Зоновото местенце на Italiano

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Чет Юли 11, 2013 1:22 am

Реших и аз да си пусна дневниче.
Само че няма да е от традиционните с "днес ядох това, утре - онова", защото ще ме мързи да пиша с подробности.
:laugh:
По-скоро ще споделям мисли и преживявания в Зоната.
Тук можем да си спамим на воля - смело и неограничено.
Всички сте поканени в дневничето ми да си "шушумигваме" заедно!
:wave:

За статистиката: В Зоната съм от 03.06.2013. Стартирах с 81.6 килограма тегло и 100 см. коремна обиколка.
Към 08.07.2013 съм 77.2 кг. и 94 см.


п.с. Зоната rulzzzzz! :mrgreen:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Зоновото местенце на Italiano

Зоната
 

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Pipilota » Чет Юли 11, 2013 2:28 am

Аааауууу :stupid: Ити, вече верно ще си помисля, че ни гони някаква телепатия с теб. Ти докато си завладявал тук Зоновото ти местенце, аз пуснах тема зонов клюкарник, където да спамите на спокойствие :laugh4: Сега имате два терена за спамене :laugh:

Сега обаче вече ще ти вкарам на теб Rulzzzzz, поради това, че се набъркваш редовно в моите телепатични мисли...Преди да предприемаш каквито и да е ремонти, и ново обзавеждане по кораба на Зоната, моля да информираш Пипи, за да не става дублиране. За последно ти позволявам да нахълтваш така телепатично в моето мисловно мозъчно пространство :laugh3:

Между другото, статистиката ти е много секси :teasing-tease:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Plam4e22 » Чет Юли 11, 2013 8:25 am

Чук чук, Влизамммм :laugh1: това местенце тук ми харесва :laugh4: мисля да ти стана чест гост, Ити :wave: как бих могла да те оставя :laugh4: и с нетърпение ще се ослушвам за историите ти. Скоро нали ти предстои басейна биричка и куп "страшни" преживявания. Ао накрая да не ти се случи същото като на мен с Пипи- да се напъване да пием, а то ....не върви вече както едно време :laugh:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Eskarina » Чет Юли 11, 2013 11:10 am

italiano, честито :)
Хайде на хаирлия да е и твоето дневниче, и отслабването :)
Веднага ще се възползвам от поканата ти за спам, за да повдигна следната тема за размисъл:
Според водещите диетолози в България, диетата трябва да трае макс 22 дни (незнам как са изчислили точно 22 - не 21, демек 3 седмици, не и 20 - да е по-кръгло, а точно 22 :think2: )
За това време е нормално да свалиш около 3-4 кг.
По-продължителна диета според тях не води до никъде, защото тялото ти привиква с новия режим след 22-ия ден и си го смята за нещо нормално, съответно минава на по-ниски нива и килцата не намаляват.
Аз съм го забелязала и по себе си това, при различните диети, които съм правила - все в някакъв момент настъпва застой и ако не включиш нещо допълнително (напр. спорт) нищо не се случва.
Eskarina
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 12:30 pm

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Чет Юли 11, 2013 12:12 pm

Ескарина, при мен поне не важи това за 22-та дни, защото част от тези 4.4 кг. ги свалих след 30-ия ден.

Пламче, сега ме наплаши. Ами ако и при мен не тръгне биричката ... :refuse:
Ще се изложа сериозно - имам реноме, което трябва да пазя. :laugh4:

Пипи, а пък теб те намерих във Фейсбук и ти писах съобщение, ама ти нищо не ми върна ... :think2:
Но имам Вяра, че ще пишеш. ;)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Pipilota » Чет Юли 11, 2013 2:45 pm

Аааа, :о Ити :wow: Веднага да ми пишеш втори път, с някакво кодирано съобщение, по което да те разпозная :) Аз отговорих на 5-6 човека, ама :think: не те надуших да си между тях :) Да не си кацнал по погрешка при някоя друга Пипилота :laugh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Чет Юли 11, 2013 3:12 pm

ОК, ще пиша пак.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Pipilota » Съб Юли 13, 2013 2:19 am

Их, че кеффф :bigsm15: , Италиано изчезна, и забравил да си заключи терена тук, така че можем да купонясваме, и да му обърнем на опаки дневника докато го няма :) Щом не се показва, значи, че бирите са го съборили, и е успял да си спаси реномето :laugh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Pipilota » Пон Юли 15, 2013 2:56 am

Издирва се лицето Италиано Зонаров
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Plam4e22 » Пон Юли 15, 2013 3:33 pm

Хахахаххаха :laugh4: :laugh4: Пипи, според последни данни се въргаля някъде или с Ариана или със Загорка :laugh1: кой знае, може и Каменица да му е на партито също :laugh4: приел е мисията много насериозно и докато не се докаже няма да има ни вест ни кост от него :refuse:
Ама само как ми липсва!!! :sad:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот nympheacea » Пон Юли 15, 2013 7:54 pm

Клюкарника тесен за мойта душа е......
Пламче, само да не дойде опиянен в бирена летаргия или по-лошо, да дойде Италиано ядосан, че вече не изпитва такъв кеф от биричката и да ни държи нас отговорни.....
Наистина липсва, и както казах, един клюкарник не е достатъчен, вече си имаме и толкова много местенца за спамене. Мерси Италианоооо, Пламче, а твоето дневниче ми е като втори роден дом, ама сега се разтроявам. Нищо сега откакто съм пак зонова :msmile5: вече имам и силата и желанието и възможностите за изява на много полета :msmile4:
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Plam4e22 » Пон Юли 15, 2013 10:03 pm

:laugh4: сега само го изчакаме, за да чуем последните новини от Италиано биреносния уикенд :beer: имайки предвид шерлок зоунския му нюх :msmile12: , той съвсем основателно е предвидил нашето безкрайно :bigsm24: папарашко любопитство ....
в случай, че е Италиано ядосан, ще го приспим със сладки Зонови приказки :3smile: или ще направим едно весело Зонопосрещане :text-welcomeconfetti:
П.С. аз все още си чакам подаръка от него за РД-то ми :laugh4:
Нимфи, подозирам те , че вземаш някакви допълнителни Зонови стимуланти, защото си станала непобедима по писане на дълги и къси разстояния :techie-typing: аз тука чукам, тракам и пак не мога да сваря да те настигна :msmile13:
затова специално в твоя чест можем да скроим тема Нимфо-мания :laugh1: която подозирам , ще бъде по-дълга от Клюкарника или Уики-Пипините статии :laugh4:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Вто Юли 16, 2013 11:27 am

Опааааа, ето ме пак - жив, здрав и ... трезвен! :laugh:
Ама през уикенда не бях.
Бирата вървеше чудесно, че даже я мешах с червено вино в петък вечерта. Ама то с приятна компания нещата си вървят лесно и безпроблемно.
Обаче голяма хранителна и алкохолна анархия беше.
Аз бях отговорник за скарата, т.е. пържоли, суджуци и наденици - всичко минаваше през мен.
Да не говорим, че имаше и шоколадови суфлета, които си бяха големи антиЗонови бомби.
Уж ходих няколко пъти в сауната, та да свалям, ама предполагам, че от нея се сваля по-скоро с дехидратиране.
Имаше няколко похвали, че съм отслабнал - много е приятно, като го чуеш.
Иначе резултатът от тази сутрин е: 78.3 кг., което означава качване с 1.1 - 1.2 кг. Поносимо. Ей сега ще ги стопя с любимата Зона.

И да се похваля - пристигна ми голямата опаковка (240 бр.) рибено масло. Пристигна си в пощата (а не през митницата), имаше известие на вратата, отидох да го взема, не платих и стотинка, т.е. каквото дръпна от картата, това си остана като разход.
От довечера или утре сутрин го почвам. И направо мисля да поръчвам пак тези дни, за да не се получи дупка, а да се застъпват нещата.
Трябва в темата за рибеното масло пак да прочета дозите според Гого. Май бяха 3 пъти по 2 бр., т.е. 6 за деня.
Рибеното масло си е отделно от блоковете мазнини за деня, нали?

п.с. С Ескарина не успяхме да се видим, ама то така е, като всеки със заниманията си ... :shy:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Pipilota » Вто Юли 16, 2013 1:02 pm

Итиииииии, :bigsm17: ти и ти май я подкара порез просото...
Първо–ти как се измъкна от най-охраняваната част на източното крило на зоно-затвора?
Второ- ти с какви очи изневеряваш на плам4ето, и то с оная шаврантия Ариана :oh: И при положение че още си с присъда, и положението ти никак не е розово!
Трето- от къде тая наглост да си признаваш всички грехове, и то с такива пикантни детайли?
Тези твой действия определено ще повлияят на развитието на процеса, и повярвай ми, няма да е в твоя полза :but:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Вто Юли 16, 2013 1:13 pm

Аааа, моля, моля, да си имаме уважението - бирата беше Кайзер!
За излизането - подкупих охраната.
За признанията: нали знаеш - на доктор и за Зоната всичко се казва ...
За развитието на процеса: мисля да се измъкна, като подаря на съдията :bouquet:
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоновото местенце на Italiano

Мнениеот Italiano » Пет Юли 19, 2013 12:15 pm

Та, приклещил съм 3-ма приятели в джакузито и се опитвам да им наливам здрав разум, т.е. да ги въведа в Зоната.
А 2-ма от тях определено имат остра нужда.
След поредната доза комплименти, че съм отслабнал и съм добър на тенис на корт, щото преди това ги бих всичките, а аз не съм толкова добър - просто те са слаби ... ох, докъде стигнах ... аха, та, разправям им аз за Зоната, а те някакви такива ... незаинтересовани.
И ми е странно, щото като виждаш, че някой е отслабнал, най-логичното е да се поинтересуваш как е станало. Както аз се замислих как Руслан Мъйнов е отслабнал толкова (ей, голяма реклама направи този Русланчо) и така намерих Зоната, за което съжалявам, че не е станало по-рано, щото направо си е пропиляно време, ама кой да ми каже преди ... пак се отплеснах. Та и аз си викам, че им правя услуга, като ги просветлявам, обаче акъла и знанията не са течност, за да им ги налееш с фуния.
И тази поредна, щото и друг път съм се сблъсквал с нея, незаинтересованост ме шокира.
Да не говорим, че вече на няколко човека изпратих линк на сайта и нито един, ама нито един не ми писа пак с търсене на обяснения или поне елементарни въпроси. Тотална незаинтересованост.
В някаква по-малка степен се чувствам, че все едно тука групичката сме от тези, които през средновековието са твърдели, че земята е кръгла, а другите най-малкото са ги гледали с недоверие, поставяйки диагноза умопомрачение.
Какво ли трябва да стане, за да прогледнат хората ... :think2:

И се чудя дали и аз бих изглеждал така при обратната ситуация, ако бях от другата страна ... :think:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Следваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта