 04, 2021 2:41 am

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Пон Мар 15, 2021 3:34 pm

SILAILINDA написа:Искам да попитам , може ли режима да се ползва от деца и как? Детето е на 12 години . Точната височина и мерки утре ще имам , но е над 160 сантиметра. Има апетит. Килограмите са около 58-60 , то са сълзи и на мен сърцето ми се свива. Моля , дайте ми насоки и малко кураж.

п.п. Ако мнението ми не е за тази тема , моля модераторите да го преместят .

По данните, които си даала, детето не е малко дете :) И на ръст е колкото мен, само дето аз съм по-слаба и се храня с 11 блока на ден, така че, можеш спокойно да започнете режима на 11 блока :yess:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Предишна


Назад към Предложения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron