Заливът на Lancer

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пон Дек 05, 2016 1:43 pm

Ъъъ... не е много за хвалба, че докато се успокоявах, че 110 кг не са много и като се хвана, ще ги сваля. И докато се успоковах, че 110 не са много, след почти целодневно много тежко физическо усилие се тегля- 115 кг... Загубих ума и дума.
Но... не за дъглго. От 2 месеца се опретнах и вече съм 106 и тоя път няма прошка - никво спиране до поне 95 пак. Тя, Зоната си знае работата :)
Ама съм бесен направо, за това, че така изпростях това да се знае!
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Зоната
 

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пон Май 08, 2023 8:00 am

Времето... Е лош приятел на истината. Забравям кое кога как е било, но тук си припомням как съм вървял с килограмите. Така, че е време отново да вържа въжето на кея, в моя залив тих. Залива на Зоната. Човек предполага, но Бог разполага, така, че ще видя до какви нива ще достигна тоя път.
В период на големи физически натоварвания не можах да се опра на Зоната, за сваляне на килограми. Явно беше нужно огромно количество блокове, които не успях да прецизирам, и след ден -два в Зоната се стигаше до пълно изтощение. Така, че от февруари 2019 до август 2019 от 110 слязох до 100 кг без зона.
Сега съм стриктно в Зоната, не бързам да се тегля, но промените са видими само след седмица, както и подобрена двигателна активност и издръжливост.
Време е за Зоната!
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пон Май 08, 2023 3:06 pm

Така, добре съм... Инвестирал в себе си пак. След около седмица Зона, днес се претеглих и започвам сегашния курс от 115 кг. Отвреме навреме кат ми дойде музата ще вкарвам по някоя цифра. За месец ще стане ясно как ще работи производството. Не се чувствам самотно, всички, участвали досега във форума по някакъв начин са тук.
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Нед Юни 18, 2023 7:39 pm

Така, дотук здрава работа, състояща се в ядене по 13 блока дневно, 3+3+2+3+2, по най-спартанския и непретенциозен начин мазнината винаги е маслини, веднъж експериментално авокадо, печено пиле често, месо пуешко или каквото, половин филийка тъмен хляб... Дотук съм 108 кг, с други думи 7 кг назад. понеже в началото спортувах, започнах с промяна мярки, без сваляне на килограми, после просто видимо се топя. Ъъъ... усещам глад, какво да се лъжа, което би било преодолимо с повечко вода, но рядко се сещам да пия, е, и така се получава.
Важното е, че организмът отново се подчинява на същата система за сваляне, противно на някои мнения, че една диета работи само първия път.
Продължаваме... напред.
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Пон Юли 17, 2023 11:47 am

Неусетно настъпи и днешната дата, и през ум не ми е минало да ползвам рибни масла и омеги разни, 103-104 кг съм вече, и умишлено комбинирам зона с ядене като езичник, да не свалям прекалено бързо.
Пиша по някой ред за да задоволя огромния интерес към скромната ми персона, а, и да насърча желаещите да свалят десетина -20 кг в Зоната, тя просто си работи и не прощава на килограмите.
Знаменито откритие на Бари Сиърс, така го е написал в книгата си, че просто не е оставил място за нито един допълнителен въпрос. Мина ми през ум, че при подобно знаене на материята и постигнат резултат от 115 на 103 трябва да си сложа некво звание, но щом не го направих предишния път, от 118 на 95, начи не е нужно и сега да го правя.
Успех на всички, след 3 блока се въодушевих да пиша.
А, да. Ще пиша пак като сляза под 100 кг.
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот PetyaM » Вто Яну 09, 2024 3:53 pm

Здравей,
Изчела съм всичко във форума и понеже много искам да се завърне активността тук, пиша в твоя дневник като скоро отварян от автора, за това се и обръщам на ти ;)
Смъкна ли под 100?
PetyaM
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Апр 20, 2023 11:10 am
Жена

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Pipilota » Пон Яну 15, 2024 11:09 pm

Ех, мечти..на много от нас ни се иска да се върне тук онази активност.... :th: но, технологиите толкова много са напреднали, че форумите вече са станали един вид антика :(
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Lancer » Съб Мар 02, 2024 6:47 pm

PetyaM написа:Здравей,
Изчела съм всичко във форума и понеже много искам да се завърне активността тук, пиша в твоя дневник като скоро отварян от автора, за това се и обръщам на ти ;)
Смъкна ли под 100?

Истината е, че известно време приспивно си стоях около 104-105 и отново съм 110.
Но Зоната работи и когато отново пожелая, ще се завърна в моя залив... тих. Стига форумът все още да го има.
Бари Сиърс, автор на най-важното откритие в новата история на човечеството!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот sieg » Нед Мар 10, 2024 1:16 pm

Pipilota написа:Ех, мечти..на много от нас ни се иска да се върне тук онази активност.... :th: но, технологиите толкова много са напреднали, че форумите вече са станали един вид антика :(

Добре, де, защо е така? Къде са хората, които преди пишеха тук?
sieg
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Мар 10, 2024 1:11 pm
Мъж

Re: Заливът на Lancer

Мнениеот Pipilota » Сря Мар 27, 2024 9:53 pm

Всички вече се преселили в най-голямата група във фейсбук, наречена ЗОНАТА - НАЧИН НА ЖИВОТ и в някои други по-малки групички :Hello:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта