Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Новини, коментари и въпроси свързани с форума и сайта за Зоната- вашият принос и идеи ще бъдат оценени

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот admin » Съб Фев 01, 2014 8:04 pm

С удоволствие ви информираме, че вече имаме и втори модератор във форума. Многоуважаваният почетен член Гого беше назначен на отговорната длъжност "Модератор във форума за рибеното масло" :applaus:
диета Зоната - всичко за диета Зоната, зонови блокове, таблица, рецепти и полезна информация от проф. Бари Сиърс
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
 
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Яну 29, 2013 10:53 pm
BG/USA

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Зоната
 

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Нед Фев 02, 2014 11:46 am

За мен е чест!
:applaus:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Нед Фев 02, 2014 11:49 am

Dianant написа:Италиано, разкажи докрай де....трябваше????...

Трябваше, защото съпругата ми роди през август 2013-та и имах толкова много въпроси тогава (малко преди и след като роди).
Затова и предложението за тази тема ми се струва удачно, макар да не засяга голям брой съзоновци.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот HippoDel » Нед Фев 02, 2014 12:02 pm

И аз съм съгласна да има такава тема, не само заради Марианка. Мисля, че това може да привлече и други бременни и кърмачки в зоната. Също така, ще е от голяма полза за бъдещи, вече зонуващи, майки.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Plam4e22 » Нед Фев 02, 2014 12:11 pm

Italiano написа:
Dianant написа:Италиано, разкажи докрай де....трябваше????...

Трябваше, защото съпругата ми роди през август 2013-та и имах толкова много въпроси тогава (малко преди и след като роди).
Затова и предложението за тази тема ми се струва удачно, макар да не засяга голям брой съзоновци.

Ити, сега започвайте да мислите за второто... :laugh: тогава, ще те направят и модератор на бременната Зоно-мама :laugh4:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот zlatina72 » Нед Фев 09, 2014 6:42 pm

Здравейте! Съвсем от скоро съм в Зоната, но тъй като съм страшно ангажиран човек, търся бързо приготвящи се рецепти. Просто нямам време за рязане на много зеленчуци, предварително сваряване, а после запичане. За това имам предложение да се открие раздел аламинути. Ястия, които не изискват дълга обработка, с по-малко продукти. Този раздел ще бъде полезен и за начинаещите, които трудно се ориентират в пресмятането на блоковете. Ще съм много благодарна ако ми изпратите подходящи рецепти. Предварително мерси! :)
zlatina72
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Фев 09, 2014 2:48 pm

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 09, 2014 6:55 pm

Здравей Златина. Във форума има тема Готвене и рецепти в Зоната. Както и в сайта на Зоната има 3 страници с рецепти, и по голямата част от тях са много лесни и бързи за изпълнение.
Просто трябва да отделиш около 10- 15 минути да се поровиш малко. :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Маня » Нед Фев 09, 2014 10:12 pm

Предполагам, че има въведени ограничения в търсачката. При търсене по дума "протеин" при зададени параметри да търси навсякъде във форума излиза следното съобщение:
Посочените думи са игнорирани: протеин
Вие трябва да въведете поне една дума за търсене. Всяка дума трябва да съдържа най-малко 3 букви и не трябва да надхвърля 14 думи.

В момента не мога да се сетя, но и за други, напр. "рибено масло", "кисело мляко" и не си спомням още кои, които реално съществуват във форума излиза същото съобщение.
А поне на мен ми се струва, че ако човек се интересува от основни понятия, които се използват във форума и сайта, ще е добре търсачката да ги намира. Иначе се рови наистина много дълго, докато стигнеш до пост, който ти трябва в момента за консултация. Дали може админа да направи нещо по въпроса? Предварително благодаря.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот admin » Нед Фев 09, 2014 10:32 pm

Маня, благодарим, че ни информира. Търсим къде е проблема....ще се постараем да го премахнем в най-скоро време!
диета Зоната - всичко за диета Зоната, зонови блокове, таблица, рецепти и полезна информация от проф. Бари Сиърс
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
 
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Яну 29, 2013 10:53 pm
BG/USA

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Маня » Нед Фев 09, 2014 11:17 pm

Дано не досадя с предложенията си. Възможно ли е в началото на двете теми "Здравословно хранене" и "Отслабване чрез хормонален контрол" да се изведат като под тема (а може би и "Дневниците", която да е заключена за потребителите, но да е достъпна за модовете да се изведат важни поанти, да речем формулата за изчисляване на блоковете по етикет. В дневниците човек може да я срещне поне 10-тина пъти. Това е въпрос който се задава непрекъснато от новите хора. Те рядко се връщат, а може и изобщо да не влизат в сайта, за да препрочетат от там нужната им информация. Нещо като "Относно дневниците в зоната". И някак да им се набива на очи - и аз не знам как.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Фев 10, 2014 12:07 am

Ами, трябва да си се чете сайта. В крайна сметка това е форум КЪМ сайта!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот admin » Пон Фев 10, 2014 12:11 am

Маня, проблемът с търсачката е решен :applaus:
Относно предложението да закачим тема с по-важните формули и понятия- идеята се приема, само трябва да го обсъдим и евентуално да отделим малко повечко време за да се осъществи. При първа възможност ще се разгледаме идеята :bow:
диета Зоната - всичко за диета Зоната, зонови блокове, таблица, рецепти и полезна информация от проф. Бари Сиърс
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
 
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Яну 29, 2013 10:53 pm
BG/USA

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Маня » Пон Фев 10, 2014 12:21 am

Italiano написа:Ами, трябва да си се чете сайта. В крайна сметка това е форум КЪМ сайта!

Аз чета и сайта, и форума, и книгите. И споделям какво ми прави впечатление докато чета. Когато важната информация е видима дори за тези, които не си правят труда да четат, някои въпроси няма да се повтарят. Опитвам се да бъда полезна, доколкото имам известен опит с модериране и администриране на сайт и форум, макар и с друга тематика.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Фев 10, 2014 12:26 am

Ама така никой няма да чете сайта. Ще се научат само във Форума да влизат, а колкото и да е, няма как цялата важна информация да бъде изведена тук.
Неслучайно при отговори се цитират статии и въпроси/отговори от сайта.
Все пак админът си решава.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Пон Фев 10, 2014 12:52 am

Мисля, че Италиано е прав. Всъщност аз имам започнати 2-3 статии на различна тематика, едната от които е - как да смятаме по етикет на продукта, и все не ми остава време да седна и да я довърша....по точно не ми идва музата :laugh: и мисля, че това ще е най добре- просто да довърша статията и да я сложим в сайта където й е мястото, а за незнаещите тук във форума просто ще даваме линк. Все пак наистин ацелта е хората първо да минат през сайта да се "образоват" малко, и после да дойдат тук с допълнителни въпроси.

Защото по мои наблюдения какво се случва- хората попадат директно тук, не им се чете, виждат колко са отзивчиви всички тук, и решават, че най-лесния начин е направо да попитат...И по този начин голяма част от всичкия положен труд за сайта се обезсмисля.

Същото беше мисля и с предложението на Нимфа, да се направи заглавна тема за начинаещите- стъпка по стъпка от къде да тръгнат...ми нали има такава статия в сайта - Влез в Зоната....

За сега просто ще потърся малко свободно време за да мога да довърша написаното за сайта (не за форума), което е започнато от незнам си кога, но пусто му време, все не стига... :oh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Мар 01, 2014 10:15 pm

Искам да попитам, защо от известно време на сам,(това е поне от 2 месеца) не мога да си изтривам мненията, а преди можех, това нарочно ли е променено. Сега мога да изтривам само последното си мнение, което съм написала, при условие, че никой след мен не е писал, но по-старите не. Защо? :doNotKnow: При положение, че в правилата на форума пише:
ПРАВА НА ФОРУМА
Вие можете да пускате нови теми
Вие можете да отговаряте на теми
Вие можете да променяте собственото си мнение
Вие можете да изтривате собствените си мнения

Другото нещо е, че личните ми съобщения стоят в изходящи и не се изпращат. :(
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Предложения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта