Дневникът на Hippo

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Hippo

Мнениеот HippoDel » Сря Юни 22, 2016 10:21 pm

Здравей, midea,
В момента пак съм си свалила килограмите, но внимавам какво ям. С две думи, отпусна ли се няма как да не започна да вдигам килограми. Общо взето карам на око, но ям предимно зеленчуци, пресни салати, риба, месо, по малко - плодове, яйца, млечни и ядки. :)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Hippo

Зоната
 

Re: Дневникът на Hippo

Мнениеот HippoDel » Съб Сеп 30, 2017 10:03 pm

Здравейте,
аз пак съм тук! :)
Последната година съм мнооооого извън зоната :skyle5: и това не ми се отрази въобще добре. Килцата са нагоре и се чувствам изморена. :bored1:
Иска ми се да се върна отново към зоната, но мина много време от както не меря храната си и всичко съм забравила. Честно казано изпитвам ужас, като се сетя, какво мерене падаше, :oh: когато се хранех по зоната, това е единствената причина, поради която отлагам връщането. След първата година стриктно в зоната, карах на око известно време, но сега и да искам не мога, защото съм загубила тренинг.
Дано да се взема в ръце и да се реша все пак, защото не се издържа вече. Надявам се да събера сили и да се върна... ама хич не ми се мерииииииииии!!!
Хайде, до скоро! Кой от старите зонковци е още на линия освен Маня, Пипи, Ити и Стеф?

П.П. Нещо позамрял форумът покрай тези фейсбук групи, аз ги следя, наистина там е по-удобно донякъде, ама нали съм от динозавтите, тук ми е по-на сърце. :love:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Hippo

Мнениеот Tonkata » Нед Окт 01, 2017 9:55 pm

Ехооо, радвам се на появата тиии :smdance:
Там където е текло - пак ще тече ! - казват хората, а перефразирано за групата - Този който е теглил, пак ще тегли !
Давай смело и след една седмица всичко ще си дойде на мястото :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на Hippo

Мнениеот Italiano » Пет Окт 13, 2017 8:34 pm

Ехе, Хипо, айде малко усилия в началото и после знаеш, че нещата си вървят ... ;)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Hippo

Мнениеот HippoDel » Вто Окт 31, 2017 12:06 pm

Решено! От днес влизам в Зоната отново, вече сериозно. :angel:
Дай Боже да е за дълго, а защо не и за винаги... само времето ще покаже. :)
Успех на мен! :laugh4:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Hippo

Мнениеот Pipilota » Пет Ное 03, 2017 8:19 pm

Aaaaa, верно ли вече трети ден си в зоната :)) Или онзи ден просто имаше вдъхновение... :) Знаеш ли как липсваш...всички ми липсват от хубавото старо време...само аз удържам фронта май... :bored1: е и Итито се показва от време на време , ама по-скромно :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Hippo

Мнениеот Italiano » Вто Ное 07, 2017 9:14 am

Хипо, докладвай!

Пипи, ние може да сме в лека летаргия, ама ще държим фронта. Тая гад Фейсбук рано или късно ще се бъгне и пак ще си се съберем тук. Защото лудницата в онези групи е голяма и нищо не е структурирано.
;)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Hippo

Мнениеот HippoDel » Нед Яну 21, 2018 6:07 pm

Хич не ми допада това, с тези фейсбук групи! :bigsm33:

Връщането в Зоната, не ми се получава. :oh: Kакто казваше един наш по-мургав сънародник : "Исках, но нямах желание!" :laugh4: Много искам да се върна, нo нямам никакво желание да меря, а на око не мога. :skyle5:
А имам отчайваща нужда. :(

Чудех се, ако Пипи спретне, евентуално, едно състезание, дали това няма да ме мотивира? :th:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Hippo

Мнениеот gogo » Пон Яну 22, 2018 12:24 pm

Хипчо, и аз не харесвам фейсбука и нямам акаунт за него. Струва ми се, че е голяма загуба на време. :(
На мен слава богу меренето не ми пречи и продължавам да си меря и да си нося кутийките на работа. :yess:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на Hippo

Мнениеот Pipilota » Нед Яну 28, 2018 8:15 am

HippoDel написа:....Чудех се, ако Пипи спретне, евентуално, едно състезание, дали това няма да ме мотивира? :th:


Е, хайде Хипчо, в джаза си! Стягай маратонките, и на 1ви февруари да си на ринга :running: Чакам те :hugs1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Предишна


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта