Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Новини, коментари и въпроси свързани с форума и сайта за Зоната- вашият принос и идеи ще бъдат оценени

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот admin » Нед Мар 10, 2013 3:18 am

В тази тема всеки може свободно да изразява своите положителни или отрицателни мнения и впечатления, да задава въпроси, да споделя различни идеи и да отправя нови предложения. Тъй като се стремим да подобряваме сайта и форума постоянно, вашето мнение е изключително важно за нас.
:bigsm21: :bigsm21: :bigsm21:
Изображение
диета Зоната - всичко за диета Зоната, зонови блокове, таблица, рецепти и полезна информация от проф. Бари Сиърс
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
 
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Яну 29, 2013 10:53 pm
BG/USA

Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Зоната
 

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Нед Мар 24, 2013 6:59 pm

Последни новини :bow: : КОРТИЗОЛЪТ И МЕДИТАЦИЯТА В ЗОНАТА Новата статия за кортизола -Какъв е този хормон, каква е функцията му, и кои са факторите които повишават нивата му.
Как храненето в Зоната, приемът на рибено масло и медитацията се оказват най-силните оръжия срещу високите нива на този хормон. :bouquet:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот Tan Zaso » Чет Апр 04, 2013 8:23 am

Предлагам да се направи раздел Дневници! Там всеки ще напише няколко думи за причините да се обърне към Зоната, евентуално всеки ден да описва с какво и как се е хранил, спортувал... И тези които четат дневника и имат или нямат опит с диетата, да могат да му дават препоръки или задават въпроси.
Аватар
Tan Zaso
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 01, 2013 1:18 pm
Плевен

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Нед Апр 07, 2013 11:54 pm

Tan Zaso :hug: Първо, благодаря за книгата за кортизола, струва ми се интресна, само трябва намеря повечко време за да я прочета :bouquet:
Относно идеята ти за Дневници - мисля че ще е много интресна тема, и след като никой не се престрашава да пуска теми в този форум, явно аз ще трябва да я пусна. Благодарим и чакаме още предложения, мнения и т.н

Този форум е за всички вас, като едно онлайн зоново кафене може би :) Всеки може да пуска каквито си иска теми, да говори за неща които го интересуват, и т.н Вие сте клиентите в това кафене, и от вас зависи колко ще е атрактивно и какво ще се предлага там :) Хубавото на интернетните неща е, че никой не ви познава, никой не знае кой кой е, и всеки може на свобода да споделя каквото си иска, без притеснения :) Форума е ваш, и вие сте капитаните на този кораб, ние само го построихме за улеснение :bigsm22:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот monti » Пет Апр 12, 2013 5:27 pm

Както си стоях и ми светна една :idea: ....Дали е възможна сайта да се обзаведе с един онлайн чат? Би било доста удобно да си комуникираме в релно време и да не пълним темите със странни въпроси ,ако имаш питанка за нещо и не откриваш отговора някой който е на линия би могъл да ти помогне.За съжаление аз не знам как става и дали е възможно но ако някой знае и идеята ви харесва....? :techie-typing:
Аватар
monti
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Мар 25, 2013 2:22 pm

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот admin » Нед Апр 14, 2013 6:40 am

monti Благодарим за идеята :hug: Обаче трябва да проверим как стоят нещата с тези онлайн чатове. Но и другото, за което се замисляме.. :think: Идеята на форума е точно тази- тук всеки да намира отговорите на въпросите които го интересуват, като се разхожда по страниците на зад :) А когато сложим онлайн чат, въпросът който ще се задава може да вълнува много хора, които няма да има начин как да намерят отговора, ако е минал и заминал през чата. Много често се оказва, че зададаваните странни въпроси са много полезни :skyle30: Ще го обсъдим и ще решим дали е възможно, най-вече от техническа гледна точка :hug: И още веднъж Благодарим за идеята, и за това че си с нас на борда на Зоната :bigsm22:
Чакаме още идеи, критики, предложения и мнения :hug:
диета Зоната - всичко за диета Зоната, зонови блокове, таблица, рецепти и полезна информация от проф. Бари Сиърс
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
 
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Яну 29, 2013 10:53 pm
BG/USA

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот gogo » Нед Апр 14, 2013 10:39 pm

Пипилота,

Предлагам да се отвори нова тема в "Рибено масло и хранителни добавки", в която да споделяме какво рибено масло сме пробвали и най-вече, дали то е минало теста на Бари Сиърс със фризера. Мисля, че информацията ще е полезна за всички и ако някой е попаднал на некачествено рибено масло, то другите съфорумници ще могат да го избегнат.Аз досега съм пробвал 3 вида рибени масла, като само едното мина теста със фризера. Предполагам, че и други са правили този тест. Ще очаквам да отвориш темата, за да мога да споделя моя опит с рибените масла.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Пон Апр 15, 2013 6:13 am

gogo :hug: Много се радваме на всяко едно предложение :love: Но спецециално за рибеното масло няма защо да отваряме нови теми, защото много се разводнява информацията, и за хората посещаващи форума може да се окаже дразнещо, да ходят от тема на тема, когато става въпрос за един и същи продукт. Темата за рибеното масло няма как да е много обширна, т.е какво може да говорим за маслото - коя марка, къде да го намерим, качествено ли е, и дали замръзва. Представи си да пуснем нова тема, всеки да разкаже кое масло замръзва и кое не, и естествено после всеки ще пита от къде го намери, ама коя марка е, има ли го в БГ, и става същото което се пише в другата тема за рибеното масло :think2:

И за това си мисля, че специално за рибеното масло по-добре ще е всичко да си е в една темичка :hug: Така че давай смело и разкажи за твоите рибено-маслени приключения :) Защото е много любопитно за всички бродещи тук, които се интересуват от рибено масло, което всъщност е много много важна част от Зоната :hug:

И това сега това не означава, че трябва да спреш до тук с идеите :) Чакаме с нетърпение всякакви предложения, и не само за форума, а и за сайта :) особено от ветерани като теб в Зоната :bigsm22:

И дайте малко и критики де, какво не ви харесва, кое може да се подобри и т.н :bouquet:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот тина » Пон Апр 15, 2013 4:41 pm

Ако е възможно и ако е удачно,да имаме една тема с поздравления.Примерно вчера Пипилотка имаше рожден ден,а не знаех къде да я поздравя.Та затова на патерички,ама Честит Рожден Ден!Много щастие,здраве,късмет и успехи :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот Pipilota » Вто Апр 16, 2013 1:39 am

тина написа:Ако е възможно и ако е удачно,да имаме една тема с поздравления.Примерно вчера Пипилотка имаше рожден ден,а не знаех къде да я поздравя.Та затова на патерички,ама Честит Рожден Ден!Много щастие,здраве,късмет и успехи :bouquet: :bouquet: :bouquet:

:love: Тиначкаааа :hug: Много мило, и много много благадаря :) Много забавно предложение, но проблема май е, че по-голямата част от надзъртащите мълчаливо регистрирани тук не са си написали рожденната дата :laugh: Която всъщност не се показва в профила, а само когато някой има Ден Ден, на главната страничка от долу се изписва кой празнува днес :bigsm22: Мисля, че е по-весело между разговорите в темите да летят поздравчета, за да има настроение в целия форум, а не да затворим веселата част само в една темичка :hug: И още веднъж много благодаря за милите пожелания :) Със сигурност ще се възползвам от всяко едно по отделно :bigsm15:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот mary_yram » Пон Апр 22, 2013 2:48 pm

Здравейте,
от скоро съм в Зоната или поне се опитвам. Но ми прави впечатление,че в част от рецептите тук има разминаване .
Например: в ябълков сладкиш пише : кисело мляско 220 гр = 1п.+1в. Не е ли грешно ? Че като чета таблицата излиза ,че са по 2 блока п. и в. ?? Правилно ли смятам или нещо съм пропуснала..... :think2:
Аватар
mary_yram
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Апр 22, 2013 2:39 pm

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот marianapanova » Пон Апр 22, 2013 7:12 pm

mary_yram написа:Здравейте,
от скоро съм в Зоната или поне се опитвам. Но ми прави впечатление,че в част от рецептите тук има разминаване .
Например: в ябълков сладкиш пише : кисело мляско 220 гр = 1п.+1в. Не е ли грешно ? Че като чета таблицата излиза ,че са по 2 блока п. и в. ?? Правилно ли смятам или нещо съм пропуснала..... :think2:

Mary_yram 110гр е киселото мляко в Америка,а 220гр е млякото в България или ако желаеш можеш да си го смяташ по етикет.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот mary_yram » Вто Апр 23, 2013 2:03 pm

:bow: Благодаря, прочетох на етикета и разбрах.
Аватар
mary_yram
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Апр 22, 2013 2:39 pm

Re: КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА И САЙТА ЗА ЗОНАТА

Мнениеот Самми » Пон Апр 29, 2013 8:55 pm

Мислех си....възможно ли е някъде горе около заглавния надпис на форума да се сложи бутонче, което да прави връзка между форума и прекрасната страница на http://www.vzonata.com/ . Предполагам, че някои хора попадат във форума случайно, а не през страничката на Зоната и затова ще имат много въпроси и тежки задачи за разгадаване. Видях, че връзката я има в подписа на Admin, но админът рядко пописва и съответно линкът се загубва в темите. Не знам дали ще е полезно и може ли да се осъществи.
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот admin » Сря Май 01, 2013 3:29 am

Самми, идеята ти беше приета единодушно, и връзката между форума и сайта вече е осъществена :hug: Сърдечно благодарим за идеята. Всеки гост или потребител може директно да се прехвърли към сайта, като кликне върху снимката с надпис "Зоната", или под нея на надписа "Отиди към сайта" , които се намират в горния ляв ъгъл на този форум. Страницата се отваря в отделен прозорец, което позволява на всеки потребител да се разхожда едновременно във форума и в сайта :skyle30:
Още веднъж благодарим за идеята :bouquet:
диета Зоната - всичко за диета Зоната, зонови блокове, таблица, рецепти и полезна информация от проф. Бари Сиърс
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
 
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Яну 29, 2013 10:53 pm
BG/USA

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот nympheacea » Пет Май 03, 2013 9:55 pm

Може ли да предложа директен линк към таблицата със блоковете. За да я намеря от главна страница, трябва кликна поне няколко пъти, може и да има такъв, ама аз не съм от най-забелязващите :laugh4:
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Следваща


Назад към Предложения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта