Дневникът на Tsvetito

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Tsvetito

Мнениеот Pipilota » Съб Юли 18, 2015 4:25 am

Bъх :) Тая мента ми напомни за плажа и моренцето ми в Аспарухово (Варна) :love: Естествено като съм по плажовете не зонувам, и се разпуквах с тая мента. Да си излезеш от водата мокър и да те посрещнат с една светлозелена чаша :dull2: Просто необяснимо удоволствие :skyle5: Любимата ми доза - 50 грама мента с 8 сметанки за кафе и лед до горе....и след третото вече си в седмо измерение :laugh1: Пробвала съм различни варианти, но със сметанките просто е умопомрачаващо вкусно :oh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Tsvetito

Зоната
 

Re: Дневникът на Tsvetito

Мнениеот tsvetito » Чет Авг 13, 2015 12:38 pm

Лелеее, Пипи, с тия сметанки съвсем на черешата отиваш, хихи.
Интересното е, че на морето една ментичка не съм пила, но за сметка на това сайдерчетата вървяха....сладко, газирано, никаква зона. И като се има предвид, че доста пици и бургери хапвахме (даже една част от тестото махах, то толкова съм отвикнала, че чак само хляб не можех да ям).
Та след връщането от моренце бях качила около 1,5кг, а вече близо 3 седмици по-късно (и то бих казала, че не съм в зоната, само от време на време, и то не, че ям мн не позволнени храни, а по-скоро не ям, не знам вие как се справяте в тези жеги с хранене 5 пъти на ден, аз повече от 3 не мога и то определено не достатъчно блокове) сега съм 50,6кг, та мисля съм си в нормите :) .
Преди малко забърках един лесен кекс....нищо общо със зоната. Та следващия ще видя да бъде нещо по зоната, но пък изцяло по зоната децата не ги харесват за съжаление. Може би проблема е стевията, че те обичат по-сладичко, та май нещо със захар и овесено брашно ще взема да пробвам и ако мога да компенсирам с яйцата може да се получи и що годе балансирано или пък да се хапва с цеденото мляко на Олимпус за баланс...
Трябва малко да ви прочета, да видя вие какво хапвате, да ми дойде вдъхновението, че иначе карам само на домати със сирене и някое плодче, а децата....да не казвам, че там баланса е невъзможен :refuse:
Аватар
tsvetito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Май 03, 2015 11:45 am
Жена

Re: Дневникът на Tsvetito

Мнениеот tsvetito » Чет Авг 13, 2015 8:33 pm

Преди малко се мерих с метърчето, че отдавна не го бях правила и направих сверка с 1вия ми пост: "Обиколките ми бяха 56см бедро, 99см ханш и 74см талия", в момента съм 50см бедро, 91см ханш и 69см талия, това след 3,5м, като около месец съм си извън зоната бих казала, но пък ям малко. Нооо, ще вляза пак в крачка аз :but: Макар, че ако сваля излишните може би 1-2кг мазнинки мъжо ще вземе да ми казва да напълнея, но пък мога да поставя условие да отслабне той, пък аз да напълнея малко, може и да ми върже :laugh1:
Аватар
tsvetito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Май 03, 2015 11:45 am
Жена

Re: Дневникът на Tsvetito

Мнениеот tsvetito » Вто Дек 01, 2015 2:07 pm

Привет зонковци! Отдавна не съм влизала във форума, а както може да се сетите не съм и много зонова. Макар, че не се храна по 5 пъти на ден, а само 2-3, гледам да е все пак балансирано. Радвам се, че върнах една позната към Зоната, била я правила преди, и като ме видя (не се бяхме виждали от година някъде, а тогава дори не бях в пика, както преди да започна Зоната) и попита как съм отслабнала, защото тя нищо не яде, а дебелее, след като казах, че е със Зоната, започна да ми разказва как едно време я е правела стриктно, но сега няма време и бля бля. Е, след около 3 седм се видяхме пак и вече беше на Зоната и с 4кг по-малко. Така, че драги ми Зонковци, когато човек иска нещо силно, намира времето и начина да го направи. Другото са просто оправдания, което значи, че не го желаете истински.
А сега малко мерки, след като около 4 месеца само се въртя около зоната. Мисля, че задържам добри мерки :)
49,7кг
ханш - 90см
талия - 66см
бюст - 85см
бедро - 51см
Аватар
tsvetito
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Май 03, 2015 11:45 am
Жена

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron