Дневникът на Радост

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Pipilota » Чет Мар 20, 2014 4:42 am

Альооо, Радост къде се затри...идвай да докладваш как си, какво става, на къде си със Зоната ? Драскай тук по някой ред, да можем да те наглеждаме :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Радост

Зоната
 

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Pipilota » Нед Апр 06, 2014 11:51 pm

Аз съм много разочарована от Радост :bored1: А имах такова желание да й помогна, и лично да се занимая с нея...нооо, явно е, че мързлът е надделял :notagree: :bored1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Radost » Вто Апр 08, 2014 9:04 am

Де да беше мързел :) ....както и да е ,нямах достъп до нет дълго време по чужбината ,от седмица съм си вече в Бг и от вчера с нет вкъщи и първото което направих е да влезна снощи във форума но бях много уморена и оставих за днес .

Та за сведение придържах се към зоната но не успявах на 100% поради многото пътувания и хранения навън по независещи от мен обстоятелства,за последния месец съм свалила 2 кг ,които ми се виждат малко но предвид грешките пак е по-добре от нищо .

Днес рано сутринта дадох кръв за изследвания и утре ще ги нося на доктора ,пусна ми пълна кръвна картина,ТСХ,утайка,костна плътност ,цикъла все още го няма :(

Да се похваля ,насадих си градинка в двора ,боднах 60 корена доматки ,лук ,морковчета ,зелен боб,днес съм замислила да садя тиквички,краставички и магданоз ....май си взех белята че е доста работа и имам мускулна треска от навеждане :lol: но пък се успокоявам че ще си късам с кеф заленчуци ако имам късмет да пораснат,не разбирам от градинарство но питам,чета ..дано да успея да отгледам нещо поне за стимул :lol:
Аватар
Radost
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 7:26 pm
Някъде между Казабланка и Сандански :)

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Karrita » Вто Апр 08, 2014 12:01 pm

Ееее, добре си се завърнала Радост!
Това означава ли, че си закрила бизнеса там?
А за градинката, просто супер....успех и добра реколта ти желая! :)
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Pipilota » Вто Апр 08, 2014 2:57 pm

Oooх, успокоих се ;) Сега след като си пак в редиците, е време да се захнеш серизоно и стриктно в зоната. Поздравления за градинката....само дето м с тия ;) 60 корена домати никак няма да ти е лесно ;)
Аз посления път бях посадила 50 корена, и ми се взе акъла от поливане ипочистване и т.н..ама кефа определено си заслужава :smdance:
И след като ще почваме серизоно начинанието със зоната, записвй резултатите от изследанията, снимай се за "преди" и "след" и се започва великото ядене и топене на мазнини :yess: :peace1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Radost » Вто Апр 08, 2014 9:37 pm

pipilota :bouquet: записвам всичко аз ,водя статистика яко :lol:

Та днес добрата новина е че ТСХ е почти почтиииии влезнал в норма 4.52 при референтни граници 0.27 - 4.2,за сведение декември беше над 8 ,края на февруари 6 и нещо .

Имам левкоцити повишени и СУЕ но го отдавам на наскоро прекарана настинка която втора седмица влача и ми засегна ушето ... запушена Евстахиева тръба и не ще да се отпуши ,постоянно ми е заглъхнало,моля някой ако има опит да сподели ,ще бъда много благодарна ....много се изнервям така като не чувам добре,

Пипи значи и ти имаш опит с градинарството :laugh4: уф не е леко ,всеки ден си има работа ,днеска сях тикви ,лук и магданоз ,оставих за утре краставиците и тиквичките че се поуморих и не стигнаха силите :mrgreen:

Та започнала съм сериозно ,дотук 7 килца надолу ...малеят ми но съм доволна , заредила съм се с пилешко и телешка каймица ,извара ,млекце,зеленчуци и ябълки главно ....и всеки ден градинарски фитнес :)
Аватар
Radost
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 7:26 pm
Някъде между Казабланка и Сандански :)

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот vanja » Вто Апр 08, 2014 9:44 pm

Радост, радвам се, че се появи отново на хоризонта :) , с тази градинка добър фитнес ще правиш, но ще има откъде да късаш истински зеленчуци, а не пластмасови. Ще чакаме да докладваш резултати :)
Аватар
vanja
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:35 pm
Бургас

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Radost » Пет Апр 11, 2014 12:31 am

vanja хахаха да фитнеса няма грешка но не ми върви ,вчера поливах 2 часа и след това заваля дъжд ,що вода изхабих само :oh:

Кантарът ми дава ядове ,нещо се побърка тези дни ,не мога да разбера дали батерията е за смяна или ще трябва нов да търся .

Иначе днес бях на помен сутринта и хапнах малко жито че знаете как е на такива събития,на обяд си хапнах 3 блока пилешко с доматки и ябълка за десерт ,после 220 гр кисело мляко с 3 бадема ,вечеря съща като обяда ,и сега окъснях малко с късната закуска но хапнах пак млекце и лягам .

Лека вечер на всички зонуващи :hug:
Последна промяна Radost на Пет Апр 11, 2014 12:37 am, променена общо 1 път
Аватар
Radost
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 7:26 pm
Някъде между Казабланка и Сандански :)

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Radost » Пет Апр 11, 2014 12:35 am

Karrita .бизнеса не го закрих но го замразих така да се каже за 6 месеца по предварителен план,засега ще съм в Бг ,здраве и живот лятото да мине и ще мисля дали пак да хващам пътя :)

Благодаря за градинката,имам желание но нямам опит и ми е трудно ,и всички вместо да ме насърчават ме обезкуражават че не си заслужава и че накрая ще ям златни домати и се ядосвам ама не се отказвам де :)
Аватар
Radost
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 7:26 pm
Някъде между Казабланка и Сандански :)

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Karrita » Пет Апр 11, 2014 10:29 am

Radost написа:Благодаря за градинката,имам желание но нямам опит и ми е трудно ,и всички вместо да ме насърчават ме обезкуражават че не си заслужава и че накрая ще ям златни домати и се ядосвам ама не се отказвам де :)

Точно така Радост, не се отказвай! Златни домати, но чисти и вкусни!!!!
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Radost » Вто Апр 15, 2014 1:47 pm

Няма....няма Карита,заинатила съм се ,даже вчера боднах още 15 коренчета че няколко от предишните не се бяха хванали и сега един мерак ме гони да растат бързо,само ги наблюдавам през деня и ги чакам с нетърпение:)

Иначе закусих 3 блока извара с маслини и ябълки ,на обяд пак 3 блока пилешко с доматки и пресен лук + маслинки ,към 16ч ще хапна кисело млекце ,за вечеря още се колебая имам риба тон и ще спретна някаква салатка .

Ще се меря по - рядко вече да не се демотивирам .
Аватар
Radost
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 7:26 pm
Някъде между Казабланка и Сандански :)

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Italiano » Чет Апр 17, 2014 10:23 pm

Алооо, градинарката, утре пътувам за Сандански и ще съм там до понеделник.
Ще черпиш ли с домашна реколта, или ще се оправдаваш, че още не е узряла?!
:laugh1:
Кафе-мафе, Зона-мона, нещо?
;)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Radost » Сря Апр 23, 2014 12:47 pm

Еееее Италиано ,изпуснах ли те ?! ...Сигурно... който не си седи в градината така става .

Бях по София за празниците и по работа и сме се разминали ,нищо следващият път като дойдеш може да измислим по едно кафе-мафе :lol:
Аватар
Radost
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 7:26 pm
Някъде между Казабланка и Сандански :)

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Italiano » Сря Апр 23, 2014 9:44 pm

Ама зоново-моново, нали?
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот Radost » Сря Апр 30, 2014 12:29 am

О да Ити ,само зоново - моново че как иначе :lol:

Ох аз нещо съм в застой ,спазвам а не свалям и се ядосвам защо така се получава ....на мъка едно кило за повече от седмица значи :ang:
Аватар
Radost
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Фев 07, 2014 7:26 pm
Някъде между Казабланка и Сандански :)

Re: Дневникът на Радост

Мнениеот eldass » Сря Апр 30, 2014 11:51 am

Радост, това си е добър резултат. :yess: Не се ядосвай. :hug:
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron