Дневникът на Suzi

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Suzi

Мнениеот Suzi » Пон Май 08, 2017 9:40 am

Хей, Mimeta, няма да се отказваш! Щом си тук и се опитваш да се храниш по този начин, ще се получи, ще видиш! :yess: Аз знам за режима от години и още не мога да се задържа напълно :refuse: Все опити, опити, но не се предавам, защото усещам как се чувствам, когато го спазвам и че това е правилният път. Така бях и с цигарите, опитвах, опитвах и накрая ми се получи :) Вече не пуша от 4 години и 4 месеца. Надявам се да стане така и със Зоната :)

Уикендът мина, не ми остана време за отчети, казвам накратко. В събота пътувахме, бях взела мъфини с шунка и зонова пица и се справихме без проблем. Пуснах педометъра - 7,19 км (9994 стъпки).
В неделя обаче всичко отиде по дяволите :bored1: Една приятелка се обади - ми то има едно грил парти и един концерт, искате ли да ходим - и така, отидохме :laugh: Много се забавлявахме, така че не съжалявам! Днес всичко продължава по план.

Весела седмица на всички :hug:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Дневникът на Suzi

Зоната
 

Re: Дневникът на Suzi

Мнениеот Suzi » Сря Май 10, 2017 9:50 am

Здравейте, приятели :)

Тези дни съм го закъсала с времето, затова влизам по-рядко. В понеделник и вторник менюто беше еднакво, така че днес пак общ отчет.

Меню - 08/09.05.17

07:30 - 220 мл прясно мляко + 35 сирене + 100 гр. ябълка + 3 бадема
11:45 - Салата със сирене и зехтин
16:30 - Зонова пица 2БПВМ
21:00 - Варена мусака 3БПВМ (по рецепта от сайта)
00:00 - 130 гр. кисело мляко

Вода - 2,0/2,2 л.
Движение - понеделник: тренировка за гърба и кръста + с уредите във фитнеса; вторник: Табата

Много ми се иска да си направя някоя торта по рецепта от сайта, все ги гледам и се облизвам :bored1: Обаче съм такъв "виртуоз" в кухнята, че най-вероятно ще похабя продуктите и ще напълня кошчето :mrgreen: Както и да е, в събота ще е първият опит, даже си купих форма за торта :chef1: Ако резултатът е положителен, ще се похваля :laugh:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Дневникът на Suzi

Мнениеот Suzi » Сря Май 17, 2017 10:10 am

Здравейте, симпатяги :)

За съжаление не ми остава време за отчети, но зонуването продължава :yess: Записвам си всичко в едно файлче, следя водата, пия си рибеното масло, ходя на тренировки, карам колело иии всичко ми е наред :lol:

Ще давам мерки и теглилки на 1-во число и ако нещата не вървят по план, отново ще ви досаждам с ежедневни, мега "разнообразни" :laugh: менюта.
Иначе да се похваля :) направих си торта "Танита" и стана божествена. Аз като любител на шоколада рядко мога да се загледам по нещо, в което той не присъства, но понеже тази година силно съм го ограничила, и се радвам, че десерти направени по рецепти от сайта толкова много ми харесват. Единственият проблем беше, че формата ми явно е твърде голяма и видях зор с разделянето на блата, защото беше станал много тъничък, но следващия път просто ще направя двойна доза :hug: Така или иначе и мъжът ми спазва режима и са ни нужни по-големи количества :laugh:

Всичко хубаво на всички позитивни, зонуващи хора :bouquet:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Дневникът на Suzi

Мнениеот mimeta » Пет Юни 02, 2017 1:07 pm

Сузи, първи беше вчера, дай отчет :)
Аз започвам пак утре, този уикенд най-сетне ще съм си вкъщи, та ще мога да си направя меню. ;)
Аватар
mimeta
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Мар 03, 2017 12:57 pm
Чехия
Жена

Re: Дневникът на Suzi

Мнениеот Suzi » Вто Юни 06, 2017 4:10 pm

mimeta написа:Сузи, първи беше вчера, дай отчет :)
Аз започвам пак утре, този уикенд най-сетне ще съм си вкъщи, та ще мога да си направя меню. ;)


Хей, Mimeta, благодаря ти, че си се сетила за мен и ме ръчкаш за отчети и признати грехове :laugh:
За съжаление не съм взела мерки на 01.06, защото не съм вкъщи. Спонтанно хванахме пътя с мъжа ми на една екскурзия, а след това сме на гости на роднини и ще се завърна у дома другата седмица. Но си признавам, че последните две седмици хич не съм зонова, ако все още имаше Източно крило, то аз щях да съм постоянно присъствие, а палката на Ити щеше да е счупена от наказания :bigsm37:
Предполагам, че нищо не съм свалила, но се надявам да не съм и качила, защото пък тренировка не съм пропускала.
Не само килограмите са целта обаче, така че другата седмица се мятам обратно на Зонвелосипеда :kolelo:

На теб ти пожелавам успех и ще чакам да се похвалиш :hug:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Дневникът на Suzi

Мнениеот Suzi » Пет Юни 16, 2017 5:44 pm

Здравейте :)
Аз само да споделя днешния обяд, че беше много вкусен :bigsm39: Направих пуешките кюфтета с нахут и си облизах пръстите :chef1:

Пипи, благодаря ти за тази страхотна рецепта! :hug: Веднага отива в графа "Любими" :yess:

Скрит текст:
Изображение
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Дневникът на Suzi

Мнениеот Pipilota » Пон Яну 29, 2018 10:58 pm

Сузи, You are welcome :) Обаче не мога да отворя снимката :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Suzi

Мнениеот Suzi » Пет Мар 02, 2018 11:04 am

Pipilota написа:Сузи, You are welcome :) Обаче не мога да отворя снимката :)


Пипи, тези кюфтета ги правя редовно! Купих си специална преса за бургери, за да ми е по-лесно да ги оформям :chef1: Много са вкусни! Явно снимката е изтрита. Качвам пак ;)

Скрит текст:
Изображение
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта