Дневникът на ginette

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот mahona » Сря Юли 02, 2014 10:09 am

А иначе в таблицата почти всички рибки са 42гр 1 БП.И като се има предвид ,че пилето мерят след обработка,няма логика да не е така и с рибата
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на ginette

Зоната
 

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот Italiano » Сря Юли 02, 2014 12:56 pm

Аз всичкото готвено месо го меря след обработка.
Онзи ден едно уж крехко свинско от Билла ми излезе с повече от 30% разлика надолу след минаване през грил-тигана.
Та и рибата така.
Мерете си спокойно след готвене.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот ginette » Сря Юли 02, 2014 1:18 pm

То и аз пилето го меря след готвене ,печене=28гр.за 1БП.Тогава рибата след печене =42гр за 1БП.Така го разбирам ,нали ИТИ :)
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот Italiano » Сря Юли 02, 2014 1:29 pm

Така.
Поне аз си действам по този начин и видимо работи.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот ginette » Сря Юли 02, 2014 4:33 pm

ИТИ ,благодаря ти!!!
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот Italiano » Сря Юли 02, 2014 4:52 pm

А, за нищо.
Просто виж дали и при теб ще сработи.
Все си мисля, че ще.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот ginette » Сря Юли 02, 2014 7:34 pm

Ити ,аз исках да изпека голямо парче сьомга ,та затова се зачудих как да я разпарчетосам , а исках да е цяла .С другите рибки проблем нямам .Дори преди време клъцнах една скумрия точно 84 гр и след изпичане я измерих-60 ,но чак пък толкоз ,аз не ям по10Б наведнъж . :laugh1: Но има и други по-едри риби ,така че ще ги смятам по 42 гр.Сега се сетих ,а трицоната ....и нея ще тегля 42 гр за1Б ,то така или иначе аз не и прощавам ,ям я цялата с главичките дори :laugh4: :laugh4: :laugh4:
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот Italiano » Чет Юли 03, 2014 11:51 am

Ами, и тя е 42 гр., ама така пържена, както е по заведенията, е крайно непрепоръчителна за консумация.
Ако си измислиш начин без толкова пържене ...
:)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот ginette » Чет Юли 03, 2014 1:04 pm

Бях питала Кари за сафрида ,тя ми каза че може да се пържи с гхи ,ще трябва да се пробвам ,но с толкова малко мазнина не знам какво ще се получи .Ако някой има опит ще се радвам да сподели .А с цацата съм решила ,поне веднъж ще прегреша :laugh1:
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот Italiano » Чет Юли 03, 2014 1:34 pm

Пробвай печена! Ама яко запечена.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот Tonkata » Пон Юли 14, 2014 1:25 pm

Re: Дневникът на mahona
При мен не се получава .Цяла зима имах червени печени чушки и никакъв резултат .А сега си правя измислена манджичка със сурови чушки ,оставям ги с люспите нарочно,много леко ги обработвам и пак нищо .На билкови чайчета съм ,без сена .Дори и ябълките ги ям с корите , то да имаше полза :laugh4:Много се мъча..


Ginette,
по повод ходенето до WC ти препоръчвам плодове със ситни семчици - ягоди, малини. При мен това е решението. Другото което ми помага е пиенето на топла вода веднага след ставане, преди закуска. На мен това е станало навик и така се чувствам добре в Зоната. Успех ! :)
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот ginette » Пон Юли 14, 2014 4:05 pm

Toni ,благодаря ти за съветите .Всичко това съм опитвала .Относно плодовете -1Б ягоди или малини ,а през зимата и киви не ми е достатъчно ,а не искам да приемам по 2Б ,защото от повече плодове съм забелязала ,че качвам кг.Сутрин (от вечерта си приготвям )преди WC ,изпивам чаша вода .Тия дни някъде бях чела ,че японците препоръчват на гладно две чаши топла вода ,аз и преди това го бях чувала ,но от утре ще започна деня си с топла вода . :)
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот Tonkata » Пон Юли 14, 2014 4:27 pm

ginette написа:Toni ,благодаря ти за съветите .Всичко това съм опитвала .Относно плодовете -1Б ягоди или малини ,а през зимата и киви не ми е достатъчно ,а не искам да приемам по 2Б ,защото от повече плодове съм забелязала ,че качвам кг.Сутрин (от вечерта си приготвям )преди WC ,изпивам чаша вода .Тия дни някъде бях чела ,че японците препоръчват на гладно две чаши топла вода ,аз и преди това го бях чувала ,но от утре ще започна деня си с топла вода . :)

Преди и аз пиех просто вода, но откакто започнах с топла вода при мен резултатът е налице. Така че опитай с топла вода :yess: и е надявам и ти пожелавам да има с какво да се похвалиш ! :laugh4:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот ginette » Пон Юли 14, 2014 4:59 pm

Toni ,от утре почвам :pray:
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот Pipilota » Сря Юли 23, 2014 7:03 am

Лененото семе (натрошеното) е идеално решение. Поне на мен ми помага много, когато имам нужда :bow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на ginette

Мнениеот ginette » Пет Юли 25, 2014 10:56 am

Два дена не бях влизала в нета и ..каква приятна изненада .Пипи ме е посетила . :hug: Благодаря ти миличка ,ти си много специална за всички нас .Създаде този сайт безрезервно ,за да се чувстваме прекрасно ,по-здрави ,положително настроени ,да си помагаме взаимно ,да се уважаваме .На много от нас промени начина на живот , учеше ни на най-важното ,как да се храним,за да бъдем полезни както себе си така и за близките си.И не само това сайта ,който създаде ,заедно с модераторите и всички пишещи е невероятен .С удоволствие всеки ден го посещаваме и се радваме на всички постигнали впечатляващи резултати ,както и на начинаещите ,плахо насочили се към тая магия Зоната :applaus: :applaus: :applaus: Радваме се ,че не само си сред нас ,но и бдиш над нас. :love:
Пипи и ленено семе съм ползвала ,но резултат няма .Доколкото си спомням киснех го и на др.сутрин пиех водичката и семето хапвах.Но това беше отдавна .Сега понякога слагам смляно на салатките .
А ,и по препоръка на Тони ,всяка сутрин започвам с две чаши топла вода ,но резултата е много ''скромен'' :laugh4: И сега да си призная ,за да ми олекне -вчера преизпълних 4 Зонова заповед (в първата и част ) на Гози ,подробности не казвам :pray: ,а за кг . то е ясно :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron