Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Новини, коментари и въпроси свързани с форума и сайта за Зоната- вашият принос и идеи ще бъдат оценени

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Мар 01, 2014 10:51 pm

Хипчо, мненията могат да изтриват само модераторите и админите. Потребителите могат да изтриват единствено последното си мнение, при условие, че няма други коментари след това. Винаги е било така. Представи си ако всички можеха да си трият предишни мнения...ти си написала нещо, някой ти е отговорил, после друг също е коментирал това което си написала, и в един момент ти триеш коментара, и какво става със следващите постове...който чете ще се чуди тия за кво ли говорят :think2:

Относно съобщенията- стоят в изходяща поща докато получателя го прочете. След това изчезват :bow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Зоната
 

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Мар 01, 2014 11:08 pm

pipilota написа:Хипчо, мненията могат да изтриват само модераторите и админите. Потребителите могат да изтриват единствено последното си мнение, при условие, че няма други коментари след това. Винаги е било така. Представи си ако всички можеха да си трият предишни мнения...ти си написала нещо, някой ти е отговорил, после друг също е коментирал това което си написала, и в един момент ти триеш коментара, и какво става със следващите постове...който чете ще се чуди тия за кво ли говорят :think2:

Относно съобщенията- стоят в изходяща поща докато получателя го прочете. След това изчезват :bow:

Мерси Пипи, значи нещо съм се объркала, че преди съм можела да си го изтрия. А защо в правилата на форума тогава пише: "Вие можете да изтривате собствените си мнения"?
А за съобщенията и аз така си мислех, ама получателят беше няколко пъти на линия и реших, че нещо не е наред, но може да не го е прочел. :doNotKnow:
Мерси за бързия отговор :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот zori668 » Пет Мар 21, 2014 3:22 pm

Здравейте момичета и момчета .Преди година и половина бях в Зоната благодарение на Вас и всичко беше мноого добре.Да ама ме сполетяха разни проблеми с родители и така .. си върнах отново 6 -те кг и сега..Сега започвам пак и ще пиша и следя отново нещата при вас.Та по този въпрос .. мъжо ми направи таблица с която да си изчислявам готвенето и искам да ви я пратя за да ви е по лесно с рецептите.Как точно да я пратя и на кой / формата е екселска :bouquet: /.
Аватар
zori668
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Яну 31, 2014 4:20 pm
sofia

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Мар 21, 2014 8:42 pm

Прати ми я на мен. Ще ти пиша моя е-майл на лично съобщение.
Пък аз ще я дам на Пипи и тя ще прецени дали/как да я използваме.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот GODzillata » Пет Мар 28, 2014 8:21 pm

К'во стана с тази таблица, я я давайте насам, че ми писна от сухоежбина. :mrgreen: :lol:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Съб Мар 29, 2014 12:45 am

За таблицата ще решат създателите на сайта и Форума. Специфичното е, че е екселска таблица с вградени формули и поне на мен още не ми е ясно под какъв формат би могла да бъде качена и да позволява он-лайн използване.
Но не си мисли, че с нея си "решаваш" нещата със сухата храна. Тя би могла да послужи за по-лесно изчисляване на блоковете, макар да съществува вероятност от "закърняване". Т.е. да спреш да помниш и смяташ сам блоковете, а да разчиташ на механични изчисления от програмата.
А и точно ти да се оплакваш от сухи храни ... ;)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Мар 29, 2014 4:57 am

Ити, ти спомена че си забелязал някаква грешка в таблицата , за някакво месо мисля че беше...ако имаш време прегледай я по-подробно, да знам че всчико е ок, тогава ще мислим какъв формат да използваме :applaus:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Съб Мар 29, 2014 11:36 am

Да, имаше грешка при пилешкото месо (печено, варено).
Но така или иначе не знам дали е технически възможно да се приложи за ползване към сайта таз таблица.
:th:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот GODzillata » Пет Апр 04, 2014 7:46 pm

Пипи, защо не пуснеш тема Zone Fast Food: Nutrition bars - в такава тема да се дават идеи и рецепти за 3 в 1 - от всичко по 1Б, направено на food bar.

В БГ се продават протеинови барчета, но Гази каза, че при теб се продавали зонови барчета, които си имат всичко, та и ние, следвайки почина "Направи си сам", бихме могли да сътворим такива, да заредим хладилника и фризера, и при липса на време за мерене и готвене - направо да похапваме, кеф ти 1Б бар бърза закуска или 3Б бар бърз обяд/вечеря. :chef1:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Апр 04, 2014 8:17 pm

Няма смисъл от такава тема.
Балансът го търсим по принцип в повечето рецепти, ти самият говориш за рецепти, така че там може да се коментира и пише.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот GODzillata » Пет Апр 04, 2014 9:19 pm

Italiano написа:Няма смисъл от такава тема.
Балансът го търсим по принцип в повечето рецепти, ти самият говориш за рецепти, така че там може да се коментира и пише.



Taka де, само че там ще се размият нещата...все едно да комбинираш KFC и балкански манджи.
Идеята е да измериш и "сготвиш" веднъж, а да ядеш много пъти, най-вече когато нямаш време.

Първо барчета, после може да се върви и към втечняване тип "паста за зъби" - цвръкваш половинка и хоп! - хапнал си 3Б за обяд.
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Апр 05, 2014 4:09 am

GodZiii приятелю, Ити е прав. Имаме си тема за готвене и рецепти. Те споделените рецепти не се затриват, споко. Слагаме ги в сайта, ама с по-бавно темпо просто. Когато се съберат още малко рецепти в сайта, смятам да ги разделя на основни ястия, закуски, десерти, млечни и т.н Просто чакам да се събере още материал ;)

Аз тук в компа имам запазени около 20 линка с разни рецепти, които съм сметнала че мога да превъртя за зоната, и просто трябва само да крадна идеята за съставките, но в последно време както забелязвате често отсъствам, и времето ми е супер скъпоценно. ;) :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот GODzillata » Съб Апр 05, 2014 6:57 am

pipilota написа:... Когато се съберат още малко рецепти в сайта, смятам да ги разделя на основни ястия, закуски, десерти, млечни и т.н Просто чакам да се събере още материал ;)

...


:yess: :yess: :yess:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот HippoDel » Пет Апр 11, 2014 11:06 pm

Не знам дали е възможно да се направи, по някакъв начин, така че когато някой си избира аватар от галерията, някак си да може да разбира кои от аватарите вече се ползват във форума. :think2: Дали има начин?
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Апр 12, 2014 2:12 pm

За сега дниствената опция която можем да използваме е "Hippo reminder"... :lol: Сори, няма как да стане просто. :doNotKnow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Коментари и предложения за форума и сайта за Зоната

Мнениеот GODzillata » Пет Апр 18, 2014 8:43 pm

Хубаво би било всеки в интрото на дневника си да напише каква кръвна група е, за да можем при съпоставка на резултатите след време да видим дали има зависимост. :th:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

ПредишнаСледваща


Назад към Предложения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron