Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Новини, коментари и въпроси свързани с форума и сайта за Зоната- вашият принос и идеи ще бъдат оценени

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Karrita » Съб Ное 16, 2013 11:40 am

Gazilot написа:Имам предложение, свързано с новите "членове" на форума ни. Да се направи тема, в която да си напишат встъпителното слово, въпроси и така нататък, защото не мога да им хвана бройката, и темата в която се появяват.
И наистина, включая и мен, в началото избора ти е или да пишеш дневник, или ако нямаш материал за дневник, да избереш една тема рандъм и да пишеш в нея. Малко е объркващо, според мен.
Една тема " Приемната на новите" или "Не се срамувай, сподели" или "Представи се, питай, ще ти се отговори" или нещо друго, но наистина писал новия член, отговорили му 10 , той си доразвил темата, още му отговорили, ама същевременно, друго ново зоНби писало, и се преплели отговорите и въпросите и станало каша.
Мъхъ.

Подкрепям :bigsm18:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Зоната
 

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Ное 16, 2013 7:16 pm

Ок, ама какво да правим с темата "Хранене и въпроси в Зоната " Нали тя е главната тема за въпроси. Ако пуснем тема например "Представи се, питай, ще ти се отговори" , и то не е ли същото, пак да задават въпросите, които иначе ще задат в главната тема. Уф не знам ,много объркващо нещо :think2:
Другия вариант е просто да прекръстим основната тема "Хранене и въпроси в Зоната " на
"За всички начинаещи-Хранене и въпроси в Зоната" или нещо такова. Иначе определено ще се получи едно дублиране с две теми за въпроси.
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Gazilot » Съб Ное 16, 2013 7:19 pm

Имам предвид, че в "Хранения и въпроси в Зоната" аз все още пиша, а не се чувствам новак, а и много други. Въпроси винаги има както и промяна в храненето, през целия престой в Зоната. Идеята ми е нещо като Антре да се създаде, за най-първото представяне на престрашилите се да се появят.
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Ное 16, 2013 7:29 pm

АХам, ясно. А заглавието как да е. Името какво да е? става ли "Приемна за начинаещи и питащи в Зоната" ? или нещо друго да слагам
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 16, 2013 8:21 pm

pipilota написа:АХам, ясно. А заглавието как да е. Името какво да е? става ли "Приемна за начинаещи и питащи в Зоната" ? или нещо друго да слагам


На мен ми се струва относително да се делим на "стари" и "нови", защото има нови за форума, но не и нови в Зоната. Имам предвид, че някои са в Зоната от един, два месеца и тогава се включват във форума, те нови ли са или стари? Аз лично съм "за", нещата да си останат така, както са си до сега. Струва ми се по-удачно да се насърчават "новите" да си правят дневници и там да споделят менюта и т. н., a въпросите да си останат в темата за въпросите. A тъй като има много прашлясали дневници, подкрепям админа: "Дневници, които не са били активни за повече от 6 месеца ще бъдат архивирани, или изтривани по преценка на Админа или модераторите. Това ще зависи от съдържанието на неактивния дневник- до колко може да е полезен за начинаещите в Зоната, колко е разводнена информцията и % преобладаващ спам."
От друга страна съм съгласна, че се задават едни и същи въпроси, много пъти и се губи смисъла понякога от голямото преплитане на въпроси и отговори, затова си мисля, че може да се направи подтема в "Здравословно хранене" : "Въпроси на начинаещите в Зоната." Макар че, ако следваме логиката и в новата тема, в даден момент, ще стане същата каша, което я обезсмисля. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Ное 18, 2013 4:00 pm

Няма смисъл от две теми.
Няма гаранция, че и в новата тема няма да се "прескачат".
Отделно от това - на кой пост ще ги "прехвърляме" в темата за напреднали?
Гази, ти уж беше в начинаещите, ама реално период на адаптация нямаше - директно си влезе.
А пък понякога коментар на новобранец може да е полезен на всички, което ще означава, че постът трябва да е в общата тема.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Ное 18, 2013 6:02 pm

Ох, нещо тоя шрифт много голям ми идва.
А и имената с оранжево ...
Лично мнение.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот HippoDel » Пон Ное 18, 2013 7:33 pm

Italiano написа:Ох, нещо тоя шрифт много голям ми идва.
А и имената с оранжево ...
Лично мнение.


:?: :?: :?: :?: За какво говориш?
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Пон Ное 18, 2013 7:59 pm

Ити, за какъв голям шрифт говориш :roll: Да не си натиснал по погрешка копченцето горе в дясно, което за да си уголемиш шрифта ?
А относно имената на потребителите- още тестваме, да видим кой цвят ще е най-подходящ :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Сря Ное 20, 2013 12:47 pm

Не съм.
Самият шрифт под аватарите ми излиза някакъв по разкрачен.
Освен от Гугъл Хром да е, ама ... :think2:

Дааам, сега забелязах - като пишем коментари, шрифтът е "Trebuchet MS". А под аватарите е "Verdana", като този шрифт ми изглежда по-голям на фона на другия.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Crunk » Пет Ное 22, 2013 7:32 pm

Чудя се защо ли забавя сайта. Пише ми Ами сега! Google Chrome не можа да се свърже с www.vzonata.com доста често и е малко дразнещо. Може би заради големия трафик или и аз незнам. На няколко компа ми се случва. И чакам по 5-10 мин докато успея да прочета някоя страница. След 2-3 минути пак се повтарят нещата. Защо е така и може ли да се фиксне :roll:
Аватар
Crunk
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Ное 06, 2013 9:55 am

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Пет Ное 22, 2013 8:11 pm

zone12345 :think2: до сега никой не е споделял подобен проблем. А и на мен не ми се е случвало (изключваме малкото дни, в които сървъра пада, но това не зависи от нас, и се случва много рядко) Ако има и други с подобни преживявания, моля споделете, за да знаем къде да търсим проблема :applaus:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот HippoDel » Пет Ное 22, 2013 10:40 pm

pipilota написа: zone12345 :think2: до сега никой не е споделял подобен проблем. А и на мен не ми се е случвало (изключваме малкото дни, в които сървъра пада, но това не зависи от нас, и се случва много рядко) Ако има и други с подобни преживявания, моля споделете, за да знаем къде да търсим проблема :applaus:


На мен не ми се е случвало, а от повече от три месеца вися по цял ден във форума и в сайта. :laugh:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Karrita » Съб Ное 23, 2013 10:17 am

На мен също от 3 месеца не ми се е случвало.
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот лилит » Съб Ное 23, 2013 12:19 pm

Това си проблем с нета, не с форума, явно ти пада нетът периодично.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 23, 2013 4:46 pm

Нещо става със сайта. Не мога да отворя линковете във "въпроси и отговори", също и в "рибено масло". Сигурно и в другите теми е така. Какво става? :think2:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Предложения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта