Идеите на Милвето

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот Karrita » Чет Ное 07, 2013 1:33 pm

Честит зарзават Милве :lol:
Да си все така свежа, позитивна и усмихната О'зонка! :love:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Идеите на Милвето

Зоната
 

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот milve » Пон Ное 11, 2013 11:01 pm

Супер ми е динамично.
Ходих на семинар за усъвършенстване!
Бях на среща на танцовия ми състав от ученическите години !( Ядох салата -САМО)
Излизах с девойките от спортния ми клуб.....Въобще кога време да намеря да пиша.
Иначе:
Режимна с изключение на днешната закуска-филийка с пастет.Ама после беше гадно. И не намерих как да си го отмеря -колко блока е ???? И след два часа ми беше гладно .Пих прясно мляко
Обяд _ шунка с домат и краставица
Вечеря - пил. пръжолка със зелена салата( нещо много ме влече към зелените салати напоследък)
Сега ще ям кисело мляко и си лягам.
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот milve » Чет Ное 14, 2013 11:17 pm

Да живеят зелените салати.
Преди цикъл ме удря в количествено усвояване на въглехидрати.
Добре че са салатите и големият им обем да не се хвърля на нещо друго.Протеина ми тази седмица е пилешко и риба. Закуските -кисело мляко с бадеми. Тренировките са ми три пъти седмично с инструктор и два или три пъти седмично танци. Отделно сутрин играя в къщи поне 20 - 40 мин.Спрях да карам вело защото е супер монотонно и ми се натърти много яко д-то. Наближава периода за мерене - а да видим докъде ще съм я докарала. Направих си таблица като на Гого - екселска за всеки ден...
Искам да си купя нова везна - дайте мнения за марки и магазини!
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот Karrita » Пет Ное 15, 2013 12:43 pm

milve написа: Тренировките са ми три пъти седмично с инструктор и два или три пъти седмично танци. Отделно сутрин играя в къщи поне 20 - 40 мин.Спрях да карам вело защото е супер монотонно и ми се натърти много яко д-то. Наближава периода за мерене - а да видим докъде ще съм я докарала. Направих си таблица като на Гого - екселска за всеки ден...

Еха, Милве, много интензивно си я подкарала...Браво! :bigsm20: :bigsm22:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот milve » Пет Ное 15, 2013 8:20 pm

Кари, интензивна съм отпреди да вляза в този форум. Но само спорт, без режим - не е ефективно.Трябва да си вървят двете. Гледам, че си фен на алкалната вода -аз в момента изчитам материалите. Как определяш ефекта като положителен - какво точно изпитваш?
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот Karrita » Съб Ное 16, 2013 11:31 am

milve написа:Кари, интензивна съм отпреди да вляза в този форум. Но само спорт, без режим - не е ефективно.Трябва да си вървят двете. Гледам, че си фен на алкалната вода -аз в момента изчитам материалите. Как определяш ефекта като положителен - какво точно изпитваш?

Милве, няма как да кажа, че водата обогатена със зеолит, която аз пия действа вълшебно защото не съм си тествала алкално-киселинния баланс. Започнах да я пия преди 5-6-месеца ( не помня точно колко, но там някъде ) и първото нещо, което се промени беше, че ходенето ми до wc- то по малка нужда се удвои ( организма се пречиства). После започнах да поливам цветята с нея ( отразава им се супер), все се каня да си купя лентички от аптеката и все забравям, но си мисля, че ако не ми помогне, няма и да ми навреди да пия такава вода, пък и не е лоша на вкус ( на мен ми харесва), вида й не е от най-хубавите ( мътна стои), давам и на дъщерята от нея и интересното при нея е, че понеже тя не пие само такава, когато пие зеолитна вода и тя ходи по-често до тоалетна, когато пие друга, си ходи както обикновено. А сега и в Зоната, направо посещавам "заведението" през 15 мин :laugh4: ( много ми е трудно ако тръгна да пътувам някъде за повече от 30 мин, УЖАС!).
Последна промяна Karrita на Пон Ное 18, 2013 9:17 am, променена общо 1 път
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот milve » Нед Ное 17, 2013 3:20 pm

За алкалната вода все още чета .Пия от два дена с лимонов сок , ама освен че ми е по-кисело друго не мога да кажа.
Режимна съм. Меря се всеки ден сутрин и вечер и пиша в една таблица.
Рано е за анализи .На 21 ще се меря и ще пиша накъде съм.
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот Pipilota » Пон Ное 18, 2013 5:32 am

milve написа:За алкалната вода все още чета .Пия от два дена с лимонов сок , ама освен че ми е по-кисело друго не мога да кажа.

Милве, за кво ти е тоя лимонов сок в алкалната вода?

И другото, аз не разбрах Карито- алкална вода ли пие, или такава със зеолит ?
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот Karrita » Пон Ное 18, 2013 9:18 am

pipilota написа:
milve написа:И другото, аз не разбрах Карито- алкална вода ли пие, или такава със зеолит ?

Пипи, пия вода със зеолит. :msmile11:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот milve » Пон Ное 18, 2013 10:51 pm

Не бе Пипи, пия вода с лимон , а още чета за алкалната. Щото нали се сещаш инвестиция от мин.1800 български лева не никак малко. Чета и за някакви кани , ама дали биха имали същия ефект като машина - едвали.
Днес съм режимна. Опекох солен кекс "зонов" за вариация на тема протеинки. Стана чуден.
12 порции по 1 блок.
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот KandY » Нед Ное 24, 2013 7:27 pm

Здравей :hug: от мен, като новак, гледам да се запозная с всички. Изчетох дневника ти и очаквах накрая да видя резултата от тегленето на 21.11, закъсняваш с отчета. Надявам се да е много стимулиращ за мен. Радвам се на ентусиазма и спортуването ти. Аз се засилвам на педалите като наближи време за ски, сега залагам на дълги разходки. Ще чакам отчета с нетърпение, стискам палци за отличен резултат ;)
бивш вече кандидат за зоната
Аватар
KandY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 10, 2013 12:18 am

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот milve » Вто Ное 26, 2013 11:08 pm

21.11.2013г със яко закъснение:
талия ..............104 см.
ханш................124 см. -няма промяна
кг:.....................92,4 кг. малко но от сърце :)
Доволна съм!
Можеше да спра да свалям см. от,под, над бюста ................ама нейсе!
Аз продължавам напред.
За изминалия месец нямам количествено и качествено особени прегрешения , с малки изключения.
Предстои декември........много празник , много софри, твърде много изкушения .Да видим там как ще се справим?

Канди, моя холестерол е надолу без да пия медикаменти.
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот KandY » Вто Ное 26, 2013 11:22 pm

Да де, ама моя е около 9 , при мах 5,5, направо съм за хоспитализиране , но си карам вече така 3 години поне и само обещавам на доктора , че ще започна с хапчетата и като купя една опаковка, дори не я изпивам като хората. Ям овесени трици, ограничила съм и преди зоната мазнините, уж се придържам -донякъде- :laugh: - към по-контролирано
хапване. Да видим сега как ще е, след 2 месеца в зоната ще си направя изследвания на кръвта и дано!!! :think:
Радващо е много , че усещаш и виждаш положителното от зоната във всеки дневник във форума. Поздрави!
бивш вече кандидат за зоната
Аватар
KandY
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Ное 10, 2013 12:18 am

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот milve » Пет Дек 06, 2013 12:48 am

Бреййййй,
Тука никой не ще да влиза даже да ....вне оставям началото на вашето въображение)

На мен ми е предпразнично и съм малко в периферията на зоната през деня а вечер съм режимна. Не знам доколко е добре или колко е зле, ама е по-добре така .Спрях да пия неистово вода с лимони , защото не виждам разлика. Пиеш - пишкаш и със и без лимони. Около Никулден много се "зарибих" и хапвам вечер риба .И утре пак ама съм на софра.
Вече сме 6,12, така че честитя именния ден на който трябва, защото няма да се весна няколко дни.
После , ще пиша пак:) :bouquet:
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот Italiano » Пет Дек 06, 2013 1:20 pm

По-добре си направила - и без това лимоновият сок е въглехидрат. ;)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Идеите на Милвето

Мнениеот milve » Сря Дек 25, 2013 6:37 pm

Честито Рождество Христово!
Пожелавам на всички зонуващи да устоят на изкушенията:) , а на всички надничащи смело да пристъпят в Зоната.
На себе си пожелавам повече изхвърлени ненужни нещица - всичко което не ми върши работа :)
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта