Дневникът на igito

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на igito

Мнениеот Kristal » Нед Май 25, 2014 8:42 am

Бравос, при мен също имаше подигравки и подмятания от страна на близки и приятели, ама сега се зарибяват един по един всички :lol: Обаче още не мога да свикна се движа с кутийките навсякъде :hm:
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Дневникът на igito

Зоната
 

Re: Дневникът на igito

Мнениеот igito » Нед Юли 20, 2014 8:37 am

Ех, дневниче, успяхме с моя мъж да се оженим, най - после... тобяха страшни перипетии и сменяхме няколко пъти датата, но ... Ето, че на 14.07.14г. се подписахме. Не, че не си живеем заедно и си имаме 2 деца като слънца..., но така с деня на фр. революция и ние се освободихме, хе хехе. Днес е 20.07.14г. и от тази сутрин пак съм извадила везната, щото с кумовете бяха едни плажове, миди, скариди, бяло вино и други такива... та няма как да вадиш везната и да мериш пред хората.
:lol: :lol: Имам кило и половина отгоре, но смятам бързо на се върна в релси. Децата ми са при баба си вече от две седмици и ще са там още две седмици. Така, че ще имаме нещо като медена седмица :laugh3: :laugh1:
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Дневникът на igito

Мнениеот Italiano » Нед Юли 20, 2014 12:29 pm

Охооо, Иги, ЧЕСТИТО!!!
Уж нищо не се променя от едни подписи, ама различно си е някак.
Хубаво е!
Бъдете здрави и щастливи за много, мнооого години напред!!!
:bigsm20:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на igito

Мнениеот HippoDel » Нед Юли 20, 2014 1:07 pm

Иги, честито и от мен. Аз като един традиционалист, напълно подкрепям вашето решение да озаконите връзката си. Желая ви дълги години семейно щастие. :family:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на igito

Мнениеот vanja » Нед Юли 20, 2014 9:14 pm

О, Иги, Честито и от мен! :bouquet: Желая ви дълги години семейно щастие! Порадвай се на медената седмица и нека винаги да се разбирате! :)
Аватар
vanja
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:35 pm
Бургас

Re: Дневникът на igito

Мнениеот Tonkata » Пон Юли 21, 2014 9:59 am

igito написа:Ех, дневниче, успяхме с моя мъж да се оженим, най - после... тобяха страшни перипетии и сменяхме няколко пъти датата, но ... Ето, че на 14.07.14г. се подписахме. Не, че не си живеем заедно и си имаме 2 деца като слънца..., но така с деня на фр. революция и ние се освободихме, хе хехе. Днес е 20.07.14г. и от тази сутрин пак съм извадила везната, щото с кумовете бяха едни плажове, миди, скариди, бяло вино и други такива... та няма как да вадиш везната и да мериш пред хората.
:lol: :lol: Имам кило и половина отгоре, но смятам бързо на се върна в релси. Децата ми са при баба си вече от две седмици и ще са там още две седмици. Така, че ще имаме нещо като медена седмица :laugh3: :laugh1:

Честито и от мен !!! :love2love: Здраве, късмет и дълъг съвместен живот !
Меден месец звучи по-добре, ама като се е смалил на седмица забавлявайте се запомнящо ! :akordeo:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на igito

Мнениеот igito » Чет Юли 31, 2014 8:03 pm

благодаря на всички за пожеланията, да ви се връща двойно и тройно :yess: :bouquet:
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Дневникът на igito

Мнениеот igito » Чет Юли 31, 2014 8:19 pm

Забравих да попитам някого от специалистите по зонуване какво се случва при положение, че се налага да не спиш в продължение на 36-40 часа със режима. професията ми го налага по някога и няма как да го избегна. Не бях се прибирала у дома за да си приготвя храна и си купувах кисело мляко или прясно мляко от който магазин сваря. Храних се на всеки 4 часа, защото така предполагах, че трябва, след като не спах толкова продължително време. Да не говорим, че през цялото време бях в движение и под напрежение. Събраха ми се повече блокове за 24 часа, но мисля, че добре ми идваше млякото на всеки 4 часа. Честно казано, сигурна съм, че ако не зонувах,нямаше да издържа толкова време без сън. Преди зоната щях да окапя още на първата сутрин. Когато човек не спи се изморява и прави грешки в документи и разговори, а това не ми се случи този път. Верно, когато легнах после спах 10 непробудно и пак отидох на работа за 8 часа. Но тези 10 часа ми бяха достатъчни за почивка. Само трябва да отида на един хубав масаж утре и ще съм пушка. Като гледах колегите ми как се тъпчат с баници и разни други боклуци от денонощните магазини, направо ми се повдигаше, а :laugh: пък аз все си взимах млекце и те ми се подиграваха :wow: и чудеха как ще изкарам. Кажете правилно ли съм постъпила като не съм пропуснала хранене през цялото време. :)
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Дневникът на igito

Мнениеот HippoDel » Пет Авг 01, 2014 7:44 am

Иги, според мен си се справила отлично, начина по който се чувстваш го показва ясно. При такива извънредни ситуации, човек трябва да слуша тялото си и да не отстъпва от принципите на Зоната, а ти си направила и двете и резултатът е налице. :yess:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на igito

Мнениеот igito » Съб Авг 02, 2014 10:58 pm

О, благодаря Хипо, усещах, че е добре, но все пак имах малка доза съмнение :yess: благодаря още веднъж
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Дневникът на igito

Мнениеот igito » Съб Окт 11, 2014 10:35 am

Явно е, че няма да променя навиците си относно "дневникът" като цяло, честно казано, понякога дори не зная какво точно да напиша. Всички тези неща, които би следвало да пиша тук, просто си минават през главата ми в движение и ...така съм свикнала и ме устройва, но вашите дневници са много ценни за мен. :applaus:
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Дневникът на igito

Мнениеот igito » Сря Май 20, 2015 8:11 pm

Мнооого време мина. Нищо, имам малко застой, излагации и други такива за зимата...три килца отгоре и още малко, но нищо ....отново съм в зоната, като около месец гравитирах около нея. Вече се задържам без никакъв проблем. Отново спрях цигарите и такива ми ти работи, напред-назад и ...а бе, ужас, но сега е по-малък ужас. Те така
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Дневникът на igito

Мнениеот Pipilota » Съб Юни 13, 2015 4:48 am

Ааааа, взимай си раираните дрешки и :bigsm37: айде марш при Ити в източното крило :prison1: на строг режим, да ти дойде акъла :laugh1:
И доклади моля, като на състезанието, така няма къде да мърдаш, и ще те гризе съвестта при всеки извършен чревоугоден грях...дааааа, тва е положението....а след 4-6 месеца комисията ще реши дали да ти даде помилване!
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на igito

Мнениеот igito » Вто Юни 23, 2015 10:31 pm

:skyle5: О, да, признавам всички грехове. Моля, комисията да преразгледа моя казус, искам споразумение. Ще изтърпя в зандана колкото трябва, макар вече да съм добре, вкл. и ментално :mrgreen: :smdance: То, аз и без комисия си търпя наказание, че се изложих....но....почти си върнах извоюваните килца, но още не съм видяла заветните числа на кантара. Когато това се случи и ги прескоча, може би, Комисията ще се смили над мен и ще ми даде нещо като условно предстрочно, а? :pray:
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Re: Дневникът на igito

Мнениеот igito » Съб Яну 23, 2016 11:39 am

ЧНГ дневник,много е студено...кххх..дано през тази година имам повече късмет и ...искам нова работа :pray: че вече ме боли душата, а това боледуване :refuse: ми пречи във всичко
Аватар
igito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 8:48 am
Варна

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта