Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Новини, коментари и въпроси свързани с форума и сайта за Зоната- вашият принос и идеи ще бъдат оценени

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Gazilot » Пон Сеп 30, 2013 10:53 pm

Предлагам админа или Пипи, да отвори нова тема, която да се казва, за Бога братя, не купувайте и в която да споделяме какво не трябва да купуваме за зоново ястие. Имам предвид - съответните храни са показани като вредни в таблицата, но аз говоря за по специфично - като например купих пуешка шунка Вежен - еми по отвратително нещо не съм ял. че и награбих 2 кила... и котката не я яде и представете си УЛИЧНИТЕ котки също!!!
В LIdl има една която излиза около 12 лева килото, продава се на разфасовки от 200-500 гр - вкусна е, и има пуйка в нея, а в Метро има една от 90% пуешко, но цената и е 18лв. Аз известно време купувах на "Орехите" разфасовка от 120 грама е/2.40лв, удобна - купувам си на път за работа и знам че трите блока протеини ми са вързани. Докато не прочетох с малки букви написаното, а то беше - 10 % пуешко!!!! Гррррр. К' во съм ял, не се знае, баси...
Та сега като си препрочитам написаното предложенията станаха 2 :
- Тема за гадни и некоректно описани храни
- Тема по класове и наблюдения - болдирано Пуешка шунка и коментари по продуктите и марките
- Болдирано Кисело Мляко и коментари по продуктите и марките
и т.н
Защото в тоя океан от химия, в който плуваме и се давиме всеки ден, подводните камъни са много.
В тоя ред на мисли днеска попаднах на една от статиите, които затвърждават в мен решението да си продам имотите в Несебър и да си купя къща на село с двор... http://rasper-bg.com/?p=565
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Зоната
 

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Чет Окт 03, 2013 2:19 pm

gogo написа:Пипи, искам да мога в пост от форума да направя линк към друг пост(или пък към конкретен текст вътре в поста) , но може от същата тема или от друга тема. Възможно ли е това и ако да как да го осъществя? :think2: :hug:

Гого, за съжаление това е невъзможно, тъй като phpbb фумът не позволяма тази опция. За да целта всеки един пост трябва да си има свой определен линк, който да се посочи, а това просто няма как да стане :refuse:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Пон Окт 07, 2013 2:49 pm

Гази, след кратко обсъждане с Италиано, стигнахме до извода, че отварянето на тема за "гадните и вредни" храни може да подразни някой производител, и после да се налага да трием постовете. Това не означава, че не можем да споменаваме имена на фирми и производители, но когато са пръснати из темите, и не са концентрирани на едно място, тогава не мисля че ще е толкова видимо. Т.е, едно е някой потребител да напише 1 коментар за дадена марка в някоя си тема, но друго е админът или съдържателят на Форума да пуска целенасочено такава тема.

За шунките и млеката- пробвахме да започем нещо такова за млеката, изписахме съдържанието на няколко марки, и до там. Просто такива теми са без бъдеще, ако мога да го нарека така. А и за целта имаме тема, наречена Шерлок Зонс, в която се говори за различни продукти, които са удобни за спазването на зоната :bow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот marianapanova » Вто Окт 08, 2013 10:41 am

Пипи аз да предложа да отворим тема:Преди зоната и по време на зоната,защото аз снощи гледах мой снимки преди зоната и повярвайте ми УЖАСИХ се.........мъжо ми и свекито и те останаха без думи като си гледаха снимките,ако не беше зоната сега щях да бъда дебела,сърдита :wow: слоница :stupid: Мисля,че със снимков материал ще мотивираме голяма част от хората....
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Сря Окт 09, 2013 3:13 am

Марианка, аз винаги съм била фен на снимков материал за ПРЕДИ и СЛЕД. Проблема е, че много хора се притесняват снимките им да станат общшствено достояние. Аз лично бих искала да събера поне 5-6 човека, с Преди и След снимки, и с кратко текстче, кой колко кила е бил, и колко кила е сега, и как че аувства и т.н. Ще бъде прекрасно да имаме такава страница в сайта. Ако съберем поне трима, ще можем да оформим такава страничка.

Ако има смелчаци, снимайте се сега, докато имате още какво да сваляте :) И най е кеф когато се използват същите дрехи за преди и след :)) Особено показното с панталоните е най-сладко :) Има и вариант, за тези които се притенсяват, просто да им отрежем главите и готово :) Ще бъдат инкогнито...
И така Марианка, идеята е супер, само трябват доброволци :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот marianapanova » Сря Окт 09, 2013 6:46 am

Аз съм първата доброволка само че преди когато бях пи едричка не се снимах в цял ръст имам една снимка с рокля преди и вчера се снимах пак с нея. Разликата еОЧЕВИДНА. Та записвам седоброволно с две ръце :laugh:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот nympheacea » Пет Окт 18, 2013 2:09 pm

и мен
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Нед Окт 20, 2013 6:37 pm

Добре е така, да има желаещи :hug: От вас се сиак да събирате снимков материал за "преди" и "след", и по възможност да си пазите старите ОГРОМНИ дрехи за доказателство :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот marianapanova » Нед Окт 20, 2013 6:47 pm

Ох мойте не са много,защото като бях повече кг Мариана нямаше желание да си купува дрехи :sad:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот nympheacea » Чет Окт 24, 2013 12:22 pm

Аз това си мисля, че имаше шанс ако идеята бе 1 месец по-млада. Съвсем наскоро изхвърлих всичко старо, сега карам на дрехите на сестрата :laugh1:
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот zara65 » Вто Ное 05, 2013 12:33 pm

Здравейте!Аз също нямам нищо против да се включа със снимковия материал,само не знам как ще стане със старите дрехи,че ги раздадох,но ще опитам да намеря.Аз имам друг въпрос................може за някои да е странен,но как да спра да отслабвам?Вече почвам да се притеснявам.Започнах на 9-ти юни с 68.5 кг.Днес се теглих и съм 50.300,а съм висока 152 см.Не искам да слабея повече,но и не искам да излизам от Зоната.Помогнете!
zara65
 
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Май 29, 2013 12:32 pm
Варна

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот gogo » Вто Ное 05, 2013 12:48 pm

Зара,
Увеличи приема на блоковете с 1 или 2.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот zara65 » Вто Ное 05, 2013 1:06 pm

Благодаря ти,Гого,аз наистина се виждам в чудо,дори напоследък хапвам повече,очудващо огладнявам,което го нямаше преди.Ще опитам да се храня според твоя съвет и се надявам да остана в Зоната,но да не свалям повече.Още веднъж-БЛАГОДАРЯ!
zara65
 
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Май 29, 2013 12:32 pm
Варна

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Вто Ное 05, 2013 1:08 pm

И хапвай един блок повече мазнини.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот zara65 » Вто Ное 05, 2013 1:25 pm

Италиано,и на теб благодаря за съдействието!Ще следвам съветите ви!А на вас-приятно зонуване!
zara65
 
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Май 29, 2013 12:32 pm
Варна

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Gazilot » Пет Ное 15, 2013 4:24 pm

Имам предложение, свързано с новите "членове" на форума ни. Да се направи тема, в която да си напишат встъпителното слово, въпроси и така нататък, защото не мога да им хвана бройката, и темата в която се появяват.
И наистина, включая и мен, в началото избора ти е или да пишеш дневник, или ако нямаш материал за дневник, да избереш една тема рандъм и да пишеш в нея. Малко е объркващо, според мен.
Една тема " Приемната на новите" или "Не се срамувай, сподели" или "Представи се, питай, ще ти се отговори" или нещо друго, но наистина писал новия член, отговорили му 10 , той си доразвил темата, още му отговорили, ама същевременно, друго ново зоНби писало, и се преплели отговорите и въпросите и станало каша.
Мъхъ.
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към Предложения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта