Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Новини, коментари и въпроси свързани с форума и сайта за Зоната- вашият принос и идеи ще бъдат оценени

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Reason » Нед Окт 19, 2014 10:17 am

Имам едно предложение относно форума, което ми се наби още веднага щом се регистрирах. Форумът за Спорт е изключително постен. Има само една тема в него и човек, който не е наясно с книгата и режима на хранене би се стресирал ако погледне толкова пуст и изоставен спорта. Отгоре на всичко тази тема пък е станала толкова безкрайно дълга, че ако някой се интеерсува по-конкретно какво би му било полезно да спортува едва ли ще му се занимава да изчете 200 коментара.
Мога и аз да го направя, но предпочтам първо да чуя админите какво ще кажат, та идеята ми е следната:
Да се направят отделни теми за видовете спорт. Например:

Фитнес и бодибилдинг [Силови тренировки]
Фитнес и бодибилдинг [Kардио]
Фитнес в домашни условия
Фитнес навън [street fitness]
Спорт през свободното време [футбол, волейбол, тенис, плуване, т.н.]
Танци
Разходки сред природата
...

Може да добавяте подобни по-общи категории. Поне за тези неща се сещам.
Reason
 

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Зоната
 

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Окт 20, 2014 12:10 pm

Спортът не е атрактивен във Форума и само 13 изписани страници за повече от година и половина го доказва.
Реално от темата през това време се интересуваха по-живо 4-5 човека.
Няма никакъв смисъл да се разбива на 7 теми.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Reason » Пон Окт 20, 2014 1:38 pm

Точно така, спортът не е част от Зоната! Замислял ли сте се г-н професор, че точно защото е толкова зарязан този форум хората не се интересуват от него? О, извинете ме... IQ-то Ви е над тези неща! То много е сложно да се пораздвижи този форум, за да има и повече интерес!
Reason
 

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Окт 20, 2014 2:26 pm

Какво пак извъртя ти, бе?!
Ако искаш да превърнем Форума във фитнес зона?
:)
Виждаш, че има цял раздел за спорт. Не сме я скрили някъде темата. Просто няма интерес.
Хората не пишат за спорт и фитнес. Това е. Как да накараш хората да го коментират, като не искат, не ги вълнува или не разполагат с време за това?!
Насила не става.
Приеми го!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот gogo » Пон Окт 20, 2014 9:32 pm

Reason написа:Точно така, спортът не е част от Зоната! Замислял ли сте се г-н професор, че точно защото е толкова зарязан този форум хората не се интересуват от него? О, извинете ме... IQ-то Ви е над тези неща! То много е сложно да се пораздвижи този форум, за да има и повече интерес!

Reason, форумът е за Зоната, а в Зоната не е основно нещо фитнесът. Мисля, че не си прав, че форумът е замрял и има нужда от раздвижване. :refuse: Когато постваш бъди обективен. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот tanita68 » Пет Окт 24, 2014 11:13 am

Аз пък не съм съгласна форума да се превръща в зона за фитнес маниаци. Мисля, че тази тема си е достатъчна и който се интересува все ще има време да изчете 12-13 страници. Аз съм я прочела въпреки че не ме вълнува много. Нагледно е показано и със снимките на сина на Пипи как действа зоната при усилени тренировки, така че не виждам проблем за интересуващите се! :)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот gogo » Съб Яну 10, 2015 8:02 am

Мисля, че е вече време да направим една тема за Зоновите срещи. Само че къде да бъде. :think2: Може би тук в "Предложения и коментари" :hm:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Tonkata » Съб Яну 10, 2015 4:59 pm

Гого, благодаря ти че ме подсети, че тук е мястото на предложенията :pray: -
Неотдавна в дневника на Gazilot прочетох една много интелигентно отправена покана и също толкова интелигентен отговор, като не пропускам и безспорния талант и на двамата пишещи и ми дойде
следната идея:
Защо не отворим нова тема в която някой от нас да започне история и всеки според вижданията и усещанията си и настроението си да я продължава ?

Tonkata написа:
Gazilot написа:
pipilota написа:.....................................................
Той се отпусна и промълви :
- Връщам се, Пипи. Тук съм!....

Eто това се казва отговор ! :yess:
За мен е удоволствие да чета редовете написани и в двата поста !!! Талантът и на двама ви е безспорен. :applaus:
Защо е необходимо по такъв повод да ни предоставяте възможността да му се наслаждаваме ? :th:
Пишейки тези редове ми идва следната идея: :stupid:
Защо не отворим нова тема в която някой от нас да започне история и всеки според вижданията и усещанията си и настроението си да я продължава ? :but:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Melkat » Съб Яну 10, 2015 7:36 pm

Страхотно предложение, Тони! Надявам се и талантите да са на същото мнение и да прегърнат идеята. Аз също чета тези постове с огромно удоволствие :msmile7: Пишете, скъпи зонковци, пишете, моля ви :msmile2: :)
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Яну 12, 2015 4:56 pm

Гого, темата за срещите я направете в раздела за всичко извън Зоната.
Все пак това са си приятелски срещи и около извънзоновия клюкарник им е мястото.
:)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот gogo » Сря Яну 14, 2015 10:35 am

Слушам и изпълнявам. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Пон Юни 01, 2015 2:23 am

JamisonEr нямам идея каква ти е целта с този неразбран линк който си поствал....да го смятам ли като спам, или си някакво начинаещо зонби? За информация- този сайт се следи точно 24 часа. 12 часа се наблюдава от България- един Админ и модератори, и други 12 часа от САЩ от друг админ. Ако не си обосновеш публикуването на този така неразбран за мен линк, мнението ти ще бъде изтрито. Иначе сме отворени за всякакви предложения относно форума и сайта.
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Юни 01, 2015 12:06 pm

Пипи, Джейми не се беше обосновал и съответно ти отнех удоволствието да го изтриеш ти, като те изпреварих.
Спамер!
:)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Crunk » Вто Юни 02, 2015 4:55 pm

Напоследък много често ровичкам през телефона. Мисля, че ще е много улеснено за всички мобилни зомбита и ако не е трудно за осъществяване да се направи мобилна версия на зоната. В смисъл напоследък попадам на доста сайтове които са с голям шрифт /мобилна версия, стеснен е сайта и е на цял екран/ и е много лесно да се разцъкват. Зоната например с хрома е с много ситен шрифт. Макар, че си реших този проблем с Опера мини. Лек ден.
Аватар
Crunk
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Ное 06, 2013 9:55 am

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Маня » Чет Юни 04, 2015 3:34 pm

Леле колко красиви са станали страниците с рецептите в сайта! Админът е поработил яко! Браво! :bigsm21:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Crunk » Вто Юни 09, 2015 4:10 pm

Сайта е станал супер и рецептите също. Като цъкам с телефона сайта се вижда идеално :yess: :yess: :yess: . Ако скоро това се случи и за форума ще е перфектно. Лек ден ....
Аватар
Crunk
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Ное 06, 2013 9:55 am

ПредишнаСледваща


Назад към Предложения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron