Дневникът на TheCatCharli

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот Tatyana » Чет Мар 13, 2014 10:27 am

Мерси на всички за отговорите :hug: . С водата и наспиването и аз съм добре и се чувствам страхотно. Значи си продължавам бавно и славно напред, макар и със скромни резултати засега. Пък и от време на време си позволявам червени храни като половин филийка хляб или блок картофена салата :shy: .
TheCatCharli написа: Но, дет се вика за никъде не бързам.

Няма за къде да бързаме, а и тонуса ми е на 6, откакто се храня така ;)
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на TheCatCharli

Зоната
 

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот HippoDel » Чет Мар 13, 2014 10:42 am

Tatyana написа:Мерси на всички за отговорите :hug: . С водата и наспиването и аз съм добре и се чувствам страхотно. Значи си продължавам бавно и славно напред, макар и със скромни резултати засега. Пък и от време на време си позволявам червени храни като половин филийка хляб или блок картофена салата :shy: .
TheCatCharli написа: Но, дет се вика за никъде не бързам.

Няма за къде да бързаме, а и тонуса ми е на 6, откакто се храня така ;)

Татянче, не е ли време да си направиш дневник и да споделиш как са нещата при теб, по-подробно. ;)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот Tatyana » Чет Мар 13, 2014 11:56 am

HippoDel написа:Татянче, не е ли време да си направиш дневник и да споделиш как са нещата при теб, по-подробно. ;)

Май си права Хипо, че иначе само ходя по чуждите дневници да питам, ама добре, че всички тук са изключително гостоприемни :hug: .
Мислех си, че е рано – едва месец направих в/около зоната и нямам още кой знае с какво да се похваля, а тук чета за страхотни резултати от 5-6 и повече килограма за месец. Пък и малко тъжно ми става като гледам няколко дневничета с какъв ентусиазъм са започнати, а сега събират прах… Но вероятно скоро ще направя такова, защото при вас много ми харесва, а и нямам никакво намерение да се отказвам от зоната. Тези дни ще го спретна, само малко да понаваксам с работата, че трудно излизам от този сайт като вляза в него :) .
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот TheCatCharli » Нед Мар 16, 2014 6:21 pm

Стана въпрос за сладко и духовете веднага се разбуниха :laugh: . Та пак по темата, тези дни пристигна стевията и направих руския сладкиш с круши (като за първи път и като за мъж добре стана) :laugh4:. Изварата с малко стевия наподобяваше сметана :bigsm39: . Абе то хубаво, но се усетих, че почнах само за тоз сладкиш да мисля :laugh4:. Подобни изкушения ще ги ограничавам до макс един път в месеца, че отварят пътя към порочни практики :lol: .
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот tanita68 » Нед Мар 16, 2014 6:33 pm

По отношение на този сладкиш и аз установих, че едно парче не ми се струва достатъчно. Явно ми е много вкусен. Правих го два пъти и май повече няма да рискувам. :bigsm1:
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот Pipilota » Чет Мар 20, 2014 4:34 am

Хехее, какви комлименти звучат тук за моя сладкишшшш :keff: Като се сетя само как не знаех какъв ще е крайният резлутат от първия опит...следвах, бърках, умувах, а той взе че стана ужасно вкусен...и го кръстих руски сладкиш, защото от една руска рецепта се сетих да използвам грис, и така стана "руски" :peace1: Радвам се много така като чета такива вкусни постове :) Пробвайте и сладкиша с ябълките, също е много вкусен и още по лесен ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот TheCatCharli » Чет Мар 20, 2014 3:00 pm

@^^
Бих препоръчал преди да се консумира да се сложи в хладилника за изстудяване и стягане. После става много, много вкусен.

П.С.Кантара сутринта показа 97,9. Килцата намаляват бавно, но константно :)
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот TheCatCharli » Пон Мар 24, 2014 11:53 am

97,5 кг

Ще постна данни на преди след (на 03.03.14 от 99,9 кг на 97,5 кг на 23.03.14) на телесните мазнини (~24% - ~22%) сметнати от този сайт: ONLINE BODY FAT CALCULATOR

За съжаление не можах да измеря мазнините по всички части още в началото (27% при 110 кг на 01.01.14), а само ги засекох от таблиците на Барито, но тогава още нямах калипер :notagree: .

Аааа, щях да забравя, пробвах още един сладкиш - торта О'зонка :msmile15: . Доста хубава стана, само ме е яд, че не сложих достатъчно стевия и сега като поръсвам отгоре ми нагарча :laugh4: .
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот TheCatCharli » Пет Апр 04, 2014 12:44 pm

96,5 кг.

Поддържам зоновия курс, макар и с лек попътен вятър. Почнах да забравям, че се храня зоново, просто го правя. Влязох в четвъртия месец. Ако бях бременна жена можеше да се каже, че съм преполовил пътя :lol: . За мен се отнася горе-долу същото. Останаха към 5-6 кг. до заветните 15% мазнини. Ще ги мора бавно. Таман за морето. :msmile8:
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот Karrita » Пет Апр 04, 2014 12:56 pm

Браво Чарли!
Поздравления за упоритостта ти :yess:
И точно така, обаждай се от време на време, да не те забряваме :lol:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот TheCatCharli » Пет Апр 11, 2014 9:00 am

95,5 кг

Вчера от доста време (3-4 г.) си позволих да ходя да ритам :smdance:. Е не бях в топ форма, но поне се движех що годе добре :laugh4:
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот TheCatCharli » Сря Апр 16, 2014 10:14 am

Мда... При мен темповете определено се забавиха. За последния месец съм свалил към 2,5 кг, което е към 600 г на седмица (хем тичам, скачам, плувам т.н. :lol: ).Така да се каже влязох в бавния цикъл. Професора пак се оказа прав :pray: , съгласно който максимум на седмица може да се свалят между 400 и 700 г мазнини.

П.С. Между другото.... Задържаха ми пратка на митниците (течно рибено масло за 20.1$ с доставката). Като го сметнах се получава под 30лв. Някой да има идея каква е причината? Мен ме съмняват килограмите. Пакета е излязъл към 1,2 кг. Дали над кило ги спират на митницата? :hm:
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот Tatyana » Сря Апр 16, 2014 11:30 am

Интересно защо са ти задържали пратката на митницата :hm: Доколкото знам тегло до 1,8 кг е за да ползваме евтиния транспорт от 4 долара. А и наче и на мен последната пратка ми отиде до митницата, но беше за 30,86 лв. Прехвърлила съм с 86 стотинки, ама така е като не съм сметнала предварително... Дори мисля, че транспорта не влиза в сумата до 30 лв.
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот GODzillata » Сря Апр 16, 2014 2:16 pm

TheCatCharli написа:... Дали над кило ги спират на митницата? :hm:


По принцип до 2кг. се води "малка пратка" и не минава на митница.
Може би ти е била спряна заради стойността, която се формира от цената на стоката + транспорта.

Друг път карай селъра да пише по-ниска стойност. ;)
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот TheCatCharli » Сря Апр 16, 2014 3:37 pm

Оправих се с митниците без да се налага да ходя до там (без загуба на време) :) . Обадих се по телефона от известието и ме пое една любезна лелка. Да, има ги и такива. Тя не можа да ми обясни защо са ми я спрели, но ме упъти да им пратя факс с разпечатка от емайл/ деб. карта/ paypal, каквото имам. След 30 мин ми звънна и ми каза, че трябва да заплатя такса 4 лв и ако искам да ми го доставят на адрес още 3 лв. Така и направих. Час по-късно пратката беше при мен. Честно казано не очаквах такова безпроблемно и скоростно обслужване. :applaus:

Предполагам, че пратката ми е задържана за контролна проверка (понякога правят такива) или пък понеже доста работи ми минават от там напоследък :laugh: .
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Дневникът на TheCatCharli

Мнениеот GODzillata » Сря Апр 16, 2014 8:06 pm

TheCatCharli написа:
Предполагам, че пратката ми е задържана за контролна проверка (понякога правят такива) или пък понеже доста работи ми минават от там напоследък :laugh: .


Трафикант ти такъв! :mrgreen: Сигурно основно на рибено масло? ;)
Явно е имало анализ на риска и са ти проверили профилактично пратката, ама са ударили на камък. :lol:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта